משאבה להנקת תאומים

לולי283

New member
משאבה להנקת תאומים

הי כולן, אמורה ללדת תאומים בימים/שבועות הקרובים. בבית שני ילדים שינקו ללא בעיות מיוחדות הנקה מלאה, ועם חזרתי לעבודה שילבתי גם בקבוקים שאובים ששאבתי עם משאבות חשמליות ששאלתי מיד שרה (הראשונה ספקטרה 2, האחרונה ששאלתי כחולה עגולה כזו. שכחתי את שמה). המשאבות היו בהחלט סבירות לשתים שלוש שאיבות ליום, לתינוק יחיד. הפעם בגלל שזה תאומים שעלולים להיוולד פגים ללא יכולת לינוק אפקטיבית, ויש גם איזו סיטואציה רפואית לא פשוטה מצידי אני מעריכה כי סביר ואזדקק למשאבה שמסוגלת לשאוב כמויות משמעותיות החל מיום הלידה. יועצת ההנקה המליצה על לקטינה, סימפוני או עילית (אמדה). לצערי הרב ביד שרה אמרו לי שהם משאילים רק ספקטרות עכשיו.... האם תוכלו להמליץ על מקום חלופי שמשאיל/ משכיר את אחד המשאבות שהזכרתי? האם ישאילו גם טרום לידה? (כאמור מעוניינת להצטייד טרום לידה שתהיה אופציה להשתמש מהיום הראשון)

לולי283

New member
תודה! ומנצלשת לעוד שאלה באותו נושא

זה באמת כל כך חשוב לשאוב בימים הראשונים עם תאומים? אני חייבת לומר ששאיבה היא פעולה נורא מכאנית ולא אינטימית בעיני, ואני לא חובבת אותה כלל, בניגוד להנקה....לא עדיף פשוט לתת לפי דרישה וככה לבנות אספקת חלב? או שכשיש שני תינוקות זה לא עובד אותו הדבר?

michal@gal

Active member
מנהל
לא חייבים לשאוב

אם את מצליחה להניק את שניהם לפי דרישה, אין צורך לשאוב.
אם הנקה של השניים נעשית מסובכת ויש צורך לתת בקבוק מדי פעם, צריך לשאוב כדי לבנות את אספקת החלב.
&nbsp
אני ממליצה לך לשאול גם בפורום הורים לתאומים ושלישיות. אחת ממנהלות הפורום היא יועצת הנקה שמתמחה בהנקת תאומים.

למעלה