הנקה לפי דרישה?

bluebird7

New member
הנקה לפי דרישה?

המתוק שלנו בן חודשיים ויונק בהנקה מלאה (קיבל רק פעמיים מעט פורמולה) ועולה היטב במשקל. אני מרגישה קצת מבולבלת: מצד אחד אני מניקה אותו בכל פעם שהוא רוצה, וגם כאשר יש לו כאבי גזים או עייפות אני מרגישה שההנקה עוזרת לו.
מצד שני - אני מקבלת הערות מהמשפחה שאני מניקה אותו יותר מדי (הוא לפעמים פולט), ושכדאי לי לתת לו מוצץ וכך ליצור רווחים מסודרים בין ההנקות. אני מודה שגם לי לפעמים יש תחושה שאני מניקה בלופ, אבל קודם כל חשובה לי טובתו של התינוק.
שיקול נוסף הוא שאני אמורה לצאת לעבודה בעוד כחודשיים ואני תוהה איך לעשות את המעבר. בפעם האחרונה שהשארתי אותו עם אבא שלו והשארתי חלב שאוב הוא בכה ללא הרף והבקבוק לא ניחם אותו...
אשמח לעצותיכן

michal@gal

Active member
מנהל
יש פתרון פשוט

אטמי אוזניים

&nbsp
את עושה בסדר גמור. לא צריך ליצור רווחים מלאכותיים בין ההנקות. תני ליונק לקבוע את הצורך שלו.
רוב הסיכויים שאם תעשי רישום של ההנקות במהלך השבוע תראי שכן קיים לוח זמנים יחסית קבוע שנוצר מעצמו.
&nbsp
חודשיים זה המון זמן אצל תינוק. עד אז כבר יתנהג אחרת וכל סדר היום שלו יהיה שונה.
חלק מההסתגלות שלו למסגרת השונה יהיה גם הסתגלות לסדר יום אחר. לא צריך לעשות הכנות מראש.
&nbsp
ככל שתשאירי אותו יותר פעמים עם אבא שלו, הם ילמדו להכיר אחד את השני ולהסתדר טוב יותר. לא הבקבוק צריך לנחם אותו אלא הקירבה להורה.

למעלה