תינוקת שפתאום לא רוצה לינוק/בוכה בזמן הנקה

ייזלינה

New member
תינוקת שפתאום לא רוצה לינוק/בוכה בזמן הנקה

שלום,
אני אמא לתינוקת שבעוד כמה ימים תהיה בת 4 חודשים. מאז שנולדה היא ניזונה רק מהנקה (ולעתים, פעם אחת ביום מחלב שאוב). עד עכשיו עלתה יפה מאד במשקל (נולדה קטנה ומהר מאד נהייתה "שמנמונת"). מהתחלה ההנקה הלכה לי בקלות ולשתינו היה נח ו"זורם".
פתאום, לפני כמה ימים , בחלק מההנקות היא כביכול לא רוצה לינוק, למרות שברור מאד שהיא רעבה. היא מתחילה לבכות תוך כדי הנקה, דוחפת את הפיטמה החוצה ובועטת ברגליים. זה קרה כמה פעמים בימים האחרונים, במהלך הנקה אחת ביום. בשאר הפעמים היא יונקת "רגיל". בכל אחת מהפעמים האלו, המשכתי להתעקש, לעבור צד, ולחזור שוב לצד הראשון, לעשות הפסקה, ולבסוף היא ינקה רגיל ונראה ששבעה. ממה זה נובע? אני מדגישה שזה דבר חדש, ולא קורה בכל הנקה. וכאמור, ברור לי שהיא כן מאד רעבה (ממש צורחת מרעב, אבל מסרבת לינוק).
לא הגדלתי את כמות ההאכלה מבקבוק ואני לא יכולה לחשוב על שום שינוי אחר שעלול לגרום לכך.
אודה לתשובה

michal@gal

Active member
מנהל
נסי להעלות אותה לגרפס כשזה קורה

לפעמים ההשתוללות הזו היא בגלל גרפס תקוע.
&nbsp
אם את הבקבוק השאוב היא מקבלת ממך תשתדלי שזה לא יקרה ושאת הבקבוק השאוב תקבל רק כשאת לא בסביבה.

ייזלינה

New member
תודה

לא ניסיתי בקבוק במצב כזה, והאמת היא שאת הבקבוק היא מקבלת רק מבעלי, אם אני לא בסביבה, וזה קורה משהו כמו פעם בשבוע (עד לא מזמן היה עוזר לי עם האכלה אחת בלילה אבל לאחרונה היא התחילה לישון ברציפות עד שעות הבוקר המוקדמות כך שהעזרה הזו כבר לא נחוצה )
אנסה את עניין הגרפס. היום יכול להיות שהסיבה היא התחלה של שיניים?

למעלה