אשמח לעצה טובה - אפטות בפה אצל תינוקת יונקת

אמא0036

New member
אשמח לעצה טובה - אפטות בפה אצל תינוקת יונקת

הי, הגדולה שלנו עם וירוס אפטות בפה ואוכלת רק יוגורט, קוטג, אקטימל וכו'. לדאבוננו הקטנה (8 חודשים) הצליחה השבוע להגיע למוצץ של הגדולה ולמצוץ אותו. המשמעות היא כמובן הדבקה כמעט ודאית בתוך מספר ימים .
אני מאוד חוששת בגלל הגיל הצעיר ובגלל שהקטנה יונקת המון, כמעט כל שעה וחצי כי אני מניקה לפי דרישה. היא גם אוכלת פירות ומרק אבל עדיין הרוב זה הנקה.
אשמח לשמוע מניסיונכן: 1. האם כשיש להם אפטות קשה להם לינוק? האם הם לוקחים בקבוק, זה פחות כואב להם?
2. מה אני יכולה לעשות כדי להתכונן - האם להתחיל לשאוב? מן הסתם היא תעדיף לשתות קר, אז אולי עדיף לשמור במקרר. עד היום היא לא טעמה סימילאק אבל חשבתי להתחיל ולתת לה לטעום איזה פעמיים כדי שאם אצטרך אוכל לתת לה סימילאק במזרק.
3. מה לגבי המוצקים? מרוב ייאוש אני חושבת לתת לה לטעום אקטימל, שוב מתוך חשש שהיא לא תרצה לאכול כלום, אז שלפחות אוכל לתת לה משהו. אשמח לשמוע כל עצה או תובנה שיכולה לעזור או סתם לעודד, תודה!

michal@gal

Active member
מנהל
קצת יותר קשה לינוק

בקבוק לא יותר קל.
הרכיבים החיים שבחלב אם מזרזים את ההחלמה. כדאי להציע לגדולה חלב אם שאוב טרי. זה יקל עליה.
קרטיב חלב אם זה מעולה. משלב את היתרונות של חלב אם עם הרצון במשהו קריר.

החלמה מהירה

אמא0036

New member
תודה

החלטתי לוותר על אקטימל ומעדן ממותק, אולי אתן רק קוטג'. אני מאמינה שההנקה עם נובימול תספיק וההנקה גם תנחם אותה. לגדולה זה עבר תוך יומיים וזה לא היה קשה באופן יחסי, אלא מטריד בלבד. היא מאוד שמחה לאכול קרטיבים בלי הגבלה.

ליהי2015

New member
אצלי בכה אבל המשיך לינוק...

בימים של האפטות בעיקר ינק ואכל קרטיבים ומעדנים המון בריאות!

למעלה