לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2516725,167 עוקבים אודות עסקים

פורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes
x
הודעה מהנהלת הפורום

העצות בפורום זה אינן תחליף לייעוץ מקצועי ואין ליישמן ללא התייעצות עם איש מקצוע.
אין לפרסם בקשות להשתתפות במחקרים או למילוי שאלונים .
חדשה? ותיקה? את מוזמנת לסיור מודרך בפורום. כדאי גם לקרוא את  מאמר הנחיות כתיבה בפורום 
הרבה תשובות תמצאי ב  מאמרים   וב-  שאלות הנפוצות
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור תנוחות הנקה'
שרשור תנוחות הנקה
<< ההודעה הנוכחית
15/11/2008 | 08:48
13
256
(מקווה שזו אכן נחשבת רובריקה נפרדת)
הנקה >>
לצפיה ב-'הנקה בישיבה (של התינוק)'
הנקה בישיבה (של התינוק)
15/11/2008 | 08:51
7
84
בגלל זרימה חזקה, אני כל הזמן מחפשת תנוחות חדשות שמעט "יקשו" עליו לינוק מהר והרבה.ניסיתי לשים אותו כאילו יושב עלי, רגליים פשוטות על הרגל שלי וככה הראש בגובה הציצי. מעט דומה לנוחת בטן לבטן במנשא רק בלי התיכה של המנשא. האם זה בעייתי, היו שהינוק קטן ועוד לא יושב בעצמו?
הנקה >>
לצפיה ב-'ממש לא בעייתי '
ממש לא בעייתי
15/11/2008 | 09:03
6
70
את מתכוונת לכך שהתינוק יושב בפישוק, כאילו "רוכב" על הירך שלך ויונק בישיבה? תנוחת הרכיבה הזו ידוע בקרב יועצות הנקה כתנוחה שיכולה לעזור במקרים מסויימים, כמו של זרימה חזקה שיש אצלך, ואין איתה כל בעיה. הוא יכול גם לרכב "כמו בנות" עם שתי רגליים לצד אחד, אם זה יותר נוח לכם. את אמורה לתמוך בגוף שלו (גב, חגורת כתפיים, וכד') ואם הוא תמוך מספיק, הוא יוכל לינוק כך בלי בעיה. עוד אפשרות שעובדת הרבה פעמים זה להיניק אותו כשהוא ממש שכוב מעלייך - את שוכבת על הגב, או בהשתרעות לאחור כמעט על הגב (תלוי איך נוח לך וגם עד כמה בעיית הזרם רצינית...) והתינוק שכוב מעלייך ויונק על גחונו. הוא יכול להיות לאורך או לרוחב גופך, או באלכסון, ואפילו מן הצד כשהוא כורע על ברכיו על המיטה לידך ושאר גופו עלייך (מין וריאציה מוזרה קצת של התנוחה הצידית הידועה יותר בשם "פוטבול").
הנקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
15/11/2008 | 09:15
5
24
לרוב אני אכן מניקה בשכיבה, ומחפשת פתרונות להנקו שמחוץ לבית
אכן התכונתי למעין רכיבה, אני אנסה גם את הוראיציה לפוטבול שהצעת, תודה!
הנקה >>
לצפיה ב-'ותמונה להמחשה'
ותמונה להמחשה
15/11/2008 | 09:22
4
127
לצפיה ב-'יש עוד תנוחות מתאימות'
יש עוד תנוחות מתאימות
15/11/2008 | 18:18
2
56
למשל , אני הייתי נשענת לאחור וקשת היתה מעל הציצי בעצם.
הנקה >>
לצפיה ב-'אני עושה גם את זה, פשוט מחפשת פתרונות ל"בחוץ"'
אני עושה גם את זה, פשוט מחפשת פתרונות ל"בחוץ"
15/11/2008 | 18:43
1
41
כשלא תמיד מתאפשר ממש להשען אחורה
אני מופתעת כמה "שותפות לצרה" יש לעניין הזריהמ החזקה :-9
הנקה >>
לצפיה ב-'בחוץ'
בחוץ
15/11/2008 | 19:17
36
הייתי מוכנה בשלוף עם סמרטוט בד לקבל את הזרימה.

ורציתי גם להגיד שזה עובר עם הזמן ואצלי נוצרה בעיה שהיא התעצבנה על השד כשלא היתה זרימה חזקה (אחרי שהנקתי כל שעה במשך כמה שעות) כי לזה היא רגילה.
הנקה >>
לצפיה ב-'זה נראה מצויין'
זה נראה מצויין
16/11/2008 | 23:36
13
לצפיה ב-'מחפשת אתרים / קישורים למנחי הנקה'
מחפשת אתרים / קישורים למנחי הנקה
16/11/2008 | 20:17
29
ולא מוצאת יותר מידי, אשמח אם תשתפו אם מכירות.
תודה
הנקה >>
לצפיה ב-'האם התנוחות שתארתן עוזרות לסילוני חלב'
האם התנוחות שתארתן עוזרות לסילוני חלב
16/11/2008 | 21:40
3
61
אחותי שואלת
יש לה בן - בן שבועיים וכל הנקה הוא מתחיל ואז מוציא את הראש ויש מש סילון חלב ורק אחרי כמה שניות כשזה נהיה  זרם דק הוא סוגל לינוק אבל בסוף ההנקה חסר לו
האם התנוחות הנ"ל יעזרו.???
הנקה >>
לצפיה ב-'כן, זה יכול לעזור. ועוד כמה עצות:'
כן, זה יכול לעזור. ועוד כמה עצות:
17/11/2008 | 10:03
2
58
אם הוא מתנתק מהשד והחלב זורם בסילון - שתתן לו לזרום (לתוך איזו מגבת למשל) ולא תנסה לעצור אותו, אחרת כשהתינוק יתחבר מחדש הסילון ימשיך.

אפשר אפילו לסחוט מעט לתוך מגבת או חיתול בד כדי להעביר את הסילונים של ההתחלה, ורק אז לחבר.

הנקה בתנוחות בהן התינוק נמצא מעל האם ולא מתחתיה או במקביל אליה.

מה זאת אומרת "בסוף ההנקה חסר לו"? מה קורה בסוף ההנקה? האם היא מעבירה אותו לצד השני? האם משלימה בבקבוקים בגלל זה? אם התינוק סיים צד אחד ומתחיל להראות סימנים שהזרימה חלשה מידי לטעמו, אפשר ללחוץ ולעסות את השד כדי להזרים את החלב יותר בקלות, או פשוט להעביר צד. ניתן להעביר צד כמה פעמים שצריך בכל הנקה.
הנקה >>
לצפיה ב-'תודה על כל התשובה -ועדיין יש שאלה'
תודה על כל התשובה -ועדיין יש שאלה
17/11/2008 | 12:11
1
36
אזז אענה לפי הסדר-
1. היא נותנת לעלב לזרון לתוך מגבת - כך עשתה מההתחלה
2. אציע לה לסחוט מראש
3. אציע את התנוחות

אבל הכי מטריד זה השאלה  אחרונה- היא אומרת שבגלל שבהתחלה יוצא הרבה חלב-כמה שהיא מניקה אחר-כך משני הצדדים כמה פעמים - הוא לא רגוע
תוספת תמ"ל של 10-15 מ"ל מרגיעה אותו
ולדעתה הסיבה היא שהרבה חלב  הולך לריק בתחילת ההנקה

מה עושים??
הנקה >>
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת מה באמת קורה שם בלי לראות...'
אי אפשר לדעת מה באמת קורה שם בלי לראות...
17/11/2008 | 12:30
36
אם היא מוסיפה לתינוק בסוף כל הנקה, והמטרה שלה היא להגיע איתו להנקה מלאה, אני ממליצה לפגוש יועצת הנקה מוסמכת שתבוא ותתרשם ואולי אפילו תשקול את הילד ותוכל להעריך את מעבר החלב והאם באמת הוא זקוק לתוספת, או שהוא לא רגוע מסיבה אחרת. לא תמיד חוסר רגיעה קשור לייצור החלב שלה - זה מאוד לא נפוץ שהתינוק מקבל המון בהתחלה ואז פתאום החלב נגמר... ייתכן שהוא התרגל לבקבוקים האלו וכעת דורש אותם בגלל זה. החלב לא הולך לריק, ואם חלק ממנו יוצא בהתחלה, אם הוא ימשיך לינוק לאחר מכן הוא יגרום לגוף לייצר חלב לפי דרישתו. ניתן להיניק גם שניים ושלושה ואפילו ארבעה תינוקות - אין סיבה שהחלב "ייגמר" עבור תינוק אחד
הנקה >>

הודעות אחרונות

16:04 | 17.01.19 דניאלה בן מלך
09:08 | 25.12.18 michal@gal
15:50 | 17.12.18 royalbean
00:51 | 02.12.18 נטע012
16:53 | 18.11.18 ליליה27
09:10 | 17.10.18 ronit1985
21:50 | 28.09.18 mafe
15:13 | 14.09.18 2010Kerenh
10:02 | 27.08.18 אנונוםיתאחת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ