מישהי יודעת אם מותר לקחת אקמול כשמניקים?

mb55555

New member
מישהי יודעת אם מותר לקחת אקמול כשמניקים?

היו לי כאבי ראש איומים...ובלית ברירה לקחתי אקמול...אבל עכשיו אני מפחדת להניק .....מישהי יודעת אם זה בסדר??? ועוד שאלה: האם מותר לאכול דבש בהנקה??? תודה רבה לעונות.....

מאי 972

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo206.gif papaverin ו parmin בהנקה

אחרי לילה שלם של הקאות "ביליתי " את הבוקר במוקד של מכבי . הקטנה בת 10 חודשים, אוכלת מוצקים יונקת וגם מעט תמ"ל . בגלל שעד הבוקר היה חשש שנחשפתי לחומר הדברה במזון לא הנקתי אותה אלא הנקה אחת בלילה (מה שהתסבר לי בדיעבד כטעות שלי ) ובבקר שנפל לי האסימון שאולי זו הרעלה היא אכלה תמ"ל. כאמור אני אחרי טיפול ושלילה של הרעלה אולו התרופות שטופלתי בהם papaverin גם קיבלתי לקחת (אבל עוד לא נגעתי בזה) הרופא במוקד לא היה ממש החלטי אם מותר לי להניק או לא... התשובה שלו הייתה זה בסדר אבל הכי הרבה אל תניקי כמה ימים . מה עושים? שואבים (בוכים) וזרקים? מניקים? לעזרה דחופה אודה.

keren1877

New member
הייתי מתקשרת למרכז הטרטולוגי, להיות בטוחה...

לא הייתי מניקה בלי לדעת שזו תרופה "מאושרת"...

מאי 972

New member
יהיה עם מי לדבר רק מחר בבקר

בנתיים שאבתי וזרקתי. למשהי יש מושג כמה זמן זה נשאר בגוף?

אני מדגישה שעניתי לך לגבי התרופה

במידה ושאלת גם לגבי חומר ההדברה וכמה זמן הוא נשאר בגוף, כמובן שאין לי תשובה לכך.

מאי 972

New member
תודה..

ומpapaverin משהי יודעת? לשמחתי המאוד גדולה לא נמצא חומר הדברה בדם שלי, למרות שהם לא סגורים אם זה וירוס או שבאמת נחשפתי ואני רגישה. בנתיים שאבתי, זרקתי, החצי נתן לה תמ"ל, שיש ספק אין ספק לא?

פאפאוורין פחות מומלץ

חפשי הודעות של ד"ר ליבוביץ על זה (אבל אני מבינה שלא לקחת את זה).

מאי 972

New member
דיברתי עכשיו עם אסף הרופא

אני חייבת לציין שהשרות בתשלום אבל השרות מדהים... שנהם לא מומלצות, פאפאוורין ממש לא כי זה יכול להוריד לחץ דם וזה עובר בחלב. בקיצור, כמה טוב שלא לקחתי.

למעלה