הודעות/המלצות/תובנות

Shellylove

New member
momylove: מי גנב לי את השיטה?

אה, רומי, זו את, לך אני מרשה! ואם כבר, אז תשמעי שכלול: אמא עושה לי שיחות לפני הלילה, מסבירה לי כל מיני הסברים, קצת מתבכיינת (שקשה לה וכאלה, קשה לה? היא לא מתביישת לקטר? שתגיד תודה שרוב הלילה היא ישנה!). לפעמים היא גם כאילו מאיימת עלי, שאם זה ימשיך כך, היא לא תוכל להמשיך להניק אותי - יאללה, יאללה, את מי היא חושבת שהיא מפחידה? רק אבא קלט עליה שהיא טובה רק בדיבורים - פקה, פקה, אבל ליישם - חחחח... בכל אופן, מה שאני עושה זה פרצוף מאד רציני ומקשיב ומהנהנת כל כמה מילים ואז היא מזה מבסוטית, בטוחה שהבנתי. והיא צודקת, בטח שהבנתי! אבל לא תמיד בא לי לעשות מה שהיא רוצה... (ואם ביום שלישי לא בא לי?
)

ואמא שלי שמחה לקום כל שעתיים...

ואיך חינכתי אותה? פשוט מאוד: כבר שלושה שבועות חולים
בבית שלנו בסבב. אני התחלתי אח"כ אחותי ואמא ושוב אני והיום שוב אחותי נישארה אתי בבית במקום ללכת לבי"ס. וגם אחותי הגדולה היתה קצת חולה באמצע. בקיצור - אמא כבר מיואשת, עייפה, תשושה ו... מה לא. אז מיום שישי בלילה אני שוב חולה וכל היום והלילה עושה שילשולים בחיתול. אם לא מחליפים לי מיד אז ישר אבא ואמא קוראים לי "בבון" (מה זה?)
. כמה לילות התעוררתי כל שעה וכמובן זה לא רק לדחוף לי ציץ אלא גם להחליף חיתול. הלילה חזרתי לישון כרגיל כמו שאני תמיד ישנה - כל שעתיים ציץ וממשיכים לישון. ככה זה כבר שנה ואמא שלי שחשבה שבחיים לא תתגעגע לתדירות הזאת ממש שמחה ויש לה היום מלא כוח. אז תלמדו ממני, כמה לילות מעירים אותה כל שעה ואח"כ אפשר להתעלק עליה כל שעתיים בלילה (והיא רק שלי בלי להתחלק עם האחיות שלי) והיא אפילו מרוצה. ואז אני אפילו מרשה לה ל
ול
אותי בחושך - מה כ´פת לי? אני ישנה והיא מיתפננת מהריח שלי. מכורה אלי האמא הזאת
.

ואני לעומת זאת -

גיליתי שמאז שאני בגן - אמא שלי חולה כמו שלא היתה כל חייה! אני מביא את כל הדרעק מהגן, מבריא תוך כמה ימים (בעזרת הציצי, כמובן
), בינתיים אני מדביק אותה (וקצת גם את אבא) וחוזר לגן, והיא, המסכנה, נשארת בבית חולה
. אז שלא תבוא בטענות אלי שאני רוצה לינוק בלילה. כשישנה לידך מישהי שכל הלילה משתעלת ומקנחת את האף (וממלאת את המיטה בטישואים משומשים
), ברור שתתעורר, לא? ומה תעשה כדי לחזור לישון? תבקש ציצי, כמובן!

שימו לב, אמא נתנה לי שם משתמש

ועכשין אני חברה של ממש בפורום יונקים. היא אמרה שתרשה לי להכנס כי היא טוענת שאני דווקא "משלהם". (יש מילים שלא הבנתי) והסיבה: אני ישנה לילה שלם כבר כמה חודשים (אמא לא זוכרת ממש כמה) . ושאולי אני אשפיע עליכם. אגב, מה זה לפלפים?

לפלפים זה אתם

שלומדים מהאמהות ולא מאחיכם היונקים. גם כשאני הייתי קטנה הייתי כמוך. אני לא מאמינה. עד גיל 4 או 5 חודשים ישנתי מ9 עד 6 בבוקר. איזה בזבוז של זמן אמא. מזל שעליתי על זה בזמן. מי יודע, אולי אם הייתי ממשיכה אמא שלי כבר היתה בהריון, היא כזאת גרועה עם הגלולות.

agur

New member
חבר´ה, חבר´ה, רגע רגע- עדי של

כאחת שסומנה כפוטנציאל הבא של אלופי המתעוררים בלילות אני מבקשת מכם קצת להקשיב לבעלת נסיון. קודם כל, אין דבר כזה להתעורר באמצע הלילה ולא לקרוא לאמאבא!!! ויותר מזה, אסור לוותר על הרדמה עם ציצי, O.k ? אני מודה שאני ניצלתי כל רגע כשעוד הייתי צעירה... אבל, היום אני כבר שייכת לבוגרים ולא לצעירים (ואני משתדלת להזכיר את זה בכל הזדמנות ולכולם), וילדים בוגרים ישנים כל הלילה ולפעמים לא רוצים לקום בבוקר...למרות זאת, מידי פעם אני מרשה לעצמי להתעורר ולבדוק את רמת הכוננות של אמא שלי ואם ייצור החלב פועל אצלה באופן תקין גם בלילה... אז תדעו לכם שמה ששמעתי מההורים שלי זה שלכל ילד יש את הקצב שלו (אני עוד לא החלטתי איזה קצב אני מעדיפה...), אם אתם מתעוררים בלילות כי קר לכם, או שאתם רעבים או צמאים, או שנבהלתם מחלומות רעים- אני אומרת- תעירו אותם ומיד, ואל תחכו אף רגע!!! אבל, אם סתם פקחתם עין וראיתם שעדיין חושך והכל בסדר, שימו ראש ותתכרבלו עם השמיכה וחיזרו לישון, גם זה כיף לא נורמלי. לילות חמימים ונעימים, עדי.

zimes

New member
לא ידוע לי

יש, לדעתי, מקום לנסות לארגן משהו כזה - חיפה עיר ענקית! אבל בינתיים, את מוזמנת למפגש הצפוני.

אני רוצה להשוויץ עליכם../images/Emo3.gif

תדעו לכם שאני תינוק ממש משוכלל.
יש לי בבטן כזה מין מנגנון מיוחד שעוזר לי לדעת בדיוק מתי השעה שלוש בלילה ואז אני מתעורר ומעיר את אמא שלי(שמעתי שהיא מסתובבת כאן בשם מיכאלה הקודמת ). דרך אגב..זה בכלל לא משנה לי מתי אכלתי קודם!! גם לכם יש שעה שאתם אוהבים במיוחד? ומנגנון כזה יש לכם? רציתי גם להגיד לכם שעוד מעט אני בן שנה ואני ממש מפחד: שמעתי שיש דבר כזה מסוכן שנקרא גמ"ל וזה שלוקחים לתינוקות "גדולים" כמוני את הציצי בלילה!! לא שאני אתן לאמא הזאת שלי לעשות לי את זה כל כך מהר...

אל תדאג תיתי../images/Emo24.gif

אני בן שנתיים וחודשיים, אני כבר לא יונק ואני עדיין מתעורר מדי פעם בלילה. גם אם אמא שלך תעשה לך סדרת חינוך לגמ"ל - אל תשבר!

אני גם נולדתי עם מנגנונים משוכללים

קודם כל כשהייתי ממש קטנה היה לי מד גובה. אם אמא לא החזיקה אותי בעמידה, בשילוב נדנודים נעימימים, המנגנון היה מופעל וגם הסירנות. היום יש לי מנגנון שמעיר אותי כל שעתיים בלילה, ככה אני נצמדת לאמא ויונקת חלב חמים וטעים במשך הלילה. איך עושים כדי שלא יקחו לנו את הציצי בלילה ? בואו נמצא שיטה. יש לי גם מנגנון חמידות. כשאני מחייכת העיניים מנצנצות לי ואני מקבלת כווווווווווול מה שאני רוצה.

יש לי רעיון שאני חושב עליו כבר המון

נראה לי שהאבאים הם מכשול רציני בדרך לאימא. אבא שלי אומר לי מאז שנולדתי שהציצי של אימא שייך לו ושאני רק משתמש בו בהשאלה. אני לא ממש יודע מה זה בהשאלה, אבל מה שברור זה שאבא שלי לא יודע על מה הוא מדבר, אם נראה לו שאני רק משתמש. הציצי של אימא הוא שלי. אפילו היום, כשאני כבר לאיונק וליאור משתמש בציצי שלה. מה דעתך מאי? אולי אם ניפתר מהאבא הזה אז לא יקחו לנו את הציצי בלילה ובכלל?כי כשאני חושב על זה.. אולי יש לאימא שניים כדי שאחד יהיה שלי והשני של ליאור? דרך אגב, אני פיתחתי שיטה נהדרת - כשאימא מנסה להתחמק ממני ושולחת אלי את אבא בלילה אני מיד אומר לו "אבא זוז!" המון פעמים, עד שהוא נשבר וקורא לאימא.

היי! אני מצאתי את השיטה!!! מעיין של

כמובן שכמו רובכם, אני לא מביישת, ולא נותנת לאמא שלי לישון לילה שלם, אם אפשר לקום כל שעתיים זה טוב אבל הכי מומלץ זה להטעות אותה לתת לה פעם לישון 4 שעות אח"כ עוד 1/2 שעה וכ"ו... ככה היא נשארת דרוכה וזמינה בשבילי! אבל תקשיבו טוב: מה שגיליתי זה ככה: אמא שלי אמרה תמיד שלא תיתן לי לישון איתם בלילה במיטה כי אריק ה-
ישן איתם כבר ואז לפעמים זה לא הכי סטרילי, ובגלל שאריק היה קודם הם לא רוצים שיכנס לדכאון... אבל מממממה???? אמא נשברה ועכשיו בהשקמה שאני עושה לה בלפנות בוקר (בין 05:00 ל -06:00) היא כבר לא עומדת בזה ולוקחת אותי איתה למיטה ואנחנו נרדמות ככה (אני עם הציצי בפה והיא עם כאבי גב...)וזה מהזה כייף!!!! אז עכשיו אמא שלי גילתה שזה הפטנט והיא מנסה לעבוד אלי... להחזיר אותי למיטה (נו, נראה לה...) אז איך שהיא נכנסת איתי בחזרה לחדר שלי אני עושה לה פוזות של מתעוררת - מחפשת על מה אפשר להסתכל ומתחילה לדבר סתם עם דברים.. אמא נלחצת שאני אתעורר ולא אלך יותר לישון אז היא רצה כל כלך מהר איתי בחזרה למיטה שלה ואז אני נשארת לישון איתה שם.... וגם... מצאתי שיטה להעיר אותה ואת אבא - אני מושכת להם באף... כשאני עושה את זה הם לא כועסים עלי בכלל הם מתחילים לנשק אותי כ"כ הרבה וחזק שאני מתגלגלת מצחוק מזה...ככה אני יודעת שהם באמת אוהבים אותי... אז תזהרו שלא תרדמו לכל הלילה....
נשיקות מעיין ה

מרב.

New member
לא יושבת יותר עם איתם ליד המחשב!!!

שלא יקח דוגמא מיונקים לא מחונכים!!! (ויותר לא אוסיף נגד עין הרע- בפעם שעברה כשאבי קינטר חברים שלנו ולא היסס להתגאות בשנות השינה של איתם- טפו טפו- הילדונדון שלנו התעורר בשעות שאני לא מכירה במשך יומיים
. אבל זה הספיק בשביל להבין את הרמז ומאז אני
בכל מה שקשור לשעות השינה שלו בלילה
עכשיו צריך להיזהר גם פה
!!!

שלום, קוראים לי עמית

אולי אתם מכירים אותי בשם חתלתולון נפוליאון, אני כל כך אוהב את אמא שלי ודואג לה שאני מעיר אותה כל שעה-שעתיים בלילה רק כדי לראות שהכל בסדר איתה והיא לא צמאה או רעבה או שקר לה... חוץ מזה אני הכי אוהב לינוק בלילה ולהריח את הציצי של אמא שלי ליד האף...להניח עליו יד ולחבק אותו חזק חזק שאף אחד לא יקח לי ממנו לפעמים אם לא בא לי לחזור לישון אני עושה קולות חמודים כאלו ... אוגו... ועושה לאמא עיניים... (שמעתי שאחר כך בחיים זה עוזר עם בחורות..), אמא כל הזמן אומרת שיעברו עוד הרבה שנים עד שאני אראה עוד זוג ציצים כאלו (היא לא יודעת שאני מתכנן לראות אותם עוד ה-ר-ב-ה זמן!!!) לפעמים שאני מאוד רעב היא אומרת לי: "בוא חמודי אמא תתן לך ציצקלך" ומנסה לנשק אותי, אנ יאומר לה: "יאללה, יאללה, תביאי כבר ציצי..." אני מנסה לעבוד על אמא שלי כל לילה וכל שעה אני כאילו בוכה, אמא בלילות האחרונים לא קמה אלי מיד ומוציאה אותי מהמיטה, אז אני ממשיך לישון (את זה אמא של אליה גילתה לה.. - אמא אגב, מוסרת תודה). זהו עכשו אכלתי ואני הולך לישון, אני אדבר אתכם שאר היונקים בטח עוד שעה ובמשך שאר הלילה, נחליף מתכונים לציצי וחויות.. אז לילה טוב

למעלה