הודעות/המלצות/תובנות

ערב הנקה- 25.12 בשעה 20:00

כולן מוזמנות! (אני מפרסמת בשמה של אחות טיפת חלב שלנו- מיכל).

הודעה חשובה לפורום יונקים../images/Emo3.gif

אמא חזרה אחרי שנעלמה לי לארבע ימים. כל הזמן דיברו בבית שהיא "עושה חיים באילת" ושעכשיו אני צריכה לקבל חלב מבקבוק. זה בכלל לא היה נורא כל-כך. וגם נתנו לי אוכלים אחרים. רעבה לא היתי. כשאמא חזרה אפילו לא התנפלתי עליה. מה יש, קודם שתראה שהציצי גם חזר. אז כשהגענו הביתה, שם ראיתי את הציצי והבנתי שהכל, אבל ממש הכל חוזר להיות כמו קודם. אבל מה? התרגלתי שאפשר גם בלי ציצי. אני כבר גדולה, אני בת שנה ושלושה. יש אוכלים אחרים. אמא מפנקת אותי מדי פעם עם החלב הטעים שלה, ונראה לי שהיא מתגעגעת לזה יותר ממני. אז זהו, רציתי שתדעו, שאם אמא שלכם נעלמת אפילו לכמה ימים, היא תחזור. נועה של אמא שירלי.

../images/Emo184.gifפלא שמצאתי

לפני יומיים דנדן התעוררה עם ישבן מעט אדום. בדרך כלל אינני מורחת לה קרמים למינהם במחשבה שהגוף משמן את עצמו, אבל מתוך בהלה פולנית החלטתי למרוח משחה. כעבור שעתיים האודם התחזק ועד הערב למרות רחצות חוזרות ונישנות ושימוש במשחות שונות כבר הופיעו פצעונים. אני הייתי על סף היסטריה טוסיק עם כוויה דרגה שניה וכל מה שאני מורחת לא עוזר. צלצלתי לרופא שלנו שהציע שאזמין טור לרופא עור. אבל מה לעשות המזכירה לא התרגשה שאמרתי שמדובר בתינוקת ונתנה לי טור לעוד שבוע
בלחץ ישבתי והחלטתי שחושבים בקור רוח ואלו מסקנותי:
למרות שאני חולה על תותים כנראה שזה השינוי העיקרי בתפריט שלי שגרם לכך
חלב חלב חלב אז הפסקתי לאכול תותים והתחלתי להשפריץ חלב על עכוזה הקטן. ופשוט פלאים בכל השבילים שהחלב נזל תוך 3 שעות העור נהייה לבן ויפה ובריא. היום לא להאמין כאילו ולא היה כלום...
תזכרו ותנסו בשעת משברבתקווה שלא תזדקקו בכלל.

איך אפשר בלי ציצי???

אמא שלי נעלמה היום לשעה... זה היה נורא!!! נשארתי עם אבא (שאין לו ציצי בכלל!) ומחיתי בקול
! בסוף אמא חזרה עם ריח של כביסה.... חוץ מזה השבוע גיליתי שאני יכולה לזחול! מאז אני משגעת את אבא ואמא, בורחת להם, מתהפכת, מתיישבת, קמה ונעלמת... היחידה שמוצאת אותי זאת שנטי
הכלבה.... אבל היא גם גונבת לי את הגרביים
ואת המשחקים....

תרופת הפלא ../images/Emo24.gif

אין לי מילים. נחשוב על זה אם תהיה בעייה.. אולי נמליץ לרופאי עור לבדוק?
אוסי של תומר.

ואני בכל זאת הצלחתי 4 ימים

אגב, הכל בגלל האמהות שלכם, שהמליצו לאמא שלי לנסוע. אז הראיתי לה שאני גיבורה ויכולה להסתדר.

../images/Emo124.gifשימו../images/Emo23.gif (קצת ארוך מידי)

גיליתי אתמול משהו חדש, בעצם, שלשום? לא יודע. אפשר לישון לילה שלם!! באמת. וכשמתעוררים בבוקר אמא עדיין שם. ואפילו יש לה יותר כח לשחק איתי!! בטח תגידו שאני משוגע, אז בסדר, לא כל לילה, הלילה כן קמתי פעמיים. אבל לפעמים זה יכול להיות ממש כיף!! פעם הייתי ישן שש שעות בלילה. עכשיו זה מקסימום 5. רק כשהייתי קטן-קטן (נגיד...בן חודש) אז ישנתי 11 שעות אפילו, אבל רק אם לאמא היה מבחן בבוקר. היא אומרת שעכשיו שוב יהיו לה מבחנים, אז אולי אני אעשה את זה שוב. בנתיים - ביום שני היינו אצל סבא וסבתא (הם כמעט לא היו, שיחקתי עם הדודים שלי) חזרנו הביתה ב-20:30. ב-21:00 אכלתי והלכתי לישון. (אבא ואמא פחדו להכנס לחדר לפני שארדם, ונרדמו בעצמם על הספה
) כשהתעוררתי גיליתי שכבר 6:00, אז בכיתי קצת. אבל עד שאמא סידרה את המשאבה שלה (נו, הדבר הזה שגונב לי חלב) החלטתי שאני עדיין יותר עייף מרעב, וחזרתי לישון. עד 7:00. (אני חושב שאמא לא הצליחה להרדם שוב, חבל) מה שרציתי לומר (נסחפתי קצת
) זה שכדי לכם לתת לאמא לישון מידי פעם, נגיד - פעם בשבוע. ככה יהיה לאמא שלכם יותר כח לשחק אתכם אח"כ!

אבל רק לפעמים!!

אמא שלי מקווה שזה לתמיד אבל לא נראה לי כרגע. פעם בכמה זמן - מומלץ מאוד!!

../images/Emo46.gifגילעד אתה ממש חצוף! תעמוד בפינה!

אנחנו מחנכים דור של יונקים לחינוך ההורים, ד"ר ספוק הוא כלום לידנו, ואתה מגיע עם תובנות שמתאימות לאימהות בכלל. מה זה? איפה אתה חי? אתה לא מבין שהודעה אחת כזו עושה נזק לא ישוער?!? אני מאוד מקווה שמעט מאוד אימהות יציצו בפורום שלנו עד שההודעה תיעלם בנבכי הארכיון. מה זאת אומרת לישון של הלילה? ואם כבר מדברים על זה - את היודע איזה נזק זה עושה לפנים היפות של האימהות שלנו? אתה לא תאמין - העיגולים השחורים היפים שיש להן מתחת ללחיים - נ-ע-ל-מ-י-ם!!!

../images/Emo124.gif רומיייייייייי!!!!!!!!!!!!!!

איפה את? תרסני את אמא שלך, כן? שלא תתפרץ ככה לפורום יונקים... אין באמור לעיל כדי להוות הסכמה כלשהי לדברים של גילעד הלפלף, שכנראה לא הבין שבלילה לא ישנים, בלילה משחקים (רבאק, גילעד, לא למדת שזה בדיוק הזמן הכי טוב, בדיוק מתי שאחיך ואחותך הלפלפים ישנים במיטות? תקשיב לי - אני לא פראייר של אף אחד, ואף אחד לא יבטיח לי דברים שאי אפשר לקיים... בעצמי שמעתי את אמא שלי אומרת שקר וגשום ולא נעים לצאת החוצה - אז מה זה יעזור לי אם היא לא תהיה עייפה, הא? אני שואל אותך?).

ענבל30

New member
אוי אוי איזה פאדיחות!.......רומי של

האמא הזאת שלי, מתי היא תלמד לכבר קצת את הפרטיות שלי, ולא להציץ לי בפורומים?!
ורק שתהיו רגועים - אין לי שום כוונות לקחת דוגמא מגילעד. אולי לו ולאמא שלו זה מתאים, לישון כל הלילה.... אבל כמו שאומרים: "לא בגן שלנו!" מספיק שאני ישנה כמה שעות רצוף, באמת שאין לאמא שלי סיבות להתלונן... שתגיד תודה שאני מתחילה להתעורר רק אחרי חצות
במיוחד עכשיו, שאני כבר מסכימה לא לבקש ציצי בלילה. תראו איזו טובה ענקית עשיתי לה לאמא שלי, ואיך היא מודה לי? עושה לי פאדיחות בפורום יונקים! טוב, עכשיו אני צריכה ללכת לישון קצת (איזה שעתיים, אולי שלוש) ואז לקרוא לאמא לקצת תשומת לב...
לילה טוב וחלילה לא רצוף לכל היונקים!

ענבל30

New member
טוב, עשיתי את זה............רומי של

בעקבות כל ההודעות אתמול והפאדיחות שאמא שלי עשתה לי פה, החלטתי להראות לה הלילה מה זה, ומי פה אומר את המילה האחרונה וממי צריך לקחת דוגמא. אחרי שבדקתי טוב טוב את ההתנהגויות של כל יונקי הפורום שלנו, החלטתי לקחת דוגמא מ... שלי! התכוננתי טוב טוב, ישנתי כ-ל הלילה כדי שאוכל לקום ב-4 וחצי בבוקר ולבכות "ציצי!". אמא כמובן ניסתה לסבן אותי שוב בסיפורי "ציצי ישן" ו"לא יונקים בלילה" פיייי.... מתי היא תבין שרק עשיתי לה טובה שהסכמתי לא לינוק עד עכשיו בלילות? איך ציצי יכול בכלל לישון? יש לו ראש לשים על הכרית? יש לו עיניים לעצום? לדעתי הציצי דווקא בלילה הכי עירני וחמוד, ובמיוחד מוקדם מוקדם מוקדם בבוקר. שלי - שיחקת אותה! אחלה רעיון. אמא שלי כבר התעצבנה ונעשתה מתוסכלת, ואני התעקשתי כל 3 וחצי דקות (בדוק!) לפרוץ בבכי ולדרוש ציצי. וכדי שלא יהיה ספק, הראיתי לאמא ב-ד-י-ו-ק מה אני רוצה עם הידיים. טוב, באיזה שלב התחיל באמת להיות קצת אור בחוץ, ואמא עשתה הצגה שהיא מעירה את הציצי (כאילו שלא ידעתי שהוא כבר ער ממזמן
) ונתנה לי סופסוף לינוק. אין כמו לינוק בחמש בבוקר, כשיש אור חלש ויפה בחלון, ואמא מותשת אחרי שהערתי אותה מהחלומות הנעימים שלה כל 3 וחצי דקות... ואם למישהו יש שיטה אפילו לשכלל עוד יותר את פטנט הבוקר המוקדם של שלי, אני גם אשמח לדעת

מה, באמת? אלישע של

האמת היא שאחיי הלפלפים (כמו שלך אורי) כולל את משה
ישנים היטב ונותנים לי בלילה את כל הבמה. אני כמובן ישן ליד אמא שלי ומדי פעם מזכיר לה שלילה זה זמן האוכל. כשהיא מנסה לתת לי לאכול בלי להתעורר אני מזכיר לה שאני צריך גם גרפס. ואם גם זה לא מצליח להעיר אותה אני עושה קקי!!!

למעלה