עזרה בפעולות

עזרה בקשר לפעולה ../images/Emo13.gif

היי!
אני צריכה לבנות פעולת פרסומות, כאילו.. על פרסומות ועל העניין שלא צריך להאמין לכל מה שמוכרים לך, ללמד אותם דברים כאלה שהם לא ידעו על פרסומות מסוימות.. אין לי שוום רעיון! יש לי מלא מידע על פרסומות, אבל לא על העניין הספיציפי הזה, ואין לי מושג איך למסד הכל לפעולה אחת! זה צריך להתאים לילדים בכיתה ו' ומעלה (הם ממש בוגרים..) יש למישהו רעיון? אפילו קטן! אני נואשת
תודה רבה רבה, וסופשבוע נעים...

just orka

New member
ממ יש לכם אולי רעיונות לפעולת ממתקי

ם [+
] פעולת ממתקים..לגיבוש וזה..

רעיון

תעשי פעולה עם כל מיני משחקים ומשימות שאחרי כל משחק החניכים מקבלים מצרך ואז בסוף מכינים כדורי שוקולד

pume

New member
למי הפעולה? מה המטרות שלך? ../images/Emo9.gif

יש לי פעולת עמי ותמי מוכנה שמפתחת זיקה שבטית לכיתות ה'.. תגידי אם את מעוניינת..

just orka

New member
הו! מאוד מעוניינת!!../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

תוכלי לשלוח?

pume

New member
בבקשה ../images/Emo9.gif

וסליחה,הפעולה עוסקת בשיוויון בקבוצה :)

gorck

New member
עזרה

אני צריך מתודה על באדן פאוול ותחילת התנועה העולמית... אם למישהו יש אנא שלחו לי, אני צריך להגיש היום. חוץ מזה, אני צריך עוד מתודה על התנועה היום...תודה רבה זה יעזור לי מאוד... ד"א לידיעתכם, אני עוד לא ממש בניתי פעולות לפני, זאת השניה... אז שתדעו למה אני מתקשה

pume

New member
אהלן ../images/Emo9.gif

פעולה ש-ל-מ-ה שעוסקת בזה ובעוד המון דברים אחרים... הפעולה שהכי נהנתי להעביר בשנת ההדרכה שלי!!!

Zipa 00

New member
חברות

טוב, קודם כל יש לי הערה לעדי- שרשור העזרה נורא מבולגן- שאלות ותשובות מעורבבות. לפעמים השרשור מגיע לעשרות תגובות ולכן קשה לקרוא ולעזור. אולי יש איזשהו פתרון לנושא? ודבר שני- עזרה בפעולה ובגישה מתודות לפעולת חברות, אחריות חברתית. יש לי כבר מתודה אחת שהיא: לכל חניך מחלקים כ-5 סוכריות. משחקים תופסת כדי להציל מישהו צריך לתת לו סוכריה. וסתם אשמח למתודות שקשורות לחברות. הרקע לפעולה הוא שבאחווה שלי יש בעיות חברתיות. יש חניך אחד שהוא המנהיג/ מלך הכיתה/ כולם חברים שלו ויש ילד שהוא שפוט שלו לגמרי (עושה כל מה שהוא אומר) וכל שאר הילדים גם עושים את כל הדברים כמוהו. עכשיו יש חניך אחר שהחניך המנהיג "קם בבוקר והחליט שלא בא לו לדבר איתו" (ציטוט של ה"מנהיג" כששאלתי אותו למה הוא לא מדבר עם החניך השני) ניסיתי לדבר עם החניך המנהיג, השפוט, ה"שנוא" ולא יצא משהו. החניך המנהיג- טוען שאני לא יכולה להכריח אותו להיות חבר של כולם השפוט- חסר דיעה וחניך ששונאים- הוא ילד בעייתי מבחינת התנהגות ואלימות אז אני מפחדת שהמצב יסלים. למיטב ידיעתי אין להם סיבה לשנוא אחד את השני. מה אפשר לומר? לעשות? אשמח לעיצות ממנוסים ממני. וגם מתודות לפעולה שיהיה קשורים לנושא של לא להיות שפוט, וחברות טובה... יצא קצת מבולגן, אני מקווה שהבנתם (מי שהגיע עד פה :)) תודה לכם.

תות15

New member
בקשר להערה-

בפעם הבאה השרשור של עזרה בפעולות יהיה מיועד לבקשות עזרה שלא הגיבו אליהן או שהגיבו מעט..

תות15

New member
יש לי פעולה על לחץ חברתי..

אבל בכללי אולי דווקא בפעולת חברות החניך המנודה ירגיש עוד יותר לא נוח..
צירפתי ת'פעולה

SuperMori

New member
זה לא ממש בפעולה

אבל אני צריכה רעיונות מקוריים ויצירתיים לצ'ופרים לחניכות ד' ליום צופה. תודה [:

Y ziv Y

New member
אנחנו עשינו פעם משו אבל זה ממש

מושקע... הכנו כאלה תיקים קטנים שהיה בהם 5 דברים שקשורים לפעילות... בהתמצאות היה מצפנים קטנים שהם מחזיקי מפתחות... עמלנות היה פץ' שהכנו מלבד [ככה כותבים?] צבעוני... שדאות שוקולד שהכנו בפעולה שעשינו בתבניות גבס... וכאלה... זה לקח לי ולחברות שלי ממש ממש המון זמן... ואני לא יודעת אם זה ממש מתאים ל-ד'...

תות15

New member
האהא

העברנו על זה פעולה ביום שישי.. דבר איתי באייסי ואני אשלח לך ת'פעולה 255908714

למעלה