עזרה===>> פעולות!!

• פותח הנושא v105
  • פורסם בתאריך

v105

New member
עזרה===>> פעולות!!../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אהלן, שמעו בקרוב אני מתחיל כנראה לעבוד בקייטנה, ולכן אני צריך להכין פעולות,3 במספר כל יום!!, שמעו זה דיי טירוף.. אני צריך רעיונות לפעולות, אז כמובן שפניתי אליכם.. חיחי.. :).. הממ .. מדובר על ילדים שמסיימים ג´ ד´ ומעלה, ויש לי 20 חניכים בקבוצה.. בבקשה, HELPPP!!! צריך רעיונות לפעולות גדולות, ופעולות קטנות, הכוונה למשחקים כאלה, אם מישהו יכול לעזור בנוגע לרעיונות למשחקים שהם גם ייצאו עם מנת משכל חוץ מלרוץ ...

MajorGad

New member
רעיונות לפעולה?

אני לא יכול לתת לך רעיונות לפעולה כי אני לא יודע איך זה הולך בקיטנה אבל במספרים כאלה כדאי מאוד לשחק רוצח, באנג באנג, כדורגל סיני, פירמידה אנושית, בבונים, בבונים; 21 עם בקבוק קולה מטולטל שצריך לתפוס ולסגור לפני שזה משפריץ, כיבוש דגלים.

bruinen

New member
האח, אין כמו מתודה לפתיחת יום חדש

פעולה גדולה-משימה בלתי אפשרית- 9 משימות שאם הם מצליחים הם מקבלים פרס עוזר לגיבוש ושיתוף פעולה והנאה! פרימדה אנושית שרשרת בגדים מרוץ שליחים בזמן מסוים קליעה לסל גולים אם יש בריכה אז שחייה וצלילה לתפוס את המדריך לנסות להפיל את המדריך וכו´ פעולות קטנות-או פז"חים פז"ח שוקולד-משחקים את המשחק הידוע שצריך להתלבש ולאכול עד שיוצא לך 6 בקוביה עם סכין ומזלג שוקולד לאכול שוקולד בלי ידים להאכיל אחד תשני שאחד מכוסה עיניים דני או מילקי פז"ח מושי לוקחים אמה (סבון כלים משחתי) מכניסים בשקית ניילון של סנדוצים ונהנים פז"ח טלוזיה תופסת טלווזיה חידון טלווזיה פז"ח הירגעות מעגל מסאג´ים והרפיה יש גם משחקים נחמדים שהם יחסית ארוכים למשל כמו שני דגלים, הקפות וכאלה וגם תמיד יש את המשחקים הקצרים, מחבואים תופסת דג מלוח אביך מצא אקווהקווה וכו וכו

greeneye

New member
פעולות זמן חופשי

לדוגמא- בזמן הצהריים המוקדמים במחנ"ק מפעילים את האנשים כדי שלא סתם ישנו על הערסלים. הציעו לך כבר כמעט הכל אבל לי יש כמה משחקים נחמדים ביותר- בם בם בם צ´יקי בם בם קוללושה 1,2,3 וכמובן- סנייק אנושי!!

למעלה