מצעד מדונה הגדול- טופ 40

nerod 72

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעשרת הגדולים- מקומות 10-6../images/Emo70.gif

10. Paradise שנה: 2000 מתוך האלבום "מיוזיק"
9. Deeper and deeper שנה: 1992 מתוך האלבום "אירוטיקה"
8.Hung up שנה: 2005 מתוך האלבום "וידויים על רחבת הריקודים"
7. Live to tell שנה: 1986 מתוך האלבום TRUE BLUE
6. You'll see שנה: 1995 מתוך אוסף הבלדות SOMETHING TO REMEMBER

חולוני

New member
Hung Up מקום 8?? WTF?

לא צריך להיות בטופ-20 בכלל. זה שיר טוב, אבל לא מספיק טוב בשביל טופ-10.

mc lyte

New member
יבגני אני מסכימה איתך../images/Emo70.gif

Hung up שיר מכוער בכלל בכלל לא מגיע לו את המקום ה-8.

O Twenty

New member
מגיב 10-6

Paradise כנראה היה בין שלושת הראשונים שלי.... 9. Deeper and deeper לא אוהב 8.Hung up ברור!!! 7. Live to tell לא מכיר 6. You'll see מעולה. אצלי הרבה יותר נמוך, אבל הוא מצויין!

milkshakit

New member
Deeper and deeper שיר טוב, אבל לא מגיע לו

להיות במיקום כזה
Hung up יש לה יותר טובים, אבל בכל זאת זה להיט ענק.. Live to tell אני שמחה שזה גבוה
You'll see כנ"ל

venustudent

New member
מגיבה

Deeper and deeper אחלה שיר
אבל גבוה מדי... Hung up
בטח גבוה מדי Live to tell
You'll see

אריה31

Member
מנהל
איזה יופי של דירוג

DEEPER AND DEPPER ממש גבוה LIVE TO TELL גם מפתיע לטובה

nerod 72

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifמקום 5../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

VOGUE שנה: 1990 אלבום: "אני ברתלס", האוסף הקדוש... מצעדים: ארה"ב: מקום 1- 3 שבועות בריטניה: מקום 1- 4 שבועות מה לא נאמר על "ווג"...? סאונד חדשני קליפ מדהים שיר טוב תדמית קלאסיקה הכל נאמר... הסינגל הכי נמכר של מדונה בכל הזמנים.... 50 אחוז מהמצביעים בחרו בו.... אתם נתתם לו כבוד ללא ספק- מקום 5...

nerod 72

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifמקום 4../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

S E C R E T שנה: 1994 אלבום: סיפורי שינה מצעדים: ארה"ב: מקום 3 בריטניה: מקום 5 במקום הרביעי, שיר מדהים על קבלה ואהבה עצמית .... אין אחד שלא אוהב אותו...הוא פשוט מקסים על הפשטות והאותנטיות שלו.... אמנם לא מלהיטיה הגדולים, אבל מהאהובים בטוח....

למעלה