עזרו ליוצר המסכן.

תמר 64

New member
כל הכבוד על המצעד!

כל הכבוד על ההשקעה! ממש נהניתי לקרוא. אני מרוצה מרוב הבחירות. מקום 1-עפרה חזה-לגמרי מוצדק. מקום 2-ריטה-בעבר יותר אהבתי את הקול שלה,הקול שלה נהיה קצת פחות טוב אבל היא עדיין זמרת מצוינת,פשוט בעבר היא היתה יותר.. מקום 3-מירי מסיקה-זמרת מצוינת מקום 4-אחינועם ניני-אחת הזמרות הטובות שיש. מקום 5-יהודית רביץ-זמרת טובה מאוד אבל מיקום קצת גבוה. מקום 6-שירי מימון-מדהימה! מקום 7-אתי אנקרי-גבוה מדי מקום 8-שרית חדד-מאוד מוכשרת מקום 9-נינט-לא דירגתי אותה ואם המצעד היה לפני כמה שנים הייתי מדרגת אותה בין המקומות הראשונים. מקום 10-ירדנה ארזי-זמרת מאוד טובה מקום 11-מרגלית צנעני-איך היא הגיעה כ"כ גבוה?! מקום 12-מיטל טרבלסי-זמרת מדהימה! מקום 13-אורית שחף-אני אוהבת חלק מהשירים שלהם אבל הקול שלה נוראי,לדעתי. מקום 14-אילנית-זמרת טובה מקום 15-גלי עטרי-בעבר היה לה קול יותר טוב,יש לה הרבה שירים יפים. מקום 16-אפרת גוש-גבוה מדי מקום 17-אסתר עופרים-מגיע לה מיקום יותר גבוה. מקום 18-מאיה בוסקילה-זמרת מצוינת. מקום 19-ריקי גל-מוכשרת מאוד מקום 20-עדי כהן-מאיה רוטמן יותר טובה ממנה,לדעתי.

kobbar

New member
תודה!

אני אוהב לקרוא את התגובות שלך, תודה רבה אביטל/תמר/

kobbar

New member
נעניתי גם לבקשה שלך ../images/Emo9.gif

הלילה אני אעשה את המצעד של גלי עטרי, את מוזמנת להיות
מוקדש לך

liorsharabi

New member
מצעד טוב!

ובכלל אתה בצעת אותו מעולה.. ממש השקעת, גם החפירה שהבאת לכל זמר מעניינים.. ושלא נדבר על התמונות.(ממממ...) נושא גדול..מי שחשב עליו תותח(ממ..ממ)..חח,סתם..

למעלה