עזרו ליוצר המסכן.

mc lyte

New member
מגיעה לה ../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

הזמרת הכי טובה בכל הזמנים

ForeverMC

New member
שיחקת אותה קובי../images/Emo47.gif

סיום מעולה ומעניין למצעד. רואים שהשקעת..והיה כיף לעבור על כל השרשור - תודה! גם עופרה וגם ריטה מאוד מאוד ראויות - וכל בחירה היתה מתקבלת אצלי: שתיהן ווקאליסטיות יוצאות דופן, עופרה עם הקול הצלול והמלאכי שלה וריטה עם הדרמה הלעיתים מוקצנת וקול באמת אדיר. שתיהן ענקיות.

won the game

New member
../images/Emo13.gif בהחלט מוצדק, קול מלאכי ../images/Emo189.gif

לשתיהן אגב, קול עוצר נשימה
ואני שמח שזה הטופ-2. מצעד מצויין קובי, טופ-5 מוצדק ורצוי!

idodo cohen

New member
חושב שהיה צריך להיות הפוך ביניהן

מאחר והתואר ווקאליסטית יותר הולם את ריטה. אבל עפרה חזה כבודה במקומה מונח.

venustudent

New member
../images/Emo106.gif ראויה למקום הראשון

לעופרה ז"ל היה קול באמת מיוחד במינו, והיא השתמשה בו בהמון ז'אנרים- פופ, רוק, שירי א"י, שירים תימניים, ג'אז; היא עשתה היסטוריה כשהביאה לחו"ל את המוזיקה התימנית, ומה לעשות, אני מניחה שלסוף הטראגי של חייה גם היה קשר בדירוג... גם לריטה יש קול נהדר, לפעמים היא יותר מדי מלודרמטית וגם האלבום האחרון שלה היה פחות מוצלח (לדעתי לפחות גרסת הכיסוי של דודו טסה ל"עלית לי בזיכרון" הייתה יותר טובה מהמקור).

milkshakit

New member
מדהימה ../images/Emo47.gif אבידה ענקית לעולם המוזיקה

ולארץ בכלל. פשוט קול של מלאך
כנ"ל לגבי ריטה, הייתה מקום ראשון אצלי.

milkshakit

New member
וקובי, כל הכבוד על המצעד

ח"ח
סוף סוף ממש השקעת במצעד
ויצא אחלה
!

kobbar

New member
../images/Emo79.gif 20 הווקאליסטיות האהובות ביותר

1. עפרה חזה 116 2. ריטה 106 3. מירי מסיקה 93 4. אחינועם ניני 55 5. יהודית רביץ 53 6. שירי מימון 51 7. אתי אנקרי 26 8. שרית חדד 25 9. נינט טייב 23 10. ירדנה ארזי\ 22 11. מרגלית צנעני 22 12. מיטל טרבלסי 22 13. אורית שחף 20 14. אילנית 20 15. גלי עטרי 20 16. אפרת גוש 18 17. אסתר עופרים 17 18. מאיה בוסקילה 15 19. ריקי גל 15 20. עדי כהן 14

X Slider

New member
1-4 מוצדק, 5 לא.

שירי מימון סבבה, על השאר הייתי מוותר. סחטיין על היוזמה וההשקעה קובי!
הנה יש לך עוד טאגליין..

קרנוק

New member
הטופ 2 שלי!!!../images/Emo13.gif

1. עפרה חזה 116 לא היה ולא תהיה עוד אחת כמו עופרה.קול פעמונים,ביצועים מושלמים,מרגשים, מדהימה !!אחת ההשראות הווקאליות המדהימות שהיו בארצינו. 2. ריטה 106 ווקאליסטית מספר אחת בארץ!קול מדהים מדהים,מרגשת בטירוף,יותר אהבתי אותה בתקופות מוקדמות אז כשהביצועים החיים שלה היו הכי נקיים.בכל אופן מבחינת ווקאלז הכי מדהימה שיש(מבין אילו שבחיים
) 3. מירי מסיקה 93 מכל הזמרות שפרצו בשנםי האחרונות,מירי ללא ספק הבולטת ווקאלית.בהחלט מדהימה,הייתי רוצה שתעבוד עם כותבים אחרים.עם כל הריספקט לא הגיע לה לעבור את אחינעם אבל עדיין כל הכבוד לה! 4. אחינועם ניני 55 אחינועם המדהימה!!!הווקאליסטית השנייה הטובה בארץ שעוד בחיים.אצלי דורגה 3 5. יהודית רביץ 53 מגיע ליהודית להיות בטופ טאן.קול נעים מאד,מרגש,טובה מאד טכנית 6. שירי מימון 51 אחלה!יש פוטנציאל אדיר אדיר.השתפרה קולית המון מאז כ"נ.יכולה להשתפר עוד קצת אבל ללא ספק מהממת!דיווה קטנה בהתהוות אם תעשה שירם טובים 7. אתי אנקרי 26 כל הכבוד לפורום שהיא בטופ טאן!גם אצלי היא צריכה להיות בסביבות המקום הזה בדירוג האישי 8. שרית חדד 25 אחלה! 9. נינט טייב 23 קול נעים,יכולה לרגש,אבל בכל ההופעות מבחינת העוצמה של הקול נשמעת אותו הדבר לא מרגיש לי שהיא מביאה בכל דבר משהו שונה לתוך כל שיר.מעבר לזה שכווקאליסטית מבחינת טווח קולי היא לא היסטרית,אז לא מגיע לה יותר מהמקום הזה. 10. ירדנה ארזי\ 22 אחלה זמרת 11. מרגלית צנעני 22 מגיע לה! 12. מיטל טרבלסי 22 לא מכירה מספיק דברים שלה כדי לשפוט 13. אורית שחף 20 פרפורמרית טובה שעושה צמרמורות אבל האישה לא ווקאליסטיתףהיא שרה מהגרון ונשמעת כמו עוף שמרטו את נוצותיו 14. אילנית 20
15. גלי עטרי 20 זמרת נחמדה,קול נעים היה לה פעם,ווקאליסטית לא משהו אבל מרגשת 16. אפרת גוש 18
17. אסתר עופרים 17
18. מאיה בוסקילה 15 אבוי,ווקאליסטית גרועה 19. ריקי גל 15 אנדרייטד! 20. עדי כהן 14 מכל פליטות כוכב נולד,מגיע לה(לא דירגתי לא אותה לא את נינה ולא את שירי..)

kobbar

New member
חחחחחח "נשמעת כמו עוף שמרטו את נוצותיו" ../images/Emo6.gif

למרות שאני לא מכיר את כל הקולות

אבל תוצאות טובות בהחלט
כל הכבוד

למעלה