עזרו ליוצר המסכן.

venustudent

New member
../images/Emo99.gif באמת יש לה הכל

היא גם ווקאליסטית, גם יוצרת, גם רוקיסטית, והיא הולכת ומשתבחת עם השנים.

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-4

שם הווקאליסטית: אחינועם ניני, AKA ... "נועה" - Noah מספר הנקודות: 55 האמת, טעות שלי ששכחתי בכלל לכתוב אותה ברשימה
עד שנדב N A D A V בא והעמיד אותי על טעותי. אז כל הכבוד לך, הרבה באמת שמו לב שאחינועם חסרה ודירגו אותה, סימן שהיא כן נמצאת עמוק בתודעה והיא כן מוערכת ואהובה. זכורה בעיקר בגלל השיר "החיים יפים", שסימן פריצת דרך לקריירה בינלאומית, ולא נשכח גם שירים מעולים אחרים שלה כמו "הסתיו בלעדיו" ו"ניגע אל החלום". לינקים להתרשמות: אחינועם ניני - בואי כלה אחינועם ניני - We, 2002 אחינועם ניני - כזאת אנוכי (שירי רחל)

ForeverMC

New member
נהדרת!

אני אוהב במיוחד את: עקרה (אורי) והחידושים שלה ל-מה יהיה בסופנו, ניגע אל החלום ו-Eye in the sky של אלן פרסונס פרוג'קט.

venustudent

New member
זמרת נפלאה, מייצגת אותנו בכבוד בחו"ל

וצריך לזכור שהיא גם שרה לרבין ז"ל את שיר הרעות באחת התוכניות של דן שילון.

kobbar

New member
../images/Emo106.gif המקום ה-3 ../images/Emo106.gif

טוב, כבר מההתחלה זה היה ברור לגמרי על פני השרשור והדירוגים, שת'כלס מתנהל פה קרב בין 3 נשים. מירי מסיקה VS עפרה חזה VS ריטה מהר מאוד השלוש האלה צברו מרחק זו מזו, וזו מזו, וזו מזו, וכל הזמן היה מהפך, עד לשלבים המאוחרים של ההצבעה, ששם הפערים כבר התחילו לגדול וזה היה די ברור מי הולכת לקחת. בכל אופן, לפי התמונה, כבר אפשר להבין מי נמצאת במקום השלישי. ללא ספק אנחנו עדים עכשיו למהלכה של היסטוריה. בעוד איזה 10-15 שנה מעכשיו, מירי מסיקה כנראה עדיין תהיה חיה, בועטת, מוציאה סינגלים, וכולנו ניזכר איך לפני הרבה הרבה שנים היה לה את "עכשיו אתה חוזר בחזרה" שנורא אהבנו, ואת "לשם" שהיה שיר מעולה, אבל לא באמת שיר השנה אלא רק מקום 2.....
מירי מסיקה נמצאת במקום השלישי עם
93
נקודות.
פער של 38 מהמקום הרביעי, אחינועם. לינקים להתרשמות: מירי מסיקה - לשם, כוכב נולד 3 מירי מסיקה - מאמי, הופעה באירוח ב-MSN מירי מסיקה - באה אליכם, הופעה בערוץ 24

ForeverMC

New member
מרשימה וכובשת..

בעיני עדיין מוקדם לשים אותה במקום כ"כ גבוה עם כי היא ללא ספק אחת הזמרות הבולטות בשנים האחרונות ומסכים שצפויה לה עוד קריירה ארוכה

won the game

New member
הנציגה המוצדקת של הדור הצעיר. ../images/Emo23.gif

עתיד גדול עוד לפניה, יש את כל הנתונים, היא תצטרך לדעת איך להמשיך לעבוד איתם:) שיהיה בהצלחה

venustudent

New member
ווקאליסטית מצויינת

אני אישית מתגעגעת לתקופה שהייתה רק היא ולא באו שאר הזמרות שקראו להן בטעות "המסיקות" (איה כורם וקרן פלס), שיותר טובות כיוצרות מאשר כמבצעות.

kobbar

New member
אז מי במקום הראשון../images/Emo35.gif

טוב, אז כידוע, נשארנו עם 2 זמרות - ריטה ועפרה חזה. מי מהן במקום הראשון? המקום השני - זמרת עם 106 נקודות. המקום הראשון - זמרת עם 116 נקודות. ובכן, הזמרת במקום הראשון היא: 1. זמרת שהייתה חזקה מאוד בשנות ה-80 (בינתיים - גם עפרה, גם ריטה) 2. נבחרה לזמרת השנה בשנות ה-80 (בינתיים - גם עפרה, גם ריטה) 3. היה לה שיר השנה בשנות ה-80 (בינתיים - גם עפרה, גם ריטה) 4. היא ייצגה את ישראל באירוויזיון (בינתיים - גם עפרה, גם ריטה) המקום הראשון... הוא... היא... הם......... ע פ ר ה ח ז ה

למעלה