עזרו ליוצר המסכן.

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-7

למרות שזה יוצא כאילו היא בקושי מוזכרת בפורום, יוצא שדווקא כשכן מזכירים אותה - עושים לה וואחד כבוד. כך, למשל, "רואה לך בעיניים" נבחר לשיר העשור, וכך, למשל, היא מוצאת את עצמה כאן במצעד הווקאליסטיות במקום מכובד מאוד, שאומר שבכל הארץ כולה, ב-58 שנות קיום, יש רק 6 נשים עם קול טוב ואהוב יותר משלה (לפחות מאלה שהצליחו במצעדים וזכינו להיחשף אליהן ברדיו). כבוד גדול. בצדק, אני מאוד אוהב את אתי אנקרי וגם אני כללתי אותה בדירוג. שם הזמרת: אתי אנקרי. מספר הנקודות: 26. לינקים להתרשמות: אתי אנקרי - מיכאל זהבית פסי וג'קו אייזנברג - עד מתי (במקור של אתי אנקרי)

ForeverMC

New member
אחת הזמרות-יוצרות החשובות שיש לנו

אתי אנקרי יותר משיש לה קול גדול היא יוצרת מדהימה שכותבת שירים שחודרים היישר ללב ולנשמה. ענקית!

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-6 - הזמרת עם שיר השנה לתשס"ה

שם הווקאליסטית: שירי מימון. מספר נקודות: 51 המצעד יצא בנוי ככה, שעד למקום 7 - היה צריך 26 נקודות. כלומר, המקום השביעי, אתי אנקרי, קיבל 26 נקודות, ולכן הספיקה הצבעה אחת כדי לגרום לטלטלה ולנדנדה של כמה מקומות משמעותיים עבור כל זמרת וזמרת. מהמקום השישי ומעלה, ההבדלים כבר הרבה יותר גדולים. יש קבוצה של מקומות 6,5,4 - שנעים כולם סביב ציר ה-51-55 נקודות, וקבוצה שנייה של שלושת הגדולים במרחק גדול של כמה עשרות מהם, נגיע לשם בהמשך. לינקים להתרשמות שירי מימון - השקט שנשאר, פסטיבל מתגייסים שירי מימון - חורשת האקליפטוס, גמר כוכב נולד 2 שירי מימון - עטוף ברחמים, כוכב נולד 1

ForeverMC

New member
פוטנציאל בשמיים

אירוויזיון 2005 הראה שהיא באמת זמרת ופרפורמרית אדירה. אין ספק שתגיע רחוק..רק שתבחר נכון יותר את החומר המוזיקלי שלה, אלבום הבכורה קצת איכזב

venustudent

New member
באמת ווקאליסטית מעולה

ברגיל יש זמרות שאני מעדיפה על פניה, אבל בחצי גמר של האירוויזיון האחרון הבנתי כמה זמרת כמוה חסרה לנו בתחרות...

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-5

שם הווקאליסטית: יהודית רביץ מספר נקודות: 53 יהודית רביץ היא זמרת ענקית ונהדרת במלוא מובן המילה. היסטוריה ארוכה של הצלחה במצעדים - יש לה. קול מרגש - יש לה. קריירה של עשרות שנים - יש לה. מעמד-על - יש לה. הערכה וכבוד - יש לה. אהבת הביקורות - יש לה. אולמות מלאים קהל - יש לה. יש לה כבר את הכל. she's been there, she's done it all והיא גדולהההה מהחיים. יהודית רביץ, המקום החמישי. לינקים להתרשמות: יהודית רביץ - לילה יהודית רביץ - סליחות יהודית רביץ - באה מאהבה, בהופעה

התאהבתי בה בגלל שיר אחד..מתוקה! וגם

בה בחרתי

למעלה