עזרו ליוצר המסכן.

venustudent

New member
גם לדעתי גבוה מדי

חוץ מ"ים של דמעות" אני בכלל לא משתגעת יותר מדי על הקול שלה, נדמה לי שהיא תמיד "לוחצת" יותר מדי.

liorsharabi

New member
אם כבר מה שהרס אותה היה השיר שלנו..

עזוב תדיסק..זה שהיא הלכה לשיר שלנו גרם להרבה לזלזל בה.. חוץ מזה שהתחרות המפגרת הזאת בין HOT לYES גרמה ללקוחות HOT לשנוא אותה.. חח זה כמו הריבים האלה שעושים בפורומים על מה יותר טוב.."האלופה"<--> "השיר שלנו" , "השמינייה"<-->"ראש גדול" כן סיבה מפגרת אבל תאמינו לי שהיא נכונה, מה שכן לצופי השיר שלנו זה האיץ את התפתחות הגן "נינט".

chernia

New member
ומה עם המשחק הגרוע של שירי מימון בילדות רעות?

כל סצינה שלה הראתה כמה שהיא לא יודעת לשחק..... והיא לא נהרסה איזה נהרסה?? ומספיק לחפור על התחרות בין הסדרות כי זה תחרות רק של ילדים קטנים. ויש לי YES אבל אני חושב שהאלופה סדרה טובה יותר(וראיתי מספיק פרקים בהאלופה מעל 70 בVOD של דודים שלי).

liorsharabi

New member
חח ימצחיק..לא אמרתי שאני מתחרה..

אבל כן, כמו שאמרת ..ילדים קטנים מתחרים..תראה את זה בכל פורום כמעט.. אני ממש לא מתעניין בזה,אבל על הילדים הצעירים שהם הקהל הכי גדול של נינט(מה לעשות) זה משפיע אגב, לא אמרתי שנינט נהרסה כי שחקה רע..שירי שחקה בסדרה שהייתה גם בYES וגם בHOT

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-8

שם הווקאליסטית: שרית חדד. מספר נקודות: 25. כנראה שלמרות הדימויי-העמחאי של שרית חדד, ושירי השכונה והשמייח, בסך הכל בפורום הזה דווקא כן פחות או יותר חושבים שיש לה קול יפה, שנעים לשמוע, ואולי דווקא באמת בבלדות כמו "כשהלב בוכה" או "לראות את הכאב" היא באמת מפגינה יכולות קוליות נחמדות וטובות שעונות על הטעם של מספיק חברי פורום. די מפתיע, האמת, בחיים לא שיערתי שהיא תגיע למקום גבוה יותר מנינט טייב, that's just ain't right
שלא נדבר על העובדה המביכה שאסתר עופרים נשארת הרחק הרחק מאחור.... לינקים להתרשמות: שרית חדד - חגיגה שרית חדד - נדליק ביחד נר, אירוויזיון שרית חדד - עליך ועליי, הישר שיניב מאוד אוהב

ForeverMC

New member
היא אחת הזמרות הבולטות בעשור הנוכחי

אני מאמין שבמצעד שנות ה-2000 תהיה לה נוכחות מכובדת. ויש לה קול מרשים ביותר - גם אם אוהבים את סוג המוזיקה שלה וגם אם לא סובלים...

idodo cohen

New member
כשהיא הייתה בת 40.

XD או תהייה. למרות שאני מאחל לה מצב יותר טוב. כזאת דודה

gilad music

New member
נמוך מאוד מאוד ../images/Emo27.gif ../images/Emo27.gif../images/Emo46.gif

שירי מיימון יותר גבוהה, מירי מסיקה יותר גבוהה מחדד
, הן זמרות בעל קול חזק אבל הקול של שרית יותר מבושל, נוגע, מצמרר ומרגש, ובנוסף מימון ומסיקה מעל ירדנה ארזי ,,,לאאאאאאא , ואתי אנקרי פ-א-ק
יוצרת מעולה, אבל קול
מצעד לא הכי....

למעלה