עזרו ליוצר המסכן.

idodo cohen

New member
כבר אחרי חצות../images/Emo99.gif.

וואי, אני אוהב את השיר הזה
קצת מיושנת לטעמי, לא אוהב את רוב השירים שלה למען האמת. אבל אין מה להגיד שהיא הייתה יפהפייה.

ForeverMC

New member
זמרת נפלאה.

שירים כמו: שיר של יום חולין, אהבה היא שיר לשניים, אהבתה של תזה דמון - היא מבצעת בהמון כישרון. הנה עוד לינק נחמד ללהיט אייטיז שלה: בללייקה

venustudent

New member
זמרת נהדרת

היה לא מזמן ראיון איתה אצל גיל ריבה (אפשר למצוא בFLIX קטעים נבחרים ממנו) והיא אמרה שקצת חבל לה שהיום היא כבר לא מצליחה כמו פעם...

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-12

מוקדש ל--------------מעאלי !!!!!!!! שם הווקאליסטית: מרגלית-ז'ונגלר-צנעני. מספר הנקודות: 22. מעאלי, יא דביל קטן וחמוד
תחשוב קצת - אם אתה נתת למרגול את ה-10 נקודות שלך, והיא לא הופיעה ב-45-21, זה לא בגלל ששכחתי אותה או משהו
זה בגלל שהיא במקום ג-ב-ו-ה !!!! חוץ מזה, היו עוד כמה שפה ושם זרקו לה כמה נקודות, אז... Anyway, ת'אמת ת'כלס אני לא ממש מבין מה היא עושה פה, גבוה יותר מאסתר עופרים למשל.
Hard To Understand אבל... הציבור טיפש, הציבור ישלם
לינקים להתרשמות: מרגול - אין לי כוח למשחקים מרגול - אז מה ( יאללה תתחילו עכשיו את השרשרת הידועה והמוכרת של: "אם קנית לי" "אז מה" "אם הבאת לי" "אז מה" "אני לא ילדה קטנה..." )

idodo cohen

New member
גם אני לא חושב שהיא ראוייה לדירוג כ"כ גבוה.

בסכ"ה, קריירה שמתמצה 99% מהזמן בלהיט טוב אחד. וכל השאר.. פריטים נלווים.

../images/Emo11.gifחחחח..הרסתי לך את המצעד../images/Emo6.gif יאללה עוד

"אירוויזיון" גרוע !

ForeverMC

New member
מאוד ראויה..

מרגול מעבר לדאחקות ולצחוקים היא זמרת מצויינת תקשיבו לשיר כמו: חומות חימר..

venustudent

New member
ווקאליסטית נהדרת, תגידו מה שתגידו

השירים האחרונים שלה לא כל-כך מייצגים את זה, אבל היא משלבת בין מוזיקה מזרחית לבלוז בסגנון אישי ומאוד מיוחד.

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-11 ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שם הווקאליסטית: מיטל טרבלסי. מספר הנקודות: 22. מיטל טרבלסי, בעיקר בעזרת דחיפה שלי ושל תמר64 (אביטל), שמיקמנו אותה כל אחד במקום השני שלנו - ובעצם נתנו לה 9 נקודות כל אחד, מוצאת את עצמה ממש ממש כמעט בטופ 10, כמו שצריך !!! (ואפילו גבוה יותר יהיה בסדר). חבר'ה, היא פשוט זמרת ענקיתתתתתתתתת. כמה שהיא מרגשת... אין לי מילים, אין לי מילים. תודה לכל מי שדירג אותה, מאוד רציתי לראות אותה גבוה, אני שמח שהיא מסיימת במקום כל כך גבוה. לינקים להתרשמות: מיטל טרבלסי - הו רב חובל
מיטל טרבלסי - נועה, בהופעה מיטל טרבלסי ונשמה קרליבך - תפילה של אמא, 2006

למעלה