עזרו ליוצר המסכן.

../images/Emo45.gif

יש לה משהו מעצבן בקול,אבל היא עדיין,אחת מהזמרות הגדולות של ישראל.

venustudent

New member
../images/Emo99.gif למרות שגם אצלה הקול נשחק

אני מאוד אוהבת את השירים שלה מכל הזמנים, אבל בשנים האחרונות כשהיא שרה בהופעות את "מקיץ אל חלום" זה קצת עצוב שהיא נשמעת לגמרי צרודה בטונים הגבוהים, וככה גם בחלק מהשירים באלבום האחרון שלה שיש בהם טונים גבוהים ("מחכה לו שישוב" ו"צער", למי שמכיר).

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-14

The Jews שם הווקאליסטית: אורית שחף. מספר נקודות: 20. כנראה שהקול הצרוד-משהו הזה עשה לכם-משהו, ומשהו-בהחלט טוב, כי המשהו-הזה עוזר לה להגיע למקום ה-14 המשהו משהו. אורית שחף כרגע בהריון. הקאמבק שלה עם היהודים מתעכב וכל הזמן נגרר ל"עוד כמה חודשים", במשך כמה וכמה שנים כבר. נינט טייב עזרה להם לחזור לתודעה הישראלית אחרי ביצוע מגה-מוצלח ל"מי אמר לך" בכוכב נולד 1. כאן במצעד של הפורום של מוטי של שנות ה-90 עשו להם וואחד כבוד והכניסו גם את "הימים שלנו" וגם את "מי אמר לך" אל תוך ה-30 הגדולים של העשור. לינקים להתרשמות: היהודים - אלה היהודים - אם כבר בהופעה היהודים - הימים שלנו, אנפלאגד

idodo cohen

New member
היא הולכת ומאבד את הקול הזה

עישנה לעצמה את החיים. נשמעת כמו סבתא שעישנה 40 שנה, כשהיא בכלל עוד לא בת 40. אבל ווקאליסטית אכן כן.

ForeverMC

New member
לא מחובבי היהודים..

למרות שכמו שציינת הם מאוד אהובים ופופלאריים בפורום.

liorsharabi

New member
תמיד אומרים שזו נינט שהביאה אותם לתודעה..

אבל אני זוכר שהיה היסטריה סביבם גם לפני...

kobbar

New member
דווקא שכחו אותם לגמרי ב-2001, 2002

בקושי ניגנו אותם או הזכירו אותם. הם גם אף פעם לא הכניסו שיר ל-40 השנתיים. רק אחרי שנינט ביצעה את השיר הזה, היא עשתה להם את מה שהיא עשתה לגלי עטרי, היא העלתם אותם קצת לתודעה, הפכה את השירים האלה לשלאגרים של ממש, יותר ממה שהם היו בעבר. מאז הביצוע של נינט היהודים יותר מוכרים ומפורסמים והדור הצעיר נחשף אליהם והתאהב בהם.

kobbar

New member
המקום ה-13 ../images/Emo99.gif

הרשיתי לעצמי לחרוג מהאובייקטיביות ולשים
כאן בכותרת, כי אני פשוט חולה על האילנית הזאת!! אריה היחיד שנתן לה דוז פואה... (שזה 10 נקודות כאן) שם הזמרת: אילנית. מספר נקודות: 20. וואו, וואו, וואו, אילנית, איזה קול מרגש, נפלא, כובש, אין עליה, רק השבוע התאהבתי בה מחדש ועשיתי עליה מצעד, ע-נ-ק-י-ת. 7 שנים ברציפות זמרת השנה, פעמיים ייצוג באירוויזיון, כל כך הרבה שירים טובים ויפים וקלאסיקות. ענקית. מירי מסיקה של שנות השבעים מבחינת סטטיסטיקות
עוד להיט מאילנית! לינקים להתרשמות: אילנית - כבר אחרי חצות אילנית - הלב, מרקו אילנית - הקוסם מארץ עוץ

won the game

New member
חחחחח, אהבתי את המשפט שלך!

"מירי מסיקה של שנות השבעים מבחינת סטטיסטיקות"

kobbar

New member
טוב לדעת שמישהו באמת קורא את זה ../images/Emo178.gif

אני סתם מנסה למרוח כל הזמן כמה שורות סתם מהראש, אין לי מה לומר

למעלה