עזרו ליוצר המסכן.

chernia

New member
חחחחחחחחחחחחחח קבל ח"ח על התמונה!!

זמרת לא רעה יש לה קול טוב בהחלט
והיא מרגיזה בכוכב נולד תמידדדדד!!

idodo cohen

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo12.gif

סתם לא, אממ, זה לא יפה. [ולדעתי צריך להגיש הצעת חוק או משהו נגד השפלות כאלה בכנסת]. קריירה ארוכה אינדיד. היא בהחלט מהמוכשרות, אבל, יש להודות, אגדה מזדקנת.

מה איכפת לכם אם אנשים שמנים או לא../images/Emo46.gif?

היא לא אוכלת על החשבון שלכם ולא מוסיפה שומן לעור שלכם!

ForeverMC

New member
זמרת מעולה

עזבו את השטויות..ריקי גל היא אחת הווקאליסטיות הגדולות שהיו לנו. המיקום כאן נמוך מדי

lltk

New member
דירוג בזיוני, טופ 3 בקלות!

עצוב שפליטות כוכב נולד וביה"ס רימון מוזכרות באותה נשימה עם ריקי. נינט? אפרת גוש? מירי מסיקה? וואט דה פאק?!

venustudent

New member
זמרת מעולה, הקול שלה נשחק עם השנים

למי שמשווה הופעות שלה מעכשיו עם ההקלטות מלפני 20 שנה ויותר...

liorsharabi

New member
וואו,וחשבתי שהתמונה של בוסקילה מחרמנת..

אין, פשוט אין עליך... ישר לתיקייה המוסתרת במחשב שלי!

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-17

שם הווקאליסטית: אסתר עופרים. מספר הנקודות: 17. בדיוק היום רוני דיברה על זה שהיא אוהבת אותה, והבטחתי לעשות עליה מצעד
אז הנה אנחנו מוצאים אותה פה גם במצעד הווקאליסטיות בתוך הטופ 20, בין השאר גם בזכותי שדירגתי אותה. בעיניי יש לה קול מרגש-מרגש-מרגש, מאוד רך ועדין וגם מצמרר. אסתר עופרים מוכרת במיוחד מהשירים "מה אומרות עינייך" הנפלא, "היו לילות", "שחרחורת" ו"זמר נוגה" (התשמע קולי). אנדרייטד לגמרי כאן בפורום לדעתי, הגיע לה יותר. אם בפורום הייתה קהילה גדולה יותר של אנשים מבוגרים, היא הייתה מגיעה למקום גבוה יותר אני מאמין. כך גם שושנה דמארי, יפה ירקוני ושאר חלוצות ותיקות שלא קיבלו אפילו נקודה אחת.
לינקים להתרשמות: אסתר עופרים - דמעות של מלאכים אסתר עופרים ויהודית רביץ - ים של געגוע אסתר עופרים - היו לילות

won the game

New member
היו לילות ../images/Emo99.gif שחרחורת ../images/Emo99.gif

שמרתי אמונים והצבעתי לה

chernia

New member
מי?????

את השירים שלה אני רואה עכשיו שאני מכיר אבל אותה ממש לא..... נעים להכיר ^_^

ForeverMC

New member
אגדה../images/Emo99.gif

יש לי בבית את אלבום ההופעה הכפול שלה מהיכל התרבות ואני יכול לומר בלי התלבטות שאסתר עופרים הייתה חייבת להיות ממוקמת בטופ 3. זמרת נדירה.

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-16

שם הווקאליסטית: אפרת גוש. מספר נקודות: 18 אפרת גוש הגיעה אלינו בשנת תשס"ה, כאן בפורום החשיבו אותה לתגלית השנה (ברור שלא, זה לא מגיע לה, זה מגיע למירי מסיקה), וחלק אפילו לזמרת השנה (ברור שלא, זה לא מגיע לה, זה מגיע למירי מסיקה), וחלק אפילו הכתירו את "תמיד כשאתה בא" כשיר השנה (ברור שלא, זה לא מגיע לה, זה מגיע לשירי מימון). כך או כך, לאפרת היה אלבום בכורה נחמד מאוד, פלוס אחלה שיתופי פעולה עם ההרכב מטרופולין. והיא צריכה לשוב אלינו בעוד כמה חודשים. יהיה טוב. לינקים להתרשמות או לקטילה: אפרת גוש - טוב לבד אפרת גוש ויוני בלוך - מגרד אפרת גוש - תמיד כשאתה בא

למעלה