עזרו ליוצר המסכן.

venustudent

New member
טובה אבל מיקום גבוה מדי

בעונה השנייה של "כוכב" תמכתי בה, אבל היא עקפה במצעד הזה זמרות הרבה יותר טובות ומנוסות ממנה.

kobbar

New member
../images/Emo41.gif מקום 19 - קבלו את התמונה ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחח היה שווה לעשות את המצעד רק כדי ללכת לגוגל ולמצוא את זה...
שם הווקאליסטית: מאיה בוסקילה. מספר נקודות: 15. מאיה בוסקילה היא מהזמרות היותר חדשות כאן במצעד. השירים הבולטים שלה שמבליטים את היכולות הקוליות שלה הם "סיפור מכור", "רק אל תגיד" ו"הלב". כמובן, אם אתה אוהב את הקול שלו או לא, זה עניין של טעם, אני לא אתקשה להבין אנשים שדווקא לא אוהבים אותה במיוחד ולא מוצאים ייחוד. בכל זאת, היא קיבלה 15 נקודות ביושר ובכושר, והגיעה אל המקום ה-19. לינקים להתרשמות: מאיה בוסקילה - סיפור מכור מאיה בוסקילה - רק אותך רוצה מאיה בוסקילה - הלב, בהופעה חיה

kobbar

New member
../images/Emo11.gif אמא יצאה, יש לי זמן פנוי, אני מנצל אותו

ForeverMC

New member
אם היא קצת תירגע..

היא יכולה להפוך לזמרת נהדרת. שירים כמו: יש בליבי כינור ו-רק אל תגיד..מוכיחים שכשהיא שרה ללא מניירות היא נשמעת מצויין

0_O כפול 2

אולי יש לה קול גדול,אבל אני לא אוהבת את איך שהיא שרה. ואת איך שהיא נראית גם לא :\

venustudent

New member
זמרת טובה, התנהלות קריירה מזעזעת

וגם בשירה כמובן היא הגזימה עם המניירות... אולי עכשיו כשהיא עזבה את הרוברטו הזה, היא תשתפר בעוד דברים...

kobbar

New member
../images/Emo41.gif המקום ה-18 ../images/Emo5.gif../images/Emo26.gif../images/Emo5.gif

שם הווקאליסטית: ריקי גל. מספר נקודות: 15. במקום ה-18 אחת הזמרות הבאמת באמת ותיקות ומוערכות בארץ... בשנים האחרונות היא מתעסקת בתוכניות ריאליטי (שופטת מכושפת ב"כוכב נולד" 2 ו-3, וגם התמודדה ב"רוקדים עם כוכבים" והודחה באמצע בערך).. Anyway, יש לה קריירה ארוכה ארוכה עם שירים שמבליטים את הקול הייחודי שלה וההגשה המרגשת, בין השאר "מה זאת אהבה", "היי שקטה", "ילד אסור, ילד מותר", "ילדותי השנייה", "מקום לדאגה", וגם שירים קצביים היא הוכיחה שהיא מסוגלת לשאת בהצלחה, כמו "לגור איתו" או "יש לי חולשה לרקדנים". לינקים להתרשמות: ריקי גל ומתי כספי - מקום לדאגה ריקי גל - תודה רבה בהופעה ריקי גל - בני ילד רע, קליפ אנימציה משעשע

won the game

New member
מה הקשר, ראיתי אותה לפני שנה ומשהו ברייטינג.

הוא יכול היה במקום לשים תמונה נורמלית שלה.

kobbar

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחח

אחרי כל כך הרבה חודשים כבר צריך להתרגל..

למעלה