עזרו ליוצר המסכן.

kobbar

New member
עזרו ליוצר המסכן.

בוקר אחד קם היוצר .... שקר כלשהו... והחליט: "היום אני מוציא מהמגירה את השיר שכתבתי, ואני הולך להוציא אותו ולעשות ממנו להיט ענק במצעדים".
"הד ארצי, שלום, יש לי שיר מעולה שכתבתי והלחנתי, אני נורא מעוניין שמישהו, עדיף בעצם מישהי תיקח אותו, תשיר אותו, תבצע אותו בצורה הכי טובה שאפשר, שהקול שלה יהיה מושלם, שהרבה יתחברו להגשה שלה, ליכולות הווקאליות, שהרבה יאהבו את הקול שלה ויתחברו אליו והיא תצליח לרגש את המאזינים". מה עשו הד ארצי? פנו כמובן לקובי kobbar, שביקש מחברי פורום מצעדים 314 לדרג את מצעד הווקאליסטיות הישראליות הטובות ביותר EVER. והנה התוצאות
אינשאללה בשער של תפוז ביום ראשון
כל חברי הפורום מתבקשים ללחוץ "המלץ על הודעה" כדי שיענו תפוז יחשבו שהרבה אהבו את השרשור ובלה בלה בלה, זה בטח יגביר את הסיכויים. LET'S GO

Akay4

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif!!

אהבתי שסימנת את פרדס חנה במפה, אנחנו גרים ליד

X Slider

New member
או שתבקש מאחד מהמנהלים להעביר את ההודעה

לקידום...

kobbar

New member
../images/Emo79.gif מקומות 45-21

כמה הערות: בסך הכל דורגו במצעד הווקאליסטיות 45 נשים שונות. לצערי, את ההצעה של חיידק הסלמונלה לא יכולתי להחשיב כי היא לא הייתה מדורגת
אני מצטער, בכל זאת תודה רבה על היוזמה וההשקעה.
הווקאליסטית ....../...... מספר הנקודות 21. דנה עדיני ...... 13 22. לירז צ'רכי ...... 12 23. מאיה רוטמן ...... 11 24. דנה אינטרנשיונל ...... 10 25. שירה גבריאלוב ...... 10 26. נורית גלרון ...... 9 27. חוה אלברשטיין...... 8 28. קורין אלאל ...... 7 29. מזי כהן ...... 7 30. שולה חן ...... 7 31. דין דין אביב ...... 6 32. איה כורם ...... 5 33. דנה ברגר ...... 5 34. שלומית אהרון ...... 5 35. זהבה בן ...... 5 36. אילנה אביטל ...... 4 37. דנה אינטרנשיונל ...... 4 38. מירי אלוני ...... 4 39. רותי נבון ...... 3 40. דורית ראובני ...... 2 41. יהודית תמיר ...... 1 42. רוחמה רז ...... 1 43. רוני דואני ...... 1 44. שרון ליפשיץ ...... 1 45. סי היימן ...... 1

kobbar

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול!!!!!!!!

איזו טלפתיה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kobbar

New member
OMG דנה אינטרנשיונל מופיעה פעמיים ../images/Emo122.gif

פעם אחת 4 נקודות ופעם אחת 10 נקודות.... אז או שתחשיבו את זה כאילו יש לה 14 נקודות... או שתסלחו לי על הטעות ותעמידו פנים שזה מחולק בין החצי שלה שהוא אישה לבין החצי שלה פעם הגבר...

won the game

New member
דנה עדיני בהחלט ווקאליסטית טובה.

רוחמה רז, מזי כהן ורותי נבון גם טובות מהרשימה... ואני מבין ששירה גבריאלוב נכנסה אודות לצ'רניה

chernia

New member
מגיב

דנה עדיני,שירה גבריאלוב,מאיה רוטמן ----->צריכים להיות גבוה יותר... חבל לא דירגתי 10 הייתי מוסיף את רוטמן ואת דנה עדיני... מה זה שרון ליפשיץ ויהודית תמיר???? לא מכיר את שתיהן.... מי הן?? חחחח בטח סתם גרועות לפי המיקום הנמוך?

idodo cohen

New member
לא ממש, למה לדבר איפה שאתה לא יודע?

ואני חושב שלסגוד לשירה גבריאלוב על שיר אחד ליד הזמרות עם הקריירות המכובדות עד ענקית שנתת לה לעבור זה באמת מוגזם. אני גם לא מצאתי לנכון להצביע לדנה ומאיה, אפילו שאני מאוד אוהב אותן. כאילו..

kobbar

New member
האמת שממש ממש לא ! הן שתיהן מעולות

הבעיה היא שהן לא הוציאו יותר מדי שירים, ולכן הן פחות מוכרות. אנחנו כאן בפורום מצעדים, מי טוב יותר מאיתנו יודע שלא כל הנוצץ זהב?? לאו דווקא מה שמוכר להמון הרחב, מה שנמצא מקום 1 במצעד השנתי, לדוגמה "יור ביוטיפול" של ג'יימס בלאנט, הוא באמת השיר הטוב ביותר של השנה. אני מאמין שאם יהודית תמיר ושרון ליפשיץ היו מוציאות עוד כמה דיסקים, הן היו באמת ממוקמות בטופ 20. ליהודית תמיר יש קול ענק. תריץ עליהן חיפוש...
אולי תאהב. "רומיאו" שיר מאוד מוכר, וגם "קשה בלעדיך", שנינט עשתה לו ביצוע.

איפה מרגול השולטת../images/Emo47.gif? בחרתי בה

במקום הראשון !!!!! כלומר היא צריכה להיות הטובה ביותר מבין מקומות הארבעים..לא? אז מקום 42 טעות אצלך !!!!

למעלה