מצעד אישי - דיסני

יששששששששש../images/Emo7.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gifהכי מרגש !!!!!../images/Emo107.gif

idodo cohen

New member
מתקתק ויפה. ראוי לפסגה :)

מזכיר לי קצת את "כלים שלובים" של יוני רכטר, אתם יודעים?

Hililalo

New member
And if he falls in love tonight

His carefree days with us are history In short, our pal is doomed

Britney Style

New member
../images/Emo36.gifסיכום המצעד../images/Emo26.gif

המצעד המלא 1.can you feel the love tonight (מלך האריות) 2.Colors of the Wind / צבעי הרוח (פוקהונטס) 3.A Whole New World / עולם חדש (אלאדין) 4.Part of Your World (בת הים הקטנה) 5.Tale as Old as Time (היפה והחיה) 6.Hakuna Matata / אגונה מטאטא (מלך האריות) 7.Kiss the Girl / נשק אותה (בת הים הקטנה) 8.When you wish upon a star (פינוקיו) 9.I Won't Say I'm in Love / לא אודה באהבה (הרקולס) 10.Belle / בל (היפה והחיה) 11.Circle Of Life / מעגל החיים (מלך האריות) 12.Friend Like Me / חבר כמותי (אלאדין) 13.Zero to Hero / מאפס לנכס (הרקולס) 14.Under The Sea / בתוך הים (הת הים הקטנה) 15.Be Our Guest / התכבדי (היפה והחיה) 16.I Just Can't Wait to Be King / משתגע כבר מלך להיות (מלך האריות) 17.Poor Unfortunate Souls / יצורים אומללים (בת הים הקטנה) 18.God help the outcast (הגיבן מנוטרדאם) 19.Something There (היפה והחיה) 20.Reflection (מולאן) שלושת הסרטים עם הכי הרבה נציגויות הם: - בת הים הקטנה. - מלך האריות. - היפה והחיה. כל אחד עם ארבעה נציגויות
.

אריה31

Member
מנהל
המקום ה-11 זה הראשון אצלי

גם המקום הראשון והשלישי נחמדים אחלה רעיון למצעד!!

מותק1212

New member
וואו המון שירים יפים שחסרים...

כמו: A dream is a wish your hart makes מסינדרלה... והשיר של גסטון
(גסטון לשילטון!
) וגם אני חבר שלך מצעצוע של סיפור... וגם i'll make a men out of you ממולאן וואו זה שיר מושלם

yrutoo

New member
הכי חסר לי "ללכת את המרחק" של מייקל בולטון!!

אבל חוץ מזה אחלה מצעד
כל הכבוד על ההשקעה

זה מסביר למה אני לא הכרתי שום שיר

כי בקושי ראיתי סרטי דיסני כשהייתי קטנה! אפילו את מלך האריות לא ראיתי :< אני דורשת חוויה מתקנת!

yrutoo

New member
../images/Emo2.gif

הפסדת יצירות מופת!!! דיסני זה שולט
וגם צעצוע של סיפור למרות שזה לא דיסני

milkshakit

New member
רון, ח"ח!!!! מצעד מצויין, חמוד

וצבעוני! כמו שצריך! אני לא מכירה כמעט את רוב השירים, אני אנסה להכיר בהמשך
מקום ראשון מצויין

למעלה