הפורום מעצב לנו את הטעם

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif הפורום כראי המוזיקה....

אתייחס בתשובה שלי לשאלות בצורה רציפה: אני בפורום כבר הרבה חודשים...בעברי הייתי שומע הרבה מוזיקה שחורה, דאנס ופופ כשאלו היו הסגנונות העיקריים שאהבתי (אתם מיד תראו אם אני אראה לכם מצעדים שלי מ-2003 למשל). בסוף השירות שלי בצבא נחשפתי לעוד סגנונות בעקבות אנשים ששירתו איתי ומאותה תקופה (אמצע 2004) התחיל להשתנות לי הסגנון המוזיקלי והתעצם עד עצם הרוק....אה....היום הזה. ולגבי הפורום? אני לא בטוח שהוא זה שעיצב לי את הטעם אבל דבר אחד בטוח: הפורום הוא חלק בילתי נפרד מהטעם המוזיקלי שלי ויותר מזה: בפורום כתבתי רבות על מוזיקה בכל התקופה שאני פעיל בו. כתיבה אשר עזרה לי להתחבר טוב יותר למוזיקה, להעריך מוזיקה ולהיות מודע לאספקטים שונים במוזיקה שאני שומע ובמוזיקה בכלל. לולא הפורום- הכל היה נראה אחרת מבחינתי. לגבי הפורום לכשעצמו: דרך הפורום הכרתי אחלה אנשים שחזקים במוזיקה ואפילו אתמול סתם ככה יצא לי לחשוב על זה שיש בפורום כ"כ הרבה אנשים שאוהבים מוזיקה ושהיא באה להם מהנשמה, מבינים במוזיקה וכיף לדבר איתם (המפגשים האחרונים רק הראו לי כמה אני צודק). דרך הפורום והאנשים פה הכרתי המון המון שירים שכיום הם חלק מהבועה המוזיקלית שלי ללא ספק. דרך הפורום והאינטרנט הכרתי אומנים שלא הכרתי מעולם ודרך הפורום נחשפתי לשירים שונים ומשונים שאת חלקם אהבתי מאוד ואת חלקם פחות. אני יכול לציין שכל אחד תורם לי למוזיקה היומיומית והתקופתית. אם זה האנשים שאני מתחבר אליהם בסגנון כמו גילו אדגר, גאיוש, ענבר, ליאוריש, אליקו, שיר (1) , ליעד, יניב בזבזון (שתורם לי רבות להעשרה), ספיר, קאר' מילק', שיר (סופרשירו), דודי DCR, אליה, אלעד ראסמוס, חולוני, הילה, קרן סופרקרן ועוד. יש כמובן את האנשים האחרים שאני עוקב בדריכות אחרי מעללותיהם גם אם זה פחות הסגנון שלי: קרנוק, דביר, שחף, אריה, ניב, קובר, יאןיאן, מוטי, צ'רלי, נדב ועוד (סליחה אם שכחתי מישהו). ויש כמובן את חברי הקומונה שלי שאיתם אני נחשף בשנה האחרונה למהון מוזיקה טובה (וחלקם באים גם מפורום מצעדים) אז תודה לכולכם :)

1Shir

New member
הפורום לא שינה לי את הטעם אבל פיתח לי את הטעם

אני חושבת שאנשים כמו דביר, יניב ויבגני עזרו לי להנות יותר מסגנון קצבי (ע"ע טימבאלאנד) לירן נתן לי הכי הרבה המלצות שימושיות בפורום, על כמה מהזמרות הכי אהובות עלי בימים אלה לא הייתי שומעת בלעדיו: אנה טרנהיים, אנה נאליק, ויינה טאנג, הולי ברוק וגם כמה להקות: POTF כמובן, סנו פטרול, דישוואלה, סטאבילו, לייפהאוס, The Servant וזמרים האווי דיי, מאגנט, Athlete, לנדון פיג אני חייבת לו המון! הבנאדם תגלית מוזיקה מהלכת. תמיד כיף שיש ממי להכיר מוזיקה, ללמוד על מוזיקה, כ"כ הרבה שירים חדשים שלבד בחיים לא הייתי מגיעה אליהם. יש כאן המון אנשים שמבינים במוזיקה הרבה יותר ממני. אני די בררנית אז רוב מה שמפרסמים בפורום אני לא אוהבת, אבל כשאני מוצאת - זה חודר לי חזק ללב.. ואגב בלי דביר לא הייתי מכירה את KNOB ובלי רז לא הייתי מכירה את הורוניקז, ואת "פתטי" של נוי אלוש שהוא טופ5 שנתי שלי ויש עוד המון שירים שהיכרתי בזכות החברים כאן, אין לזה גבול. אז תודה לכולכם! תותחים אחד אחד

העכביש2

New member
תודה שיר ../images/Emo9.gif

הקומפלימנטים שלך שווים המון!!! איי לאב יו ושמח שאת מכירה מוזיקה טובה גם בזכותי

idodo cohen

New member
משפיע כפורום עד כה לא

אבל אני פתוח להשפעות, ועל יניב למשל אני יכול להעיד שהוא לא פעם [בעיקר במסנ] המליץ לי על שירים והיו כמה המלצות טובות מאוד:) אז אני חושב שיהיה יותר נכון לייחס את זה לאנשים כפרטים ולא לפורום. מה שכן אפשר להגיד על הפורום כפורום- תמיד מעניין לקרוא דעות, ולשתף במחשבות. זה העניין בפורום לטעמי
.

הממ....

טוב,בעיקרון,הפורום לא ממש שינה לי את הטעם או עיצב לי את הטעם (אני גם לא כ"כ הרבה זמן פה! רק מאז שעשו את "כשמוזיקאי טוב-מתלבש רע" והחלטתי להוסיף את אהובי בחולצה ורודה פוקסיה,ואמרתי לו לא להעמיד את אהבתי אליו במבחן האהבה.
) בעיקרון,אז הפורום לא ממש שינה או עיצב לי את הטעם. אני עדיין שומעת פחות או יותר אותם דברים (ולא,זה לאו דווקא גרין דיי. נכון שיש לי 104 שירים שלהם על המחשב,אבל זה מתוך 645 שירים סה"כ),אבל יש אומנים,שאני לא אוהבת ולא אשמע,כמו איימי וויינהאוס או מיי כימיקרומאנס. אז בקיצור,סו פאר,הפורום לא השפיע עליי כ"כ על הסגנון שלי :\

גליזה

New member
ממ, לא משפיע...

אבל כן מכיר לי כ"כ הרבה אמנים שלא הייתי מכירה לולא הייתי קוראת בו (אתם טוענים שאני לא פה, אבל אני סתם לא מגיבה כי תמיד מוצף אצלכם
) בהזדמנות זו תודה לקרן ולירן שהכירו לי את The Feeling, והאמת שאני חושבת שאת The Fray (HTSAL( הכרתי מהקומונה של לירו.. בעצם, הרבה הכרתי מפה ומהקומונה של לירו, ומכיוון שאני מנותקת מדברים חדשים כמעט, הפורום הזה עזר לי להכיר שירים מוכרים שלא הכרתי בכל זאת

למעלה