הפורום מעצב לנו את הטעם

just me155

New member
וואו, המון

אני לא יודעת אם זה פתח אותי לסגנונות שונים, אבל מה שבטוח - בזכות הפורום הזה וההמלצות של הגולשים פה הכרתי המון שירים שהיום אני מאוד אוהבת ואין מצב שהייתי מכירה לולא הפורום...

chernia

New member
השיר הוא מהיפים של הלהקה הכי טובה בארץ

ואם אתה חושב שלא הכי טובה לדעתך אז הלהקה הכי פופולרית בארץ(אולי ביחד עם סינרגיה)(וגיים בויז זה לא נקרא פופולרי,זה סתם בנות שחרמניות על 5 בנים) ובית הבובות מכרה יותר מסירגיה כשהם הוציאו רק אלבום אחד מסכן.... ולעניין השיר הוא מ3 הכי יפים בשנה שעברה לדעתי(ומעריצי בית הבובות יסכימו איתי,מקום 10 בגלגל"צ שזה מספיק מייצג בארץ זה לא רחוק מהאמת) אז בכל מקרה באמת מוגזם במצעד העשור שהוא יהיה כזה גבוה אבל מספיק גבוה מתאים לשיר הזה

won the game

New member
פופולארית כי זה מה שטוחנים בגלגל"צ

רוב הזמן, וזה מה שנכנס לפלייליסט בקלות פעם אחר פעם. ואממ, גלגל"צ היא לא בדיוק שיא האובייקטיביות
.

X Slider

New member
מכבד את דעתך.

רק לשם העניין, השירים של הגיים בויז יותר טובים מבית הבובות.

chernia

New member
אשמור את ליבי שיר טוב

וחרשתי עליו קצת בשנה שעברה,אבל "שמחה" גרוע,תני לי סיבה גם גרוע וגם הזדמנות שנייה גרוע,כמה אהבה שיר חמוד ויותר טוב מאדי בטלר-זה הזמן ואם כמה אהבה היה באירוויזיון יותר מבטלר בטוח זה היה מצליח.... ומקווה שתאהב יותר את האלבום החדש של בית הבובות שייצא בקיץ

guyush86

New member
ללא כל צל של ספק - כן!

אתייחס בעיקר לסגנונות... בעבר כלל לא אהבתי להאזין לכל מוזיקה שהיא , חוץ מהאמנים הספציפיים שלמדתי להכיר ולאהוב. הסגנון העיקרי היה פופ. פופ דביק - מוצף בקיטש. עם הזמן, עוד לפני ההצטרפות לפורום נפתחתי יותר לרוק ואלטרנטיב. אחרי ההצטרפות לפורום דברים השתנו מקצה לקצה. אמנים חדשים, סגנונות חדשים, אפילו כאלה שבקושי ידעתי על קיומן! התחלתי לשמוע אלטרנטיב, משם לאינדי, טראנס, אר אנד בי, ראפ, קלאסי, דיסקו, אלקטרו, DRUM AND BASS... ואפילו מטאל.. לסיכום, כן. הפורום תורם. והמון
!

אריה31

Member
מנהל
גם לתגובה שלך חיכיתי גיא../images/Emo13.gif

נדמה לי שבתקופה הראשונה שלך בפורום נהנית להכיר עוד ועוד שירי פופ, ואז עשית תפנית. אמנם לכיוונים שונים ממני, אבל העיקר שהתעשרת במוסיקה חדשה, והעיקר שאתה נהנה:)

chernia

New member
ולעניין הפורום לא מעצב לי שום טעם

הוא רק מזכיר לי כמה אני שונא אומנים מסויימים ולהקות מסויימות.......

אריה31

Member
מנהל
לי הוא עוזר פשוט להישאר במוסיקה הלועזית

כתבתי לא מעט פעמים שאני פחות ופחות מתחבר למוסיקה בשנתיים-שלוש האחרונות, ובזכות כמה אנשים בפורום, בעיקר שחף ויניב, גם יאן וצ'רלי ובטח עוד, דביר גם - אני מתעדכן במוסיקה חדשה אני בטוח שהפורום השפיע קצת על הטעם שלי, אבל זה בעיקר בלי מודע כי הטעם שלי מאוד ברור ולא בגלל הגיל. אני אוהב את אותה מוסיקה שאהבתי בגיל צעיר מאוד

Nadav נדב

New member
אצלי לפחות הוא פחות משפיע על הטעם -

יותר מכיר לי שירים ואמנים חדשים מדי פעם. את חלקם אני אוהב, חלקם פחות.

ForeverMC

New member
אחלה דיון ניב../images/Emo88.gif ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

האם הפורום מעצב את הטעם המוזיקלי? לא יכול לומר שהוא מעצב את טעמי המוזיקלי, הרבה מהדברים שאני אוהב הולכים איתי כבר שנים, כך שהטעם המוזיקלי שלי כבר די מגובש ומוכר לי. מה שכן - הפורום מאוד עוזר לי להמשיך להיות מעודכן במוזיקה חדשה (בעיקר לועזית) שלא שומעים כ"כ רדיו - ובזכות המלצות של אנשים העולם המוזיקלי מתרחב וזה מצויין.

למעלה