הפורום מעצב לנו את הטעם

won the game

New member
הפורום מעצב לנו את הטעם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מאוד מעניין אותי לדעת, האם הפורום משפיע עלינו מבחינת הטעם המוזיקלי?
סגנונות שבעבר לא שמענו והיום יותר
האם יש אומנים שנתתם להם צ'אנס נוסף בעקבות מצעד/המלצה/ביקורת בפורום
אומנים שפעם לא אהבנו והיום מסוגלים להאזין להם או להיפך, לי למשל הפורום הכניס המון ביקורת בחיי המוזיקה, ביקורת שלא ממש היתה לי עד לפני שנתיים... למשל "האיר את עיניי" לבנאליות של להקת בית הבובות, במיוחד "שיר בעיפרון". מוזמנים להרחיב את הדיון

won the game

New member
ועוד נקודה למחשבה!

המלצות שהועלו בפורום וזכורות לכם במיוחד!

milkshakit

New member
../images/Emo185.gif

|חפירה| לא נראה לי שהפורום השפיע עליי ממש מבחינה מוזיקלית... מאז שאני מכירה את עצמי הטעם המוזיקלי שלי התפתח, ותמיד שמעתי הרבה מאוד סגנונות, ככה שלא נראה לי שזה שינה משהו. אולי אולי התחלתי לשמוע יותר פופ/דאנס, אבל זה גם לא נראה לי, כי תמיד אהבתי
וכמובן שמלא פעמים נתתי כמה צ'אנסים, אפילו אם לא אהבתי (ע"ע מקרה Late Goodbye, Sleep של פואטס אוף דה פול). אם לא אוהבים, אז לא אוהבים
האמת שבתקופה האחרונה אני מפתיעה אפילו את עצמי, ואני שומעת להקות שתיעבתי בצורה יוצאת דופן, כמו החדש של מארון 5, והדבר הכי מפתיע - מיי כמיקל רומנס. יש להם אפילו כמה שירים שאהבתי, אבל הכל מהדיסק החדש. אולי בגלל שהם שינו קצת סגנון אז התחברתי קצת יותר? אי אפשר לדעת. בכל מקרה זה לא מוזר, כי לפני הרבה זמן מצאתי את עצמי שומעת שיר של אואזיס ואני שונאת אותם.. אז לא יודעת
חחח.. והמלצות? אני תמיד לוקחת המלצות מפה, הרבה מהשירים שאני מכירה - לקחתי מכאן. כמו למשל שלשום כשסימונה המליצה על השיר של אקטיב, לקחתי ולא התאכזבתי. ויש עוד הרבה דוגמאות. אבל הדוגמה שהכי זכורה לי, זה כמובן לורדי, אני לא זוכרת מי המליץ על השירים שיהיו באירו' 2006, ואז גם המליצו על השיר הזה לחובבי הרוק הכבד, ואני לא אשכח את זה בחיים
באותו לילה נכבשתי.

won the game

New member
אני חושב ש-I Don't Love U הוא הסביל מבין

הסינגלים MCR שיחררו עד כה. ויפה לך על לורדי, אני באמת זוכר שהיה לך קליק מידי-רציני עם השיר הזה

milkshakit

New member
לדעתי הסינגל השני גם אחלה

(באוזניות הוא נשמע ממש טוב), אבל הסינגל הראשון היה זוועה
ולורדי - בהחלט. (זה תיכף מתטגלן אגב, דיון מצויין
) ככה אומרים? מתטגלן?

won the game

New member
לדעתי השני זוועה גם../images/Emo31.gif

מטוגלן/יטוגלן אומרים
תודה
*אהמ*

../images/Emo45.gif

שונאת MCR. IDLY (נו איי דונט לאב יו. המייספייס מתחיל להשפיע עליי עם הקיצורים!) עוד איכשהו סביל. אבל WTBP ממש לא.

אריה31

Member
מנהל
זו בהחלט דוגמה לנושא השני שניב העלה

כאילו לורדי זה שיר שמאוד אופייני לך פשוט היית צריכה שמישהו ייסב את תשומת ליבך

העכביש2

New member
זה שגרמנו לך להזכיר בדיון שכזה את POTF...

כבר גורם לי באופן אישי אושר ונחת וממצה את עצם שהותי פה בפורום

../images/Emo68.gif

כמובן! אני לא יכולה להצביע על סגנונות שלמים שלא שמעתי וכיום אני שומעת אבל בכלליות אני יודעת שכל פעם שאנלא מתעצלת להקשיב לשירים שאני לא מכירה - אני רק מרוויחה מזה
נכון שלא תמיד אני אוהבת אבל יצא לי הרבה פעמים לגלות אמנים/להקות/שירים שאין סיכוי שהייתי מגיעה אליהם אחרת.. או לחלופין לגלות במקרה שם של שיר שלא ידעתי.. סתם לדוגמא, את רג'ינה ספקטור הכרתי באמצעות המצעד של חולוני, אחרת אני לא חושבת שאי פעם היה יוצא לי לשמוע אותה ואני שמחה שיצא לי.. מה שכן, סטיגמות לרוב לא משתנות אצלי - ז"א אם לא הכרתי מראש אז יש סיכוי שאתחבר אבל אומנים שאהבתי/לא אהבתי כבר מראש.. בד"כ ישארו במצב הראשוני. אגב, ככה זה אצלי עם בית הבובות.. כמה שמשמיצים אותם פה, אני עדיין אוהבת אותם.. הבנאליות לא מזיזה לי, כיף לי לשמוע אז אני פשוט שומעת.. הדבר היחיד שהוא לא חיובי בכל הסיפור הזה זה שתמיד אני מכירה ככה את כל השירים החדשים קודם, ועד שכולם מתחילים לשמוע אותם (זתומרת, שומעים בגלגלצ....) אני כבר באובר מהם.. ואז אני צריכה לשמוע אנשים חורשים עליהם אחרי שכבר יש לי מנת יתר.. בקיצור, אנלא בדיוק חושבת שהפורום מעצב את הטעם אבל הוא בהחלט פותח מקום לדברים נוספים לחלחל..

אריה31

Member
מנהל
זה משהו שקורה לי מאז 2002 בערך

חוסר התיאום בזמנים בין מה שאני שומע לבין הרדיו ואגב רג'ינה ספקטור שהזכרת בהקשר אחר היא דוגמה לזמרת שהכנסתי למצעד שלי הרבה הרבה לפני שגלגל"צ גילו אותה, אבל חוץ מיבגני, מבחינתי המעריצה מספר 1 של רג'ינה זו כמובן קרן (קרנוק)

Rincewind

New member
תשובה לא חופרת ../images/Emo3.gif

הפורום משפיע, חד משמעית. הוא חושף כל אחד להרבה מאוד סגנונות שונים ואמנים שונים. יש פה אנשים שמתמחים כל אחד בתחומו ובז'אנר שלו, וגולש נבון בפורום סופג משהו מכל אחד - אם זה מחולוני ואם זה מלירן. גם אם השהייה בפורום רק גרמה לך לחזק את הטעם שהיה לך בלאו הכי, עדיין מדובר בהשפעה של הפורום. אני יכול להגיד שמאז שאני הצטרפתי לפורום, התחלתי להתעניין ולהבין במוסיקה הרבה יותר מבעבר!

למעלה