לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'הפורום מעצב לנו את הטעם'
הפורום מעצב לנו את הטעם
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2007 | 16:30
89
24
מאוד מעניין אותי לדעת, האם הפורום משפיע עלינו מבחינת הטעם המוזיקלי?

סגנונות שבעבר לא שמענו והיום יותר

האם יש אומנים שנתתם להם צ'אנס נוסף בעקבות מצעד/המלצה/ביקורת בפורום

אומנים שפעם לא אהבנו והיום מסוגלים להאזין להם
או להיפך, לי למשל הפורום הכניס המון ביקורת בחיי המוזיקה, ביקורת שלא ממש היתה לי עד לפני שנתיים...
למשל "האיר את עיניי" לבנאליות של להקת בית הבובות, במיוחד "שיר בעיפרון".

מוזמנים להרחיב את הדיון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ועוד נקודה למחשבה!'
ועוד נקודה למחשבה!
30/04/2007 | 16:54
4
המלצות שהועלו בפורום וזכורות לכם במיוחד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 17:08
13
5
|חפירה|

לא נראה לי שהפורום השפיע עליי ממש מבחינה מוזיקלית... מאז שאני מכירה את עצמי הטעם המוזיקלי שלי התפתח, ותמיד שמעתי הרבה מאוד סגנונות, ככה שלא נראה לי שזה שינה משהו. אולי אולי התחלתי לשמוע יותר פופ/דאנס, אבל זה גם לא נראה לי, כי תמיד אהבתי

וכמובן שמלא פעמים נתתי כמה צ'אנסים, אפילו אם לא אהבתי (ע"ע מקרה Late Goodbye, Sleep של פואטס אוף דה פול). אם לא אוהבים, אז לא אוהבים

האמת שבתקופה האחרונה אני מפתיעה אפילו את עצמי, ואני שומעת להקות שתיעבתי בצורה יוצאת דופן, כמו החדש של מארון 5, והדבר הכי מפתיע - מיי כמיקל רומנס. יש להם אפילו כמה שירים שאהבתי, אבל הכל מהדיסק החדש. אולי בגלל שהם שינו קצת סגנון אז התחברתי קצת יותר? אי אפשר לדעת. בכל מקרה זה לא מוזר, כי לפני הרבה זמן מצאתי את עצמי שומעת שיר של אואזיס ואני שונאת אותם.. אז לא יודעת חחח..

והמלצות? אני תמיד לוקחת המלצות מפה, הרבה מהשירים שאני מכירה - לקחתי מכאן. כמו למשל שלשום כשסימונה המליצה על השיר של אקטיב, לקחתי ולא התאכזבתי. ויש עוד הרבה דוגמאות. אבל הדוגמה שהכי זכורה לי, זה כמובן לורדי, אני לא זוכרת מי המליץ על השירים שיהיו באירו' 2006, ואז גם המליצו על השיר הזה לחובבי הרוק הכבד, ואני לא אשכח את זה בחיים באותו לילה נכבשתי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני חושב ש-I Don't Love U הוא הסביל מבין'
אני חושב ש-I Don't Love U הוא הסביל מבין
30/04/2007 | 19:02
10
3
הסינגלים MCR שיחררו עד כה.

ויפה לך על לורדי, אני באמת זוכר שהיה לך קליק מידי-רציני עם השיר הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לדעתי הסינגל השני גם אחלה'
לדעתי הסינגל השני גם אחלה
30/04/2007 | 19:14
7
2
(באוזניות הוא נשמע ממש טוב), אבל הסינגל הראשון היה זוועה

ולורדי - בהחלט.

(זה תיכף מתטגלן אגב, דיון מצויין)
ככה אומרים? מתטגלן?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לדעתי השני זוועה גם'
לדעתי השני זוועה גם
30/04/2007 | 19:23
3
1
מטוגלן/יטוגלן אומרים

תודה

*אהמ*
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התכוונתי בלשון הווה'
התכוונתי בלשון הווה
30/04/2007 | 19:25
2
1
כמו : "מתבשל", "מתכונן" וכו' וכו'
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 19:29
1
2
לצפיה ב-'מה זה הראשון ומה השני?'
מה זה הראשון ומה השני?
30/04/2007 | 20:11
2
2
לצפיה ב-'הסינגל הראשון - Welcome To The Black Parade'
הסינגל הראשון - Welcome To The Black Parade
30/04/2007 | 21:22
1
1
לצפיה ב-'אהה, את שניהם אהבתיי'
אהה, את שניהם אהבתיי
01/05/2007 | 10:46
2
לצפיה ב-''
02/05/2007 | 17:06
1
שונאת MCR.
IDLY (נו איי דונט לאב יו. המייספייס מתחיל להשפיע עליי עם הקיצורים!) עוד איכשהו סביל.
אבל WTBP ממש לא.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך אפשר להגיד סביל על שיר כזה?;;'
איך אפשר להגיד סביל על שיר כזה?;;
02/05/2007 | 20:46
1
לצפיה ב-'זו בהחלט דוגמה לנושא השני שניב העלה'
זו בהחלט דוגמה לנושא השני שניב העלה
01/05/2007 | 04:34
2
כאילו לורדי זה שיר שמאוד אופייני לך
פשוט היית צריכה שמישהו ייסב את תשומת ליבך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה שגרמנו לך להזכיר בדיון שכזה את POTF...'
זה שגרמנו לך להזכיר בדיון שכזה את POTF...
01/05/2007 | 08:18
2
כבר גורם לי באופן אישי אושר ונחת וממצה את עצם שהותי פה בפורום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 17:28
1
5
כמובן!
אני לא יכולה להצביע על סגנונות שלמים שלא שמעתי וכיום אני שומעת אבל בכלליות אני יודעת שכל פעם שאנלא מתעצלת להקשיב לשירים שאני לא מכירה - אני רק מרוויחה מזה
נכון שלא תמיד אני אוהבת אבל יצא לי הרבה פעמים לגלות אמנים/להקות/שירים שאין סיכוי שהייתי מגיעה אליהם אחרת.. או לחלופין לגלות במקרה שם של שיר שלא ידעתי..
סתם לדוגמא, את רג'ינה ספקטור הכרתי באמצעות המצעד של חולוני, אחרת אני לא חושבת שאי פעם היה יוצא לי לשמוע אותה ואני שמחה שיצא לי..
מה שכן, סטיגמות לרוב לא משתנות אצלי - ז"א אם לא הכרתי מראש אז יש סיכוי שאתחבר אבל אומנים שאהבתי/לא אהבתי כבר מראש.. בד"כ ישארו במצב הראשוני. אגב, ככה זה אצלי עם בית הבובות.. כמה שמשמיצים אותם פה, אני עדיין אוהבת אותם.. הבנאליות לא מזיזה לי, כיף לי לשמוע אז אני פשוט שומעת..
הדבר היחיד שהוא לא חיובי בכל הסיפור הזה זה שתמיד אני מכירה ככה את כל השירים החדשים קודם, ועד שכולם מתחילים לשמוע אותם (זתומרת, שומעים בגלגלצ....) אני כבר באובר מהם.. ואז אני צריכה לשמוע אנשים חורשים עליהם אחרי שכבר יש לי מנת יתר..
בקיצור, אנלא בדיוק חושבת שהפורום מעצב את הטעם אבל הוא בהחלט פותח מקום לדברים נוספים לחלחל..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה משהו שקורה לי מאז 2002 בערך'
זה משהו שקורה לי מאז 2002 בערך
01/05/2007 | 04:37
4
חוסר התיאום בזמנים בין מה שאני שומע לבין הרדיו

ואגב רג'ינה ספקטור שהזכרת בהקשר אחר היא דוגמה לזמרת שהכנסתי למצעד שלי הרבה הרבה לפני שגלגל"צ גילו אותה, אבל חוץ מיבגני, מבחינתי המעריצה מספר 1 של רג'ינה זו כמובן קרן (קרנוק)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תשובה לא חופרת '
תשובה לא חופרת
30/04/2007 | 17:32
4
5
הפורום משפיע, חד משמעית. הוא חושף כל אחד להרבה מאוד סגנונות שונים ואמנים שונים. יש פה אנשים שמתמחים כל אחד בתחומו ובז'אנר שלו, וגולש נבון בפורום סופג משהו מכל אחד - אם זה מחולוני ואם זה מלירן. גם אם השהייה בפורום רק גרמה לך לחזק את הטעם שהיה לך בלאו הכי, עדיין מדובר בהשפעה של הפורום.

אני יכול להגיד שמאז שאני הצטרפתי לפורום, התחלתי להתעניין ולהבין במוסיקה הרבה יותר מבעבר!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מסכים איתך בכל מילה ומילה כאן.'
אני מסכים איתך בכל מילה ומילה כאן.
30/04/2007 | 18:03
3
לצפיה ב-'בהחלט תימצתת יפה!'
בהחלט תימצתת יפה!
30/04/2007 | 18:11
4
החוכמה היא לשלב ולעשות "מיקס" כל אחד לפי ראות עיניו מהטעמים השונים של הגולשים פה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באמת אחלה של תשובה, דביר'
באמת אחלה של תשובה, דביר
01/05/2007 | 04:38
2
לצפיה ב-'מאוד מאוד.'
מאוד מאוד.
30/04/2007 | 17:46
4
3
מאז שנכנסתי לפורום, הטעם המוזיקלי שלי פתוח הרבה יותר,
אני שומעת הרבה יותר סגנונות [ראפ עדיין לאP:],
ועם הרבה פחות סטיגמות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עד ההצטרפות, בחיים לא הייתי מסכימה לשמוע'
עד ההצטרפות, בחיים לא הייתי מסכימה לשמוע
01/05/2007 | 13:16
2
2
שירים של גוון סטאפני, למשל.
הפורום פתח לי את הראש לזה.
ברור שסגנונות שלא אהבתי,
לא התחלתי לאהוב פתאום-
זה פשוט המון סטיגמות שנעלמו לי.
ראפ, למשל, אני לא שומעת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אני לא'
גם אני לא
02/05/2007 | 03:02
1
2
לצפיה ב-'בדיוק, זה הקטע! אז בעצם אפשר לומר..'
בדיוק, זה הקטע! אז בעצם אפשר לומר..
02/05/2007 | 09:14
3
שהפורום לא שינה לי את הטעם המוזיקלי, לא ככה הייתי מגדירה את זה,
אלא הוא פשוט מוסס לי הרבה סטיגמות שהיו לי על סגנונות\זמרים מסויימים.
אגב, אני באמת חושבת שאם רוצים להתנער מגזענות לגמרי,
במיוחד אצל בני נוער, צריך להתחיל במוזיקה.
אולי זה נראה דבר קטן, בלי חשיבות,
אבל אני באמת מאמינה שאם ילמדו בני נוער לכבד את הטעם המוזיקלי של השני,
כשהם יגדלו הם יכבדו את הדתות, הנטיות, והצבע של האחרים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תשובה לא חופרת בכלל!'
תשובה לא חופרת בכלל!
30/04/2007 | 17:46
3
3
לצפיה ב-'תחשוב ותענה! התשובה הזו לא מתקבלת!'
תחשוב ותענה! התשובה הזו לא מתקבלת!
30/04/2007 | 18:12
2
2
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 18:30
3
לצפיה ב-'כן זו גם תשובה'
כן זו גם תשובה
01/05/2007 | 04:40
2
לצפיה ב-'YES YES YES'
YES YES YES
30/04/2007 | 17:47
1
3
ברור שכן, לפחות עליי.

הפורום משפיע, אתה נותן יותר צ'אנס לשירים ולאומנים שלא שמעת קודם.
אני בד"כ נכנס וכשאני רואה שיש רוב של פורום שמדבר על שיר מסויים, שממליץ.
שמופיע הרבה בתור "השיר היומי" או מומלץ הרבה בשיר היומי,
או מופיע גבוה במצעד הרשמי של הפורום ובמצעדים של כל אחד ואחד,
גורם לך לתהות מי זה השיר הזה ומה יש בו,ואחרי כמה שמיעות הדברים משתנים.
יש הרבה שירים שאני נתתי להם צ'אנס חדש אחרי שהפורום התלהב ממנו.
כמו....

MY CHEMICAK ROMANCE - MY BLACK PRADE
RAZORLIGHT - AMERICA

אלה הם שירים שבהתחלה לא התייחסתי אליהם ורק כשראיתי שיש להם רוב של דיבור
ונוכחות בפורום זה נתן לי הבנה שכדאי לשמוע.

והנה שיר שהומלץ עליו כאן ע"י יניב BABZON
DECLAN - AN ANGEL  זהו שיר שהמליץ עליו אז,ואני מאז מאוהב בשיר ההוא.

אחלה דיון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*תיקון זה BaZbAzOn (קשה לכתוב את זה)'
*תיקון זה BaZbAzOn (קשה לכתוב את זה)
30/04/2007 | 18:05
1
לצפיה ב-'אכן משפיע...'
אכן משפיע...
30/04/2007 | 18:02
5
יש הרבה אמנים שנתתי להם צ'אנס בעקבות מצעדים והמלצות שונות של חברי הפורום שנאי מאוד מכבד...
הפורום מגוון את הטעם המוזיקלי של כולנו ללא ספק.. בין אם אנחנו מעדיפים מיינסטרים או רוק כל דבר אחר...
יש פה הרבה חברים עם הרבה סגנונות אהובים והדבר מעשיר את הטעם המוזיקלי של כל אחד מאיתנו...
לדעתי דביר אמר את זה בצורה הטובה ביותר..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אמ...'
אמ...
30/04/2007 | 18:11
2
אני אומנם זמן ממש מועט בפורום כדי לענות אבל בנתיים בזכות שמות של שירים ומבצעים בפורום הכרתי שירים נוספים חלק אהבתי, חלק לא.. אבל זה בהחלט לא משפיע לי על הטעם אלא רק מרחיב לי אותו, זאת אומרת אם אני רואה שאנשים לא אוהבים שיר מסויים שאני כן אוהבת, או מבצעים וכדומה אני לא אפסיק לשמוע את אותם שירים רק בגלל שפה לא אוהבים..
לכן זה תלוי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'על כל השאלות כן'
על כל השאלות כן
30/04/2007 | 18:12
1
2
באמת, הפורום הזה הצליח להשפיע על הטעם המוזיקלי שלי. יש פה הרבה גולשים שיודעים להעריך מוזיקה טובה ולהמליץ עליה לשאר
בקיצור: הפורום הזה משפיע מבחינה מוזיקלית.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
30/04/2007 | 18:26
3
אני קורא יותר משנה ואני ניסיתי לשמוע סיגנונות אחרים ממה שלא שמעתי עד היום...
אני שומע המון סיגנונות, מרוק כבד עד למוזיקה אירית... היו כמה אמנים שבזכות הפורום התחלתי לשמוע אותם אבל לא בתדירות כזאת גבוהה, היו לא מעט אמנים שניסיתי מההמלצות פה ואהבתי... אבל אני לא יכול לאמר שהסגנון מוזיקה שלי השתנה... הוא נשאר אותו דבר מאז ומתמיד אבל תמיד פה ושם ניסיתי משהו חדש... ובזכות הפורום הכרתי כמה אמנים חביבים. יש רק סגנון אחד שניסיתי המון פעמים ואף פעם לא אהבתי... מוזיקה ישראלית- כל סגנון, כל אמן... פשוט לא עושה לי את זה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 18:27
6
3
סגנונות שבעבר לא שמענו והיום יותר-
המממ פופ! הרבה פחות!

האם יש אומנים שנתתם להם צ'אנס נוסף בעקבות מצעד/המלצה/ביקורת בפורום
בטח..בעבר לא הייתי סובלת רוק, כמו כל המשפחה שלי
עכשיו, הודות לקארין וללירן ולקומונה שלו, רוב הפלייליסט שלי מורכב משירי רוק (אמנם רוק רך, אבל עדיין )

אומנים שפעם לא אהבנו והיום מסוגלים להאזין להם
אממ.. כמו שאמרתי רוק..

הפורום בהחלט שינה אותי מבחינה מוזיקלית! (ולא רק )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 18:31
1
2
השאלון כוון גם ואולי בעיקר - אלייך!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחחח .. האמת שבאמת עשיתי שינוי דרסטי בטעם'
חחחח .. האמת שבאמת עשיתי שינוי דרסטי בטעם
30/04/2007 | 18:37
1
לצפיה ב-'אבל'
אבל
30/04/2007 | 18:44
1
1
אני הכרתי לך רק כמה שירים, לא?
לעומת הקומונה של לירן שלקחת משם הרבה יותר שירים, ועכשיו הם הסגנון העיקרי שלך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הממ כן, אבל פעם,לא הייתי בכלל מוכנה לשמוע'
הממ כן, אבל פעם,לא הייתי בכלל מוכנה לשמוע
30/04/2007 | 18:53
1
אפילו לשניה את כל הרוק שלך ושל לירן..
את פחות, אבל עדיין השפעת
אה והגעתי למסקנה ממזמן שמאז ששמעתי את רוקט שיפ התחלתי להתעניין ברוק... אז תכלס.. הכל בזכותך|!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לתשובה שלך חיכיתי אליה'
לתשובה שלך חיכיתי אליה
01/05/2007 | 04:45
3
אני שמח שהתחברת בשנה האחרונה לסגנון שלא אהבת קודם, גם אם הייתי מעדיף שתתחברי לפופ ולא לרוק, אבל אני מאמין שניסית גם את זה

עוד יותר אני שמח שהפורום משפיע עלייך גם מבחינת האופי (אני מקווה שלטובה חחח)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
30/04/2007 | 18:43
3
5
אין לי כל צל של ספק שהפורום השפיע [משפיע, וימשיך להשפיע] עליי מבחינה מוזיקלית.

מצד אחד אני יודעת שאני לעולם לעולם לא אוכל להיות אובייקטיבית בקשר לנושאים מסוימים [לחיוב - האהבה הרבה שאני רוכשת לבריטני ספירס ולמוזיקה שלה, ולשלילה - הסתגייות מזמרים מסוימים] ולכן השפעת הפורום עלי בנושאים אלו היא אפסית, אך מן הצד השני הפורום די פקח לי את העיניים, לימד אותי מהם הז'אנרים האהובים עלי, הכיר לי המון המון אמנים חדשים וכדומה. אני חושבת שגם אדם שינסה בכל כוחו להתעלם ממגוון המוזיקה המדהים אשר רץ פה בכל יום לא יוכל, ולבסוף יישבר.

ובהזדמנות זו ברצוני להודות לכולכם על ההמלצות הרבות שלכם, ובעיקר ליבגני וללירן מהם אני נוטה לגנוב המלצות באופן תדיר יותר [למשל, סטיוארט פרייס, מארק רונסון, פו פייטרס, פייב פור פייטינג, בקיצור לא חסר]

זהו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה רק אני?'
זה רק אני?
01/05/2007 | 04:47
1
2
שתמיד נהנה מהתשובות המלאות שלך

את צודקת שאי אפשר להתעלם ממגוון הסגנונות:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עליי הוא מאד מאד משפיע'
עליי הוא מאד מאד משפיע
30/04/2007 | 18:50
1
3
בחיים לא חשבתי להתעניין במוזיקה החדשה של השנים האחרונות ובכלל כל הנושא של מוזיקה עברית לא היה מעניין אותי בכלל...
מאז שהצטרפתי לפורום אני מסתקרן ומתעניין בכל מיני שירים חדשים (בשתי השפות)שמייחסים אליהם חשיבות במצעדים. אני מאזין אליהם ומתרשם.
כל הכבוד לכם! תמשיכו לעשות עבודה טובה ולהשפיע לטובה !
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני שמח צ'רלי'
אני שמח צ'רלי
02/05/2007 | 03:03
2
לצפיה ב-'האמת שכן אבל עד גבול מסויים....'
האמת שכן אבל עד גבול מסויים....
30/04/2007 | 18:58
1
4
לפני שהכרתי את הפורום הדרך היחידה שלי להכיר מוזיקה חדשה הייתה רק דרך MTV (עצוב), הפורום הכיר לי המון אמנים ולהקות חדשות למשל "Within Temptation" שזאת הלהקה אולי הכי אהובה עליי והכרתי אותה דרך הפורום.
עד גבול מסויים - נגיד יש את מיקה שאני פשוט לא יכול לסבול למרות שכל הפורום מת עליו אז ההשפעה היא לא כל כך חזקה ועיוורת...

סגנונות שבעבר לא שמעתי - מממ לא, תמיד הייתי שומע הכל מהכל.

אמנים שנתתי להם צ'אנס - למשל איימי ווינאהוס, בהתחלה התייחסתי אלייה כסתם זמרת בריטית ושראיתי בפורום שאנשים מדברים עלייה חקרתי קצת, גיליתי את השיר "באק טו בלאק" ומשם הכל היסטורייה
וגם למשל  im lost של knob, בהתחלה שמעתי את זה בחפיף ואחרי שראיתי אותו בכמה וכמה מצעדים אישיים שמעתי אותו שוב והוא מעולה

אמנים שפעם לא אהבנו והיום מסוגלים להאזין להם או להיפך - מממ לא ניראה לי ....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
30/04/2007 | 19:09
4
4
והתשובה היא כן ומאוד, סורי אבל אין לי כוח להרחיב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב נו אבל קצר'
טוב נו אבל קצר
30/04/2007 | 20:00
2
1
תמיד יש את כל השמות הארוכים האלה של שירי רוק מוזרים בעיקר שאף פעם אין לי כוח לשמוע אותם, גם אם אני רואה את הקליפ אני מעבירה כי זה משעמם אותי.
אבל עם כל המצעדים שכולם עושים ואני רואה את השם שוב ושוב, מספיק שממליצים וכותבים כמה מילים זה כבר עושה יותר חשק לשמוע את השיר ולהעתמק בו.

ככה יוצא שאני מקשיבה להרבה שירים ומאמצת אותם כי אני מכירה בפורום אנשים עם טעם דומה/ שונה לשלי ואני יודעת לאיזה שירים לשים לב. במיוחד אם יש כאלה עם טעם דומה לשלי שממליצים על סגנון לא מוכר או שאף פעם לא היה אהוב עליי במיוחד אני נותנת לו צ'אנס
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם לי זה קורה:)'
גם לי זה קורה:)
02/05/2007 | 03:07
2
לצפיה ב-''
30/04/2007 | 20:08
1
3
סגנונות-אני לא יכולה לומר שהפורום משפיע על הסגנונות שאני שומעת-כי אני שומעת כבר שנים את כל הסגנונות,עוד לפני שהתחלתי לקרוא בפורום,ככה שבמקרה שלי זו לא חוכמה

אבל בהחלט הפורום משפיע מהבחינה הזאת שהוא גורם לי להגיע לשירים מסויימים שאולי לבד לא הייתי מגיעה אליהם,להיות מודעת יותר לשירים חדשים,ובכלל החלפת מידע שהיא חיונית-פרטים מעניינים שאני מגלה דרך מצעדים או סיכומים מוזיקליים של אנשים אחרים.

אמנים-אני תמיד בודקת מה שנשמע שיהיה לי לטעמי.בין אם זה דרך שירים יומיים בתקופות שיש לי זמן(*אהמ,בחודשים האחרונים פחות מהתקופה של לפני כשנה+ כאשר הצטרפתי לפורום)או קישורים דרך מצעדים של אחרים,המלצות של אחרים,במיוחד אם מדובר באנשים שאני יודעת שלי ולהם טעם דומה,או ביקורת של מישהו שגרמה לי להסתקרן.בעקבות המלצות הפורום שמעתי את האחרון של אמי ווינהאוס,בהתחלה לא התחברתי,אבל עכשיו יותר!
שירים שהכרתי-לוקחים מכולם פה ושם ויש כאן הרבה אנשים עם המלצות מאד טובות.
שחף ודביר עם הדאנסים החדשים,אריה דרך נוסטלגית המצעדים שלו,מוטי שמזכיר לי נשכחות במצעדים שהוא עורך,גם צ'רלי בשרשורים האחרונים של המצעדים שהוא עורך הנוסטלגיים במיוחד,לירן בפולק,יבגני באלטרנטיב,רז עם החדשים דרך הקומונה,גאיוש והבלוג הנפלא שלו עם המלצות הדראם אנד בייס,ג'אגד שיש לו יחסית טעם דומה לשלי בזמרות ולעיתים גם ברוק,קארין שבדברים מסויימים גם יש לנו טעם דומה ובטוח שכחתי עוד הרבה אנשים אבל בהחלט אפשר לקחת מכולם כאן ידע ותרומה והעשרה לעולם המוסיקלי שלנו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואו, המון'
וואו, המון
30/04/2007 | 20:13
2
אני לא יודעת אם זה פתח אותי לסגנונות שונים, אבל מה שבטוח - בזכות הפורום הזה וההמלצות של הגולשים פה הכרתי המון שירים שהיום אני מאוד אוהבת ואין מצב שהייתי מכירה לולא הפורום...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר בעיפרון טופ 5 במצעד העשור הנוכחי'
שיר בעיפרון טופ 5 במצעד העשור הנוכחי
30/04/2007 | 20:49
9
10
לצפיה ב-'בונא, את זה אפילו המעריצים שלהם לא אומרים D:'
בונא, את זה אפילו המעריצים שלהם לא אומרים D:
01/05/2007 | 06:59
2
לצפיה ב-'שלא תדע עוד צער '
שלא תדע עוד צער
01/05/2007 | 14:18
6
2
לצפיה ב-'השיר הוא מהיפים של הלהקה הכי טובה בארץ'
השיר הוא מהיפים של הלהקה הכי טובה בארץ
01/05/2007 | 16:36
4
4
ואם אתה חושב שלא הכי טובה לדעתך אז הלהקה הכי פופולרית בארץ(אולי ביחד עם סינרגיה)(וגיים בויז זה לא נקרא פופולרי,זה סתם בנות שחרמניות על 5 בנים) ובית הבובות מכרה יותר מסירגיה כשהם הוציאו רק אלבום אחד מסכן....
ולעניין השיר הוא מ3 הכי יפים בשנה שעברה לדעתי(ומעריצי בית הבובות יסכימו איתי,מקום 10 בגלגל"צ שזה מספיק מייצג בארץ זה לא רחוק מהאמת)  אז בכל מקרה באמת מוגזם במצעד העשור שהוא יהיה כזה גבוה אבל מספיק גבוה מתאים לשיר הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פופולארית כי זה מה שטוחנים בגלגל"צ'
פופולארית כי זה מה שטוחנים בגלגל"צ
01/05/2007 | 19:44
2
רוב הזמן, וזה מה שנכנס לפלייליסט בקלות פעם אחר פעם.

ואממ, גלגל"צ היא לא בדיוק שיא האובייקטיביות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חח אוי הרגת אותי, מי בכלל סופר את הגייםבוייז?'
חח אוי הרגת אותי, מי בכלל סופר את הגייםבוייז?
01/05/2007 | 20:39
5
לצפיה ב-'מכבד את דעתך.'
מכבד את דעתך.
02/05/2007 | 20:56
1
3
רק לשם העניין, השירים של הגיים בויז יותר טובים מבית הבובות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אשמור את ליבי שיר טוב'
אשמור את ליבי שיר טוב
02/05/2007 | 22:08
2
וחרשתי עליו קצת בשנה שעברה,אבל "שמחה" גרוע,תני לי סיבה גם גרוע וגם הזדמנות שנייה גרוע,כמה אהבה שיר חמוד ויותר טוב מאדי בטלר-זה הזמן ואם כמה אהבה היה באירוויזיון יותר מבטלר בטוח זה היה מצליח....

ומקווה שתאהב יותר את האלבום החדש של בית הבובות שייצא בקיץ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ללא כל צל של ספק - כן!'
ללא כל צל של ספק - כן!
30/04/2007 | 21:19
1
3
אתייחס בעיקר לסגנונות...
בעבר כלל לא אהבתי להאזין לכל מוזיקה שהיא , חוץ מהאמנים הספציפיים
שלמדתי להכיר ולאהוב.
הסגנון העיקרי היה פופ.
פופ דביק - מוצף בקיטש.

עם הזמן, עוד לפני ההצטרפות לפורום נפתחתי יותר לרוק ואלטרנטיב.
אחרי ההצטרפות לפורום דברים השתנו מקצה לקצה.
אמנים חדשים, סגנונות חדשים, אפילו כאלה שבקושי ידעתי על קיומן!
התחלתי לשמוע אלטרנטיב, משם לאינדי, טראנס, אר אנד בי, ראפ, קלאסי, דיסקו, אלקטרו, DRUM AND BASS...
ואפילו מטאל..

לסיכום, כן. הפורום תורם. והמון!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם לתגובה שלך חיכיתי גיא'
גם לתגובה שלך חיכיתי גיא
02/05/2007 | 03:11
נדמה לי שבתקופה הראשונה שלך בפורום נהנית להכיר עוד ועוד שירי פופ, ואז עשית תפנית.
אמנם לכיוונים שונים ממני, אבל העיקר שהתעשרת במוסיקה חדשה, והעיקר שאתה נהנה:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ולעניין הפורום לא מעצב לי שום טעם'
ולעניין הפורום לא מעצב לי שום טעם
30/04/2007 | 21:23
1
3
הוא רק מזכיר לי כמה אני שונא אומנים מסויימים ולהקות מסויימות.......
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לי הוא עוזר פשוט להישאר במוסיקה הלועזית'
לי הוא עוזר פשוט להישאר במוסיקה הלועזית
01/05/2007 | 04:52
3
כתבתי לא מעט פעמים שאני פחות ופחות מתחבר למוסיקה בשנתיים-שלוש האחרונות, ובזכות כמה אנשים בפורום, בעיקר שחף ויניב, גם יאן וצ'רלי ובטח עוד, דביר גם - אני מתעדכן במוסיקה חדשה

אני בטוח שהפורום השפיע קצת על הטעם שלי, אבל זה בעיקר בלי מודע כי הטעם שלי מאוד ברור ולא בגלל הגיל.
אני אוהב את אותה מוסיקה שאהבתי בגיל צעיר מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אצלי לפחות הוא פחות משפיע על הטעם -'
אצלי לפחות הוא פחות משפיע על הטעם -
01/05/2007 | 07:26
4
יותר מכיר לי שירים ואמנים חדשים מדי פעם. את חלקם אני אוהב, חלקם פחות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה דיון ניב '
אחלה דיון ניב
01/05/2007 | 07:49
1
6
האם הפורום מעצב את הטעם המוזיקלי?
לא יכול לומר שהוא מעצב את טעמי המוזיקלי, הרבה מהדברים שאני אוהב הולכים איתי כבר שנים, כך שהטעם המוזיקלי שלי כבר די מגובש ומוכר לי.
מה שכן - הפורום מאוד עוזר לי להמשיך להיות מעודכן במוזיקה חדשה (בעיקר לועזית) שלא שומעים כ"כ רדיו - ובזכות המלצות של אנשים העולם המוזיקלי מתרחב וזה מצויין.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' הפורום כראי המוזיקה....'
הפורום כראי המוזיקה....
01/05/2007 | 08:43
1
4
אתייחס בתשובה שלי לשאלות בצורה רציפה:

אני בפורום כבר הרבה חודשים...בעברי הייתי שומע הרבה מוזיקה שחורה, דאנס ופופ כשאלו היו הסגנונות העיקריים שאהבתי (אתם מיד תראו אם אני אראה לכם מצעדים שלי מ-2003 למשל).
בסוף השירות שלי בצבא נחשפתי לעוד סגנונות בעקבות אנשים ששירתו איתי ומאותה תקופה (אמצע 2004) התחיל להשתנות לי הסגנון המוזיקלי והתעצם עד עצם הרוק....אה....היום הזה.
ולגבי הפורום? אני לא בטוח שהוא זה שעיצב לי את הטעם אבל דבר אחד בטוח: הפורום הוא חלק בילתי נפרד מהטעם המוזיקלי שלי ויותר מזה: בפורום כתבתי רבות על מוזיקה בכל התקופה שאני פעיל בו. כתיבה אשר עזרה לי להתחבר טוב יותר למוזיקה, להעריך מוזיקה ולהיות מודע לאספקטים שונים במוזיקה שאני שומע ובמוזיקה בכלל.
לולא הפורום- הכל היה נראה אחרת מבחינתי.
לגבי הפורום לכשעצמו: דרך הפורום הכרתי אחלה אנשים שחזקים במוזיקה ואפילו אתמול סתם ככה יצא לי לחשוב על זה שיש בפורום כ"כ הרבה אנשים שאוהבים מוזיקה ושהיא באה להם מהנשמה, מבינים במוזיקה וכיף לדבר איתם (המפגשים האחרונים רק הראו לי כמה אני צודק). דרך הפורום והאנשים פה הכרתי המון המון שירים שכיום הם חלק מהבועה המוזיקלית שלי ללא ספק. דרך הפורום והאינטרנט הכרתי אומנים שלא הכרתי מעולם ודרך הפורום נחשפתי לשירים שונים ומשונים שאת חלקם אהבתי מאוד ואת חלקם פחות.
אני יכול לציין שכל אחד תורם לי למוזיקה היומיומית והתקופתית. אם זה האנשים שאני מתחבר אליהם בסגנון כמו גילו אדגר, גאיוש, ענבר, ליאוריש, אליקו, שיר (1) , ליעד, יניב בזבזון (שתורם לי רבות להעשרה), ספיר, קאר' מילק',  שיר (סופרשירו), דודי DCR, אליה,  אלעד ראסמוס, חולוני, הילה, קרן סופרקרן ועוד.
יש כמובן את האנשים האחרים שאני עוקב בדריכות אחרי מעללותיהם גם אם זה פחות הסגנון שלי: קרנוק, דביר, שחף, אריה, ניב, קובר, יאןיאן, מוטי, צ'רלי, נדב ועוד (סליחה אם שכחתי מישהו).
ויש כמובן את חברי הקומונה שלי שאיתם אני נחשף בשנה האחרונה למהון מוזיקה טובה (וחלקם באים גם מפורום מצעדים) אז תודה לכולכם (:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפורום לא שינה לי את הטעם אבל פיתח לי את הטעם'
הפורום לא שינה לי את הטעם אבל פיתח לי את הטעם
01/05/2007 | 16:52
2
5
אני חושבת שאנשים כמו דביר, יניב ויבגני עזרו לי להנות יותר מסגנון קצבי (ע"ע טימבאלאנד)

לירן נתן לי הכי הרבה המלצות שימושיות בפורום, על כמה מהזמרות הכי אהובות עלי בימים אלה לא הייתי שומעת בלעדיו:
אנה טרנהיים, אנה נאליק, ויינה טאנג, הולי ברוק
וגם כמה להקות: POTF כמובן, סנו פטרול, דישוואלה, סטאבילו, לייפהאוס, The Servant
וזמרים האווי דיי, מאגנט, Athlete, לנדון פיג
אני חייבת לו המון! הבנאדם תגלית מוזיקה מהלכת.

תמיד כיף שיש ממי להכיר מוזיקה, ללמוד על מוזיקה, כ"כ הרבה שירים חדשים שלבד בחיים לא הייתי מגיעה אליהם.
יש כאן המון אנשים שמבינים במוזיקה הרבה יותר ממני.
אני די בררנית אז רוב מה שמפרסמים בפורום אני לא אוהבת, אבל כשאני מוצאת - זה חודר לי חזק ללב..
ואגב בלי דביר לא הייתי מכירה את KNOB
ובלי רז לא הייתי מכירה את הורוניקז, ואת "פתטי" של נוי אלוש שהוא טופ5 שנתי שלי
ויש עוד המון שירים שהיכרתי בזכות החברים כאן, אין לזה גבול.
אז תודה לכולכם! תותחים אחד אחד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה שיר '
תודה שיר
01/05/2007 | 18:57
1
2
הקומפלימנטים שלך שווים המון!!!
איי לאב יו ושמח שאת מכירה מוזיקה טובה גם בזכותי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'משפיע כפורום עד כה לא'
משפיע כפורום עד כה לא
01/05/2007 | 23:44
3
אבל אני פתוח להשפעות, ועל יניב למשל אני יכול להעיד שהוא לא פעם [בעיקר במסנ] המליץ לי על שירים והיו כמה המלצות טובות מאוד(:
אז אני חושב שיהיה יותר נכון לייחס את זה לאנשים כפרטים ולא לפורום.

מה שכן אפשר להגיד על הפורום כפורום- תמיד מעניין לקרוא דעות, ולשתף במחשבות.
זה העניין בפורום לטעמי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הממ....'
הממ....
02/05/2007 | 17:14
1
טוב,בעיקרון,הפורום לא ממש שינה לי את הטעם או עיצב לי את הטעם (אני גם לא כ"כ הרבה זמן פה! רק מאז שעשו את "כשמוזיקאי טוב-מתלבש רע" והחלטתי להוסיף את אהובי בחולצה ורודה פוקסיה,ואמרתי לו לא להעמיד את אהבתי אליו במבחן האהבה.)

בעיקרון,אז הפורום לא ממש שינה או עיצב לי את הטעם.
אני עדיין שומעת פחות או יותר אותם דברים (ולא,זה לאו דווקא גרין דיי. נכון שיש לי 104 שירים שלהם על המחשב,אבל זה מתוך 645 שירים סה"כ),אבל יש אומנים,שאני לא אוהבת ולא אשמע,כמו איימי וויינהאוס או מיי כימיקרומאנס.

אז בקיצור,סו פאר,הפורום לא השפיע עליי כ"כ על הסגנון שלי :\
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ממ, לא משפיע...'
ממ, לא משפיע...
02/05/2007 | 21:13
1
3
אבל כן מכיר לי כ"כ הרבה אמנים שלא הייתי מכירה לולא הייתי קוראת בו (אתם טוענים שאני לא פה, אבל אני סתם לא מגיבה כי תמיד מוצף אצלכם)

בהזדמנות זו תודה לקרן ולירן שהכירו לי את The Feeling, והאמת שאני חושבת שאת The Fray (HTSAL( הכרתי מהקומונה של לירו..
בעצם, הרבה הכרתי מפה ומהקומונה של לירו, ומכיוון שאני מנותקת מדברים חדשים כמעט, הפורום הזה עזר לי להכיר שירים מוכרים שלא הכרתי בכל זאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ