מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

Britney Style

New member
ווואוו איזה כיף!

אני ממש אוהב את הלהקה הזאת גם יש לי את האלבום החדש שלהם בבית. לסולנית שלהם (שרון) יש את את הקול הכי יפה שיצא לי לשמוע

kobbar

New member
תגובה כללית ../images/Emo26.gif

ניב, כל הכבוד לך על מצעד מושקע [אמנם לא מושקע כמו שלי, אבל עדיין מושקע...]
חחח כל הכבוד לך, את רוב השירים פה אני מכיר, את רוב השירים שאני מכיר אני גם אוהב, ועל זה שוב כל הכבוד לך. אלה שלא הכרתי אני די בטוח שאני כן אתחבר אליהם כי לפי שאר השירים ולפי ההיכרות עם הטעם שלך, כן יש לנו סך הכל איזשהו דמיון גדול פחות או יותר. בכלל כל הכבוד על המצעד המאוד יפה הזה ורואים שהשקעת הרבה מחשבה ובעיקר זמן והשקעה וכל הכבוד, אני נהניתי לעבור ולראות ולהיות במתח ולהיות מופתע, שיחקת אותה

X Slider

New member
ניב אחלה מצעד!!! ../images/Emo47.gif

סחטיין על ההשקעה, אתה גדול מהחיים! בדיוק היום שמעתי את Keane - Somewhere Only We Know ותהיתי אם הוא יהיה במצעד וראיתי שהוא לא, הוא ממש מרגש! בכל מקרה מצעד מעולה ניב!
טוגלנת

mc lyte

New member
ניב כל הכבוד על היוזמה ועל ההשקעה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

כל הכבוד על המצעד הכל-כך מושקע נהנתי לקרוא
אהבתי כימעט את כל השירים ללא ספק היו שירים מרגשים ונהדרים. מגיע לך ח"ח
שוב כלל הכבודד

ForeverMC

New member
ניב כל הכבוד../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

מאוד נהניתי לעבור על המצעד הסופר מושקע ומרתק הזה מתחילתו ועד סופו. השקעת פה המון מעצמך וכיף להכיר קצת יותר את טעמך המוזיקלי...אהבתי מאוד חלק גדול מהשירים.

won the game

New member
../images/Emo221.gif סיכום המצעד+הדירוג המלא ../images/Emo221.gif

טוב, אז אחרי שבוע מאוד מפרך של עשיית המצעד הזה לפרטי פרטים, אני שמח שהגעתי לסיומו
עם שיא תגובות אישי מרשים
ועוד יותר שמח שרובכם פה נהניתם והגבתם לי - תודה
כי בטח שמתם לב שזה לא מצעד רגיל, אלא מאוד אישי בשבילי. המון חוויות ושירים שרציתי לשתף. בנוסף, אני רוצה להודות לרז שהכין לי את המיקס!
ולמוטי MC Forever שדחה את מצעד שנות ה-90 לבקשתי!
המצעד המלא: השירים שהכי מרגשים אותי
1. Within Temptation – The Swan Song 2. אביב גפן ואריק איינשטיין – יומן מסע 3. Scorpions – Still Loving You 4. Madonna – You'll See 5. Lionel Richie – Hello 6. אייל גולן – צליל מיתר 7. Alan Parsons Project - Old And Wise 8. Liverpool Express - You Are My Love 9. הראל מויאל - משאלה 10. כוורת – שיעור מולדת **מצעד שירי יום הזיכרון** 11. מירי מסיקה (בקרקס הזה, פעם, שירה) 12. The Choirboys - Tears In Heaven 13. Jason Donovan – Sealed With a Kiss 14. Alphaville – Forever Young 15. Sinead O'Connor – Nothing Compares To You 16. The Beatles – While My Guitar Gently Weeps, And I Love Her 17. בועז שרעבי (לתת, שיר איתך, מי ידע שכך יהיה) 18. Christina Aguilera - Hurt 19. Justin Hayward - Forever Autumn 20. נינט טייב – יחפה, אין לי ארץ אחרת 21. מתי כספי – ברית עולם 22. שלמה ארצי - ירח 23. Gary Jules - Mad World 24. אחינועם ניני – ניגע אל החלום, הסתיו בלעדיו 25.Elton John - Goodbye Yellow Brick Road 26.Kristian Leontiou - Story Of My Life 27. Robbie Williams - Feel 28. שרית חדד – לראות את הכאב – צריך תמונה 29. Coldplay – Trouble, Don't Panic 30. יהודה פוליקר - דברים שרציתי לומר 31. Black – Wonderful Life 32. Moody Blues - Nights in White Satin 33. Agnetha Faltskog - If I Thought You'd ever Change Your Mind 34. Randy Crawford - Almaz 35. Pearl Jam – Jeremy 36. רון שובל - לפעמים 37. Vangelis - Conquest Of Paradise 38. Robert Miles – Children, One & One 39. איפה הילד – לבן בחלום שחור 40. Bryan Adams - Heaven 41. Billy Joel - Honesty 42. Mew - The Zookeeper's Boy 43. נקמת הטרקטור – משחק של דמעות 44. Erasure - Breathe 45. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours 46. Scorpions - Send Me An Angel 47. Jeff Buckley - Hallelujah 48. Shakira - Underneath Your Clothes 49. Michael Jackson – Earth Song 50. Avril Lavigne – Slipped Away 51. Sarah Brightman – Harem 52. דניאל סלומון – בא מכאב 53. Tori Amos - A Sorta Fairytale 54. Steve Miller Band – Serenade 55. עמיר בניון – כשאת עצובה 56. Madonna – Frozen 57. היהודים – הימים שלנו 58. Elton John – Your Song 59. Eric Carmen – All By Myself 60. Lou Reed & Friends - Perfect Day

razM19

New member
ניב!!!

דבר ראשון אני רוצה להגיד לך כל הכבוד על ההשקעה והזמן שנתת למצעד האדיר הזה!! (אני זכיתי לראות את עשרת הגדולים לפניי כולם, אבל עדיין נהניתי מפירסום המצעד
) ועכשיו נעבור לשירים. עשרת הראשונים הם אחלה שירים, אבל הייתי מדרג אותם אחרת לטעמי
1. Within Temptation – The Swan Song
שיר מעולה (אבל המיקום שלו טיפה גבוה לדעתי) 2. אביב גפן ואריק איינשטיין – יומן מסע
מצוין 3. Scorpions – Still Loving You הייתי בטוח שזה יהיה המקום הראשון שלך
4. Madonna – You'll See
5. Lionel Richie – Hello חביב 6. אייל גולן – צליל מיתר
שיר נחמד 7. Alan Parsons Project - Old And Wise
8. Liverpool Express - You Are My Love
9. הראל מויאל - משאלה מצמרר!!! 10. כוורת – שיעור מולדת
אהבתי
11. מירי מסיקה (בקרקס הזה, פעם, שירה) ללא ספק מגיע לה. 12. The Choirboys - Tears In Heaven יפה מאוד. המקור עדיף
13. Jason Donovan – Sealed With a Kiss
14. Alphaville – Forever Young נחמד 15. Sinead O'Connor – Nothing Compares To You
מדהים!!! 16. The Beatles – While My Guitar Gently Weeps, And I Love Her
17. בועז שרעבי (לתת, שיר איתך, מי ידע שכך יהיה) זמר מדהיייים!!!!!! 18. Christina Aguilera - Hurt
19. Justin Hayward - Forever Autumn
20. נינט טייב – יחפה, אין לי ארץ אחרת זמרת ענקית! חבל שהאלבום שלה רווי בנפילות :( 21. מתי כספי – ברית עולם מעולה! 22. שלמה ארצי - ירח שיר חביב 23. Gary Jules - Mad World
24. אחינועם ניני – ניגע אל החלום, הסתיו בלעדיו ניגע אל החלום
השיר שליייי!!!!!!! 25.Elton John - Goodbye Yellow Brick Road
26.Kristian Leontiou - Story Of My Life שיר נחמד 27. Robbie Williams - Feel
28. שרית חדד – לראות את הכאב – צריך תמונה שיר מעולה. באמת צריך תמונה
29. Coldplay – Trouble, Don't Panic
לא הכי אוהב 30. יהודה פוליקר - דברים שרציתי לומר נחמד 31. Black – Wonderful Life
32. Moody Blues - Nights in White Satin
33. Agnetha Faltskog - If I Thought You'd ever Change Your Mind חביב 34. Randy Crawford - Almaz מדהיייים
35. Pearl Jam – Jeremy
36. רון שובל - לפעמים שיר יפה 37. Vangelis - Conquest Of Paradise
38. Robert Miles – Children, One & One אוהבבב
39. איפה הילד – לבן בחלום שחור
נחמד 40. Bryan Adams - Heaven
41. Billy Joel - Honesty
42. Mew - The Zookeeper's Boy נחמד 43. נקמת הטרקטור – משחק של דמעות שיר חביב 44. Erasure - Breathe
45. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours
46. Scorpions - Send Me An Angel
נמוך מדי בשביל מצעד שלך
47. Jeff Buckley - Hallelujah
48. Shakira - Underneath Your Clothes מעולההההה 49. Michael Jackson – Earth Song חביב 50. Avril Lavigne – Slipped Away שיר נחמד 51. Sarah Brightman – Harem
52. דניאל סלומון – בא מכאב שיר טוב. ועצוב. 53. Tori Amos - A Sorta Fairytale
שיר טוב
54. Steve Miller Band – Serenade אחלה! 55. עמיר בניון – כשאת עצובה
איזה שיר מדהים.. 56. Madonna – Frozen
57. היהודים – הימים שלנו
58. Elton John – Your Song
59. Eric Carmen – All By Myself של סלין דיון יותר מרגש.. במיוחד לקראת הסוף שהיא צועקת! 60. Lou Reed & Friends - Perfect Day נחמד
בסה"כ מצעד מעולה! המצעד שלי היה נראה אחרת לגמריי
אבל סחטיין על ההשקעה והכל. שמחתי לעזור לך
יישר כוח

Akay4

New member
אממממ....

1. Within Temptation – The Swan Song עוד לא שמעתי
2. אביב גפן ואריק איינשטיין – יומן מסע מרגש איפשהו כן... 3. Scorpions – Still Loving You עוצמתי משהו... 6. אייל גולן – צליל מיתר לא כזה מרגש אבל שיר יפה 9. הראל מויאל - משאלה מרגש גם אותי 10. כוורת – שיעור מולדת שיר יפה מאוד... **מצעד שירי יום הזיכרון** 11. מירי מסיקה (בקרקס הזה, פעם, שירה) די מרגשת בהחלט... 12. The Choirboys - Tears In Heaven יפהפה... 13. Jason Donovan – Sealed With a Kiss כמובן! 14. Alphaville – Forever Young חמוד מאוד 15. Sinead O'Connor – Nothing Compares To You יאפ... 17. בועז שרעבי (לתת, שיר איתך, מי ידע שכך יהיה) מאוד!! 18. Christina Aguilera - Hurt מוצדק... 20. נינט טייב – יחפה, אין לי ארץ אחרת לא רעה... 21. מתי כספי – ברית עולם מאוד מרגש! 22. שלמה ארצי - ירח ככה ככה... 23. Gary Jules - Mad World שיר מרגש ... 24. אחינועם ניני – ניגע אל החלום, הסתיו בלעדיו מרגשת מאוד... 27. Robbie Williams - Feel מרגש... 28. שרית חדד – לראות את הכאב – שיר יפה שלה 29. Coldplay – Trouble, Don't Panic אפשר לומר שמרגש ... 30. יהודה פוליקר - דברים שרציתי לומר אחלה שיר שלו.. 32. Moody Blues - Nights in White Satin יפהפה!!! 33. Agnetha Faltskog - If I Thought You'd ever Change Your Mind בהחלט מרגש! 36. רון שובל - לפעמים שיר יפהפה... 37. Vangelis - Conquest Of Paradise חבר'ה מצויינים... ניב, כל הכבוד על ההשקעה... מאוד נהניתי, אני אבדוק את שאר השירים כמובן

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif

כל הכבוד ניב.השקעה ומחשבה עצומה בדירוגים.פרוייקט מדהים. הזכרת לי שירים יפים,ובאמת-ריגשת
כל הכבוד!!!!!!!הגבתי על מה שאני מכירה 1. Within Temptation – The Swan Song 2. אביב גפן ואריק איינשטיין – יומן מסע שיר מעולה אבל גבוה לדעתי 3. Scorpions – Still Loving You
אכן מרגש!!1 4. Madonna – You'll See
אחת הבלדות היפות והמרגשות שלה.אחלה ביצוע 5. Lionel Richie – Hello באמת מרגש,תמיד הייתי המומה מהקליפ בתור ילדה קטנה-ריגש אותי גם בצורה מוזרה 6. אייל גולן – צליל מיתר יופי של שיר 7. Alan Parsons Project - Old And Wise
וואו יפה שהכנסת אותו
8. Liverpool Express - You Are My Love 9. הראל מויאל - משאלה 10. כוורת – שיעור מולדת
מעולה **מצעד שירי יום הזיכרון** 11. מירי מסיקה (בקרקס הזה, פעם, שירה) 12. The Choirboys - Tears In Heaven שיר ממש יפה 13. Jason Donovan – Sealed With a Kiss לא אוהבת את הגרסה שלו לשיר 14. Alphaville – Forever Young מעולה,מרגש באמת 15. Sinead O'Connor – Nothing Compares To You
16. The Beatles – While My Guitar Gently Weeps, And I Love Her באמת אחד המרגשים שלהם,אלינור ריגבי מעט יותר מרגש אותי 17. בועז שרעבי (לתת, שיר איתך, מי ידע שכך יהיה)
מרגש 18. Christina Aguilera - Hurt גבוה מדיי,עם כל הכבוד 19. Justin Hayward - Forever Autumn 20. נינט טייב – יחפה, אין לי ארץ אחרת 21. מתי כספי – ברית עולם
גררר שלמות!!! 22. שלמה ארצי - ירח |עו| 23. Gary Jules - Mad World וואו באמת שיר מרגש ומרטיט 24. אחינועם ניני – ניגע אל החלום, הסתיו בלעדיו ניגע אל החלום אחד השירים המרגשים,ביצוע עדין יפה ומדוייק של NOA 25.Elton John - Goodbye Yellow Brick Road דווקא יש לו יותר מרגשים 26.Kristian Leontiou - Story Of My Life 27. Robbie Williams - Feel
28. שרית חדד – לראות את הכאב – צריך תמונה לראות את הכאב
29. Coldplay – Trouble, Don't Panic אכן המרגשים שלהם והשניים האהובים עליי ממה שאני מכירה שלהם 30. יהודה פוליקר - דברים שרציתי לומר כמעט כל אחד מהשירים שלו עושה לי עור ברווז 31. Black – Wonderful Life 32. Moody Blues - Nights in White Satin
33. Agnetha Faltskog - If I Thought You'd ever Change Your Mind מעניין שהוא נכנס,יופי של ביצוע.יותר עצוב ממרגש 34. Randy Crawford - Almaz 35. Pearl Jam – Jeremy
מהשירים הטובים שלהם,באמת מרגש 36. רון שובל - לפעמים 37. Vangelis - Conquest Of Paradise 38. Robert Miles – Children, One & One לא מוצאת את המרגש כאן,אבל אחלה בלי קשר 39. איפה הילד – לבן בחלום שחור
גם רק בשביל לקבל חיבוק מרגש\לפחות אותי באופן אישי 40. Bryan Adams - Heaven
בחירה מעולה 41. Billy Joel - Honesty באמת מהשירים המרגשים 42. Mew - The Zookeeper's Boy 43. נקמת הטרקטור – משחק של דמעות
אחד מהשירים הכי מרגשים ברוק הישראלי 44. Erasure - Breathe
45. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours 46. Scorpions - Send Me An Angel יפה ומרגש,אהבתי את הביצוע עם ליאל קולט 47. Jeff Buckley - Hallelujah מרגש כמעט בכל ביצוע,שיר מדהים 48. Shakira - Underneath Your Clothes לדעתי מקומו במצעד מיותר 49. Michael Jackson – Earth Song באמת מהמרגשים שלו,והאהובים עליי ביותר שלו!!! 50. Avril Lavigne – Slipped Away 51. Sarah Brightman – Harem אחלה הפקה! 52. דניאל סלומון – בא מכאב 53. Tori Amos - A Sorta Fairytale
אחח אחח וואו מדהים שהוא פה.מתה עליו ועל טורי שתמיד מצליחה לרגש אותי.גם WINTER שלה ממש מרגש 54. Steve Miller Band – Serenade 55. עמיר בניון – כשאת עצובה 56. Madonna – Frozen
57. היהודים – הימים שלנו
מהיפים והבאמת מרגשים שלהם 58. Elton John – Your Song אחלה שיר 59. Eric Carmen – All By Myself שיר יפה,מעדיפה את הביצוע של סלין למרות שבכלל לא מתה עליה בכלליות 60. Lou Reed & Friends - Perfect Day באמת מרגש,אחד היפים EVER

venustudent

New member
תגובות לשאר המצעד

16-
15-נחמד, לא יודעת כמה מרגש. 14- המקור העתיק עדיף. 13- לא מכירה את הביצוע הזה, אבל לאור הסיפור האישי שעומד מאחורי הביצוע המקורי של קלפטון, לא נראה לי ששום ביצוע אחר יכול להשתוות אליו. 12- מזכיר לי ששכחתי מ"בקרקס" במצעד מירי מסיקה שאריה עורך... 10-שיר ישראלי מאוד מרגש של עלי מוהר ז"ל *אני מקווה שלא התבלבלתי במספרים, פשוט במסך של התגובה כל השירים מופיעים מבולבלים בלי רווח בין השורות מויאל- לא מחדש כלום למקור של בועז חוץ מבסוף שהוא צועק "מש-אללה". יש גם ביצוע מינורי ומרגש לא פחות של אתי אנקרי ב"עבודה עברית". You Are My Love -
Old And Wise בלדה נפלאה שאני שמחה שעוד אנשים מכירים אותה. ליונל ריצ'י-באמת הבלדה הכי חזקה שלו מדונה- שיר יפה, בניגוד לשירים אחרים מה שמרגש בו זה לא הבדידות אלא דווקא היכולת להסתדר לבד. אייל גולן- מעדיפה את ואני קורא לך. יומן מסע- מהשירים של גפן שיותר נוגעים. הסקורפיונס-הפרומואים לעונה החדשה של האלופה הרסו לי את השיר הזה. את השיר במקום הראשון שמעתי עכשיו פעם ראשונה והוא מאוד יפה וקסום. ...

תמר 64

New member
וואו!!!

כמעט כל השירים הישראלים שכתבת טובים-מדהימים! יומן מסע-שיר מאוד יפה,צליל מיתר-באמת השיר הכי יפה ומרגש של איל גולן,הביצוע של נינט ל"אין לי ארץ אחרת" באמת מדהים!,דברים שרציתי לומר-מאוד יפה ומרגש,ירח
,ויש עוד הרבה שירים ממש יפים שכתבת. שירים לועזיים אני הרבה פחות שומעת ומכירה,אבל מבחינת השירים הישראלים-מצעד מעולה

guyush86

New member
ניב! ../images/Emo47.gif

מצעד מעולה! רואים שהשקעת המון אבל המון מחשבה. באופן לא מפתיע (אם מתחשבים בעובדה שאני אוהב את הטעם שלך) אני לא יכול להצביע אפילו על שיר אחד בודד שלא אהבתי. אם כי היו כאלה בודדים שלטעמי לא התאימו לנושא המצעד, אבל זה פרט שולי משום שהמצעד הזה משקף אותך, את הצד הרך שבך, ופחות עניין של טעם אישי. המשך כך!

yrutoo

New member
וואו... כל הכבוד על המצעד האדיר הזה

מהשירים שהכרתי מאוד אהבתי והתחברתי.... השיר של within temptation יפיפה, הכי אהבתי את של הסקורפיונס- שיר מדהים!! כל הכבוד לך!!

BaZbAzOn

New member
מצעד מושקע בטירוף ומרתק

יש פה כמה קליעות בול, כמובן שזה אינדיבידואלי וכל אחד עם טעמו האישי, אבל מאוד נהנתי לקרוא. ח"ח

למעלה