מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 5 ../images/Emo23.gif

Lionel Richie - Hello מההתחלה היה לי ברור שהשיר הזה יהיה גבוה. ליונל ריצ'י הוא ההוכחה החיה לכמה כנות, קסם אישי ורגש אפשר להכניס בשיר אחד "קטן"...
כמה קיטשי, ככה אדיר יותר
לצפייה בקליפ.
Hello, is it me you're looking for 'Cause I wonder where you are And I wonder what you do Are you somewhere feeling lonely
or is someone loving you Can't Slow Down, 1983

kobbar

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif אני בין היחידים שלא אוהב במיוחד

1Shir

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif המשך ישיר ל-OLD AND WISE ../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 4 ../images/Emo23.gif

Madonna - You'll See בלדת כוח אדירה של מדונה, השיר שלה שאני הכי הכי אוהב. לא בושה להגיד שלמות לשיר הזה
ניסיון החיים מלמד אותנו להיות חזקים, ולעיתים לסמוך רק על עצמנו, כדי לשרוד. מוקדש לקובי קובר ולקרן קרנוק
ליחצו לצפייה בקליפ. All by myself I don't need anyone at all I know I'll survive I know I'll stay alive Something To Remember, 1995

Rincewind

New member
תסקלו אותי, אבל אני לא מכיר את השיר הזה

ומשמיעה עכשיו ביוטיוב, הוא מהמם...

יש לה שירים הרבה יותר מרגשים מאלה.

יש לו מילים יפות אבל אני לא ממש מתחברת ללחן. יש לה שירים יותר רגישים וחזקים לדעתי.

kobbar

New member
../images/Emo9.gif תודה רבה. שיר באמת באמת מדהים

האמת היא שבסך הכל זה שיר די פשוט, אנחנו לא רואים בו איזו הפקה מדהימה, איזה משהו יוצא דופן, אבל זה מהשירים האלה שפשוט בפשטות שלהם הם כל כך כל כך כובשים, ראה ערך יהודית רביץ, זה פשוט שיר ענק לדעתי ולדעתי גם הכי טוב של מדונה, אני ממש ממש אוהב את השיר הזה.
כל הכבוד ניב.

Britney Style

New member
בהחלט שיר מרגש../images/Emo45.gif

יצא לקידום אוסף הבלדות של מדונה 'סאמטינג טו ריממבר' בשנת 1995.

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 3 ../images/Emo23.gif

Scorpions - Still Loving You עדיין לא החלטתי, אבל כנראה שזה השיר הלועזי האהוב עליי בכל הזמנים
הקול הענקי של קלאוס מיין, המילים העוצמתיות, והלחן הנהדר! "אם נחזור שוב כל הדרך מהתחלה, אני אנסה לשנות דברים שהרגו לנו את האהבה" לצפייה בקליפ! Love At First Sting, 1984

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 2 ../images/Emo23.gif

אביב גפן ואריק איינשטיין - יומן מסע "יומן מסע" תמיד היה בעיניי שיר מאוד עצוב. בגלל זה בעבר לא אהבתי לשמוע אותו. אבל עם ההתבגרות והבנת משמעות המילים, העצב הגדול הופך לרגש, ואם תשמיעו לי 30 שניות מהשיר הזה אני פשוט אבכה. "כולנו עשויים אבק של אהבה"
לשמיעת השיר! יומן מסע, 2000

למעלה