מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

chernia

New member
הכי לא מרגש בארץ

ואז תבואי אמור להיות שיר מרגש לפי המילים של השיר והוא פשוט "שר" את השיר הזה בלי שום ביצוע מעבר לזה...

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 8 ../images/Emo23.gif

Liverpool Express - You Are My Love כששמעתי את השיר הזה לראשונה, מיד החשבתי אותו לאחד היפים ששמעתי אי-פעם, ואני לא מגזים. אני עדיין עומד בדעתי! עדין, מקסים ביותר וקל מאוד להתאהב
"ho, you are my love" ליחצו לצפייה בקליפ!
1976

ForeverMC

New member
יפהפה../images/Emo99.gif

ניב, בחירות האולדיז שלך מצויינות אחת-אחת.. השיר הזה אהוב עלי במיוחד

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 7 ../images/Emo23.gif

Alan Parsons Project - Old And Wise השיר הזה גורם לי לבכות. הוא מהמם. וזה לא קל, צריך סבלנות להתחבר אליו
מסופר מנקודת מבטו של אדם שמסכם את כל חייו ממרומי גילו, ונזכר בחבריו הטובים. And to those I leave behind, I want you all to know You've always shared my darkest hours I'll miss you when I go אני מאוד מזדהה עם נקודת המבט הזאת. ליחצו לצפייה בקליפ. Eye In The Sky, 1982

אריה31

Member
מנהל
עוד שיר מרגש שהספקתי לשכוח

אני זוכר אותו מתחילת האייטיז!

ForeverMC

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

ייכנס למצעד כל הזמנים שלי, במידה ואעשה אחד כזה פעם, למקום גבוה מאוד

Britney Style

New member
פשוט דמעות בעיניים

אם אני הייתי עושה את המצעד הזה הייתי מדרג אותו במקום הראשון. אני לא אשכח את היום הזה שאחי הגדול השמיע לי את השיר ותוך כדי פירש לי אותו....

won the game

New member
../images/Emo23.gif מקום 6 ../images/Emo23.gif

אייל גולן - צליל מיתר
"לא אל תוותרי קבלי אותי אלייך כי כל יום שבא והולך הוא נצח בלעדייך תראי אותי כמו ילד שכואב לו חבקי אותי אני כבר מתמוטט פה." המילים והלחן של ירון כהן, והקול הנפלא של אייל גולן, הופכים את השיר לקלאסיקה המזרחית מס' 1 שלי. לא במקרה השיר זכה אצלי במקום ה-1 במצעד לא מזמן
מוזמנים לצפות בהופעה של השיר. צליל מיתר, 2001

kobbar

New member
ידעתי שאתה אוהב אותו ../images/Emo9.gif חמוד!

אני אוהב גם את הביצוע של פנדריך מכוכב נולד 2 !! מומלץ.

למעלה