מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

idodo cohen

New member
I must be strong and carry on cause I k-n-o-w

I don't belong
here in heaven עד כה, הטוב מכולם ברשימה. בגרסה שוברת לב.

Street Spirit 0

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| ../images/Emo7.gif../images/Emo47.gif

בהחלט אחד השירים הכי מרגשים שיש.

BaZbAzOn

New member
שיר עצוב מאוד עם סיפור כואב מאחוריו

יש המון אמת בביצוע של אריק קלפטון.

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 11 ../images/Emo221.gif

מ-י-ר-י מ-ס-י-ק-ה זה לא סוד שמירי מסיקה היא הזמרת האהובה עליי. בעלת קול עמוק, חם ומרגש. ואחת הזמרות הטובות בארץ. מבין השירים העמוקים שלה, בראש ובראשונה השיר בקרקס הזה הגדול. אחריו "פעם" הנוסטלגי, "שיר תקווה" המדהים, ו...
המציאות של השיר "שירה":
בת דודה שלי ובעלה חיים בארה"ב כ-4 שנים, יש להם ילדה בת שלוש שנקראת שירה. לפני חודש וחצי נפצע אנושות הבעל בנפילה מגובה בטיול מטעם העבודה
הוא ניצל בנס. אבל כמובן שעכשיו עתיד הילדה יהיה שונה לגמרי
כשמירי שרה בהופעה בפסח: "שירה, החיים עוד יחכו לך" השורה פתאום קיבלה משמעות חדשה וכולי הצטמררתי בכיסא

yrutoo

New member
מירי נראית פה כמו בובת שעווה במדאם טוסו

אבל אני מתה עליה, כזאת זמרת מדהימה ומרגשת.

kobbar

New member
../images/Emo7.gif סיפור עצוב

אני שמח שהכל בסדר.. עד כמה שאפשר
מירי מסיקה מעולה. התפלאתי האמת שהיא ראשונה בלאסט אף אם שלי. אז מה זה אומר בעצם, שכל השירים שלה מחוברים למקום 11?
חשבתי שהיא עוד תהיה מקום 3,2,1

idodo cohen

New member
בקרקס הזה../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif, שיר תקווה../images/Emo45.gif

לפעמים לאנשים קשה להאמין שאני אוהב אותה. אני אומר להם שישמעו את הדיסק ויחזרו אליי.

won the game

New member
../images/Emo165.gif../images/Emo16.gif מצעד שירי ימי הזיכרון ../images/Emo16.gif../images/Emo165.gif

אי אפשר לעשות מצעד כזה בלי להתייחס לשירים של ימי הזיכרון (השואה וחללי צה"ל)
גם פה, לצערי, יש לי קשר אישי קרוב... חודש אחרי מלחמת ששת הימים (יולי 67'), הוזנק דוד שלי מצד אבא, אורי, לטוס לעבר מטוסים סורים שחדרו מצפון. המטוסים ברחו ואורי שב לכיוון בסיס רמת דוד.
תקלה במנוע גרמה למטוס להתחיל לבעור
, ובגובה של כ-300 מטר נטש אורי את המטוס. תקלה בכיסא המפלט גרמה לאורי להתרסק ביחד איתו בשדות העמק. כך מצא אורי את מותו, בן 23, חצי שנה בלבד אחרי שהתחתן. 1. החול יזכור (חווה אלברשטיין)
"הכל ישוב אל המצולות זולת הקצף הלבן. נרות הלילה דעכו. הידידות האהבה הנעורים שבאו פתע אל סופם" 2. מה אברך 3. הרעות (להקת הנח"ל) 4. הליכה לקיסריה (נתנאלה) 5. לאורך הים (עופרה חזה) 6. יש פרחים (האחים והאחיות) 7. גשם אחרון 8. מישהו (מתי כספי) 9. שמור על העולם ילד (דוד דאור) 10. שיר של אחרי מלחמה (אריק איינשטיין) 11. הו רב חובל (מיטל טרבלסי) 12. ילדות נשכחת (נורית גלרון) 13. בן יפה נולד (רבקה זוהר) 14. החיטה צומחת שוב (חווה אלברשטיין) 15. שמחות קטנות (עמיר בניון ומיכה שטרית) 16. אחי הצעיר יהודה (אהוד מנור) 17. לבכות לך (אביב גפן ואריק איינשטיין)
עשרת הראשונים מאוחר יותר הערב

למעלה