מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

venustudent

New member
הביצוע הכי מרגש הוא של קורין אלאל

ל"אין לי ארץ אחרת", כמובן... לא מכירה את "יחפה". נינט ריגשה אותי רק ב"ים של דמעות".

lltk

New member
טרנספר לנינט ומהר!

כישרון בסדר גודל בינוני שזוכה להצלחה לא ראויה. שתיקח איתה את כל כוכבי האינסטנט - פליטי כוכב נולד וכל תוכנית שקשורה לטמירה ירדני, שחקני השיר שלנו והאלופה. לנעול את כולם בכלוב ולזרוק לכרישים.

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 19 ../images/Emo221.gif

Justin Hayward - Forever Autumn שיר ממכר, מענג, קולח. הלחן בו מפתיע לעיתים, וזה דבר מדהים. והוא אחד השירים היותר מושמעים אצלי בחצי השנה האחרונה. "My life will be forever autumn, cause you're not here" הקליפ רעוע טיפה, הופעה מתוך TOTP 1976 במקור של המודי-בלוז.

ForeverMC

New member
ניצחי ומופתי../images/Emo99.gif, כל הכבוד ניב

כיף לראות את זה כאן...

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 18 ../images/Emo221.gif

Christina Aguilera - Hurt תנסו רגע לעזוב בצד את המאיסות של השיר, ולחזור לפעמים הראשונות ששמעת אותו. שיר חזק ומרגש, אני מת על הזרימה שלו. מקום שני שלי ב-2006. לצפייה בקליפ. I'm sorry for blaming you" For everything I just couldn't do "And I've hurt myself by hurting you Back To Basics, 2006

chernia

New member
אחלה בחירה ../images/Emo45.gif

בלדה מהטובות בשנות ה-2000! לא מרגשת כמו אנפייטפול אבל מספיק קרוב! ועדיין ביצוע טוב מאלבום טוב

uk23

New member
הוא בהחלט מרגש וכל הכבוד על מיקומו ../images/Emo13.gif

מבחינת רגש הוא יותר חזק מ"ביוטיפול". אולי לא יותר טוב ובטוח לא מצליח יותר, אבל בהחלט מרגש ועוצמתי.

X Slider

New member
גבוה מידי, אוברייטד, שחזור של ביוטיפול, מיותר

גרוע, מאוס, לעוס, כל מה שתרצו.

mc lyte

New member
שיר מאוד יפה של כריסטינה ../images/Emo70.gif

כל הכבוד ניב
עד עכשו הבחירות שלך מעולות יש לך טעם מעולה

למעלה