מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 26 ../images/Emo221.gif

Kristian Leontiou - Story Of My Life אני יודע, אתם לא מכירים. אז הנה הקליפ
Story of my life
וסליחה שזה קליפ אנימציה
השיר הזה חודר לתוך הלב שלי פעם אחר פעם
הוא יצא בבריטניה ב-2004 ולא זכה להצלחה גדולה לצערי. Some Day Soon, 2004

BaZbAzOn

New member
ברור שמכירים! ../images/Emo9.gif שיר ענק, מרגש, כל הכבוד על-

האומץ להכניס אותו לרשימה כזו.

ForeverMC

New member
שיר יפה../images/Emo13.gif

פעם ראשונה שיצא לי לשמוע אותו, ובאמת יש לו קסם מסויים

mc lyte

New member
שיר מאוד יפה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo23.gif

venustudent

New member
נשמע נחמד בשמיעה ראשונה

אולי אחרי כמה שמיעות הוא ייכנס גם לי ללב...

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 25 ../images/Emo221.gif

Elton John - Goodbye Yellow Brick Road כשאלטון ג'ון המלך שר בגבהים אני מתמלא מיד ברגש. השיר הזה פוגע בול בתיאוריה
שיר שברגעים מסויימים נוגע ברגש הכי עמוק שאפשר. מדהים. לצפייה בקליפ. Goodbye Yellow Brick Road, 1973

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 24 ../images/Emo221.gif

אחינועם ניני - ניגע על החלום, הסתיו בלעדיו "ניפגש, נתראה - לב אוהב אינו טועה כמו אל ים נזרום, נזרום נבקש עד שנגיע וניגע אל החלום." (מילים ולחן: שלום חנוך) היתה לי התלבטות איפה להכניס את השירים האלו, אבל בסופו של דבר אחינועם ראויה לאיזכור בולט
זמרת גדולה עם קול צלול ומרשים. לא מצאתי קליפ
.

ForeverMC

New member
זמרת נהדרת../images/Emo23.gif

השיר - ניגע אל החלום הוא אחד השירים העבריים האהובים עלי. אוהב מאוד גם את הביצוע המקורי של שלום חנוך וגם את החידוש המצמרר של אחינועם ניני שמתקשר לי עם הירצחו של יצחק רבין ז"ל ועם איזושהי תקווה למציאות טובה יותר שגם היא נגדעה עם מותו.

chernia

New member
זמרת משפיעה ומצליחה

אבל זה במידה לאותה התקופה....היום אם היא הייתה מוציאה שירים אז היא לא הייתה מצליחה ואני מהתקופה החדשה אז היא ממש לא מרגשת אותי אבל אני מכבד את הזמרת....

idodo cohen

New member
נעשה את השיר, כמו זר של פרחים, מין מילים

אחרונות, שהאיש ההוא שר.. השירים של אחינועם ניני מזכירים לי את הילדות. והשיר הזה ספציפית, הוא כמובן מקדש לרבין. וניגע אל החלום- אני מעדיף את הביצוע של שלום חנוך
אבל גם שלה מצוין. בכל מקרה, השיר הזה בהחלט ראוי להופיע ברשימה, ואפילו הימרתי עליו

venustudent

New member
מרגש מכל בחינה

המילים, הלחן, הקול של אחינועם ניני. גם השיר שהיא שרה לפסקול של "החיים יפים" (גם באנגלית וגם בעברית) מאוד נוגע.

won the game

New member
../images/Emo221.gif מקום 23 ../images/Emo221.gif

Gary Jules - Mad World השיר הזה היה חייב לנחות במצעד שלי. אין לי ספק. אחד הקאברים הגדולים שנעשו בעשור האחרון (לTears For Fears) אתם בטח זוכרים את ההרגשה של להגיע לכיתה בפעם הראשונה וכמעט לא להכיר אנשים מסביבכם... אפילו לא אחד. הנה הקליפ לקאבר. Trading Snakeoil For Wolftickets, 2003

למעלה