מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

venustudent

New member
שיר עצוב כמו שעשו בשנות ה-80

הוא מרגש דווקא בגלל שהפזמון נאמר בציניות- הרי אם מקשיבים לבתים החיים של מי ששר לא ממש נשמעים יפים...

won the game

New member
../images/Emo202.gifאני אעשה פה הפסקה...../images/Emo202.gif

מקווה שאתם נהנים עד כה
מקומות 21-30 היום בלילה
והסיום
20 השירים שהכי מרגשים אותי + מס' הפתעות
מחר אחר הצהריים

chernia

New member
מקווה לראות את:

nick cave & kylie-where the wild roses..... eminem-stan evanescence-my immortal beautiful day everybody hurts הבוקר יאיר
תודה לך
התינשאי לי

idodo cohen

New member
אבל אף מהם לא מרגש בצורה שניב התכוון

למשל אני לא חושב שמישהו, אפילו הזמרת עצמה של "הבוקר יאיר", מצא את עצמו מתרגש [..ובטח לא עד דמעות] מהשיר הזה.

chernia

New member
הבוקר יאיר זה שיר עצוב

על בחורה שהחבר שלה לא מתייחס אליה כי הוא יודע שהיא תמיד תשאר איתו והיא יודעת שגם אם הבוקר יאיר הוא לא "יאיר" מהבחינה שהיא תעזוב אותו כי הוא לא אוהב אותה וזה קצת יותר מתוחכם... בכלל משפחת גבריאלוב היא מהמשפחות המשפיעות במוסיקה הישראלית אחרי משפחת בנאי וגפן..... כי תראו מיקי גבריאלוב מאוד השפיע ובייבי גבריאלוב גם מאוד בכלא 6 ושירה עכשיו מתחילה להצליח יפה מאוד....

מקווה לראות בהמשך המצעד את../images/Emo26.gif

לפני שהלילה נגמר עד שתעזוב מישהו על הגשר הישן שיר של יום חולין הביתה מחכה בקוצר רוח

idodo cohen

New member
ננסה לחשוב למה אני מצפה בהמשךP:

כמה מהשירים שהייתי מכניס לרשימה שכזאת [ואם יסתבר שחלק מהם נכנסו לטופ 30 אני אשמח לראות
]: כמו בלדה. הופעת מילואים. ניגע אל החלום/ מאיה/ לילה/ אהבת נעוריי/ למען השם, כל דבר ששלום חנוך נגע בו! עד שתעזוב. מבול. כשזה עמוק. שיר לשירה. סליחות. דמעות של מלאכים. כמו צמח בר. יש אי שם. ככה זה. טוב לבד. תגידי לו. הילד בן 30. יש לי סיכוי. אבות ובנים. האם להיות בך מאוהב. tears in heaven, בגרסת קלפטון. something. because. fragile. fields of gold. bright eyes. still loving you. angie. bohemian raphsody. somebody to love. wish you were here. stop crying your heart out. knocking on heavens door. don't cry. iris. wonderful tonight. ordinary world. free love. how deep is your love. ברור שזאת רשימה חסרה
זה מה שעלה לי לראש כרגע:) אחלה מצעד !

1Shir

New member
../images/Emo45.gifעד שתעזוב, freelove

fields of gold. wish you were here. don't cry. iris. wonderful tonight. ובהשראתך מוסיפה את THE POWER OF LOVE
A FORCE FROM ABOVE

ForeverMC

New member
ניב, כל הכבוד על הפרוייקט המצויין../images/Emo24.gif

תיכף מתחיל לעבור על השירשור... סקרן..

למעלה