מצעד השירים שהכי מרגשים אותי

won the game

New member
../images/Emo23.gif מצעד השירים שהכי מרגשים אותי ../images/Emo23.gif

זהו למעשה הפרויקט הכי גדול שעשיתי פה עד היום, ואולי גם הכי גדול שאעשה. למען האמת הרעיון למצעד הזה התחיל להתגלגל כמה חודשים טובים אחורה, בסביבות נובמבר 2006.
קצת חפירה, אני יודע! אבל חובה לקרוא
ידעתי שיש לי משהו ביד ושאני רוצה להשקיע ולהרחיב אותו. הגעתי למצב שאני מאוד שלם עם הדירוג והעיתוי שקבעתי למצעד לא מקרי: בין יום השואה ליום הזיכרון לחללי צה"ל. במפגש פורום בפסח שיר שאלה אותי אם המצעד הזה מקביל אצלי למצעד כל הזמנים, וחשבתי על זה... שלמוזיקה יש כמה תפקידים (לפחות אצלי בחיים). כך שחוץ מלרגש היא גם מעוררת / מקפיצה ומרקידה / מפחידה לעיתים / מדכאת ועוד ועוד
כך שהמצעד הזה מסכם את "פרק הרגש" אצלי בחיי המוזיקה. שיר מרגש, לדעתי, צריך לזרום בין הגבול של "השיר שמתנגן לנו בקלילות באוזן" לבין השירים שגורמים לנו בשמיעתם לדיכאון עמוק, כמעט ללא מצב רוח באותו רגע.
כמה הבהרות:
במצעד 60 שירים, לא כולם מוכרים! לכן...
(כמעט) לכל שיר מצורף לינק לקליפ ביוטיוב ומס' שורות שכתבתי על השיר או על חוויה ממנו.
המצעד יתפרש על היומיים הקרובים, בתקווה שיהיה לי זמן להשלימו עד מחר בלילה! והכי חשוב: אני מקווה שתקראו, תאזינו, תתרגשו ותהנו
מיד מתחילים...

won the game

New member

Akay4

New member
יופי של שירים!

פרפקט דיי עם כל האמנים יפה מאוד, all by myself מיוחד מאוד, אלטון ג'ון סבבה, היהודים מצויינים, ומדונה נמוכה לטעמי... מרגשת מאוד...

Ran Bimba

New member
../images/Emo27.gif

Frozen, Hayamim Shelano, Your Song, All By Myself -
התחלה טובה

mc lyte

New member
מגיבה ../images/Emo140.gif

Lou Reed & Friends - Perfect Day - שיר ניפלא
Eric Carmen – All By Myself - שיר שאני נורא אוהבת
Elton John – Your Song - שיר יפה
היהודים – הימים שלנו
Madonna – Frozen - שיר מ--ד--ה--י--ם קצת נמוך לדעתי

Oleg0486

New member
שירים מעולים! בעיקר 60,58,56

פרפקט דיי שיר באמת מרגש אלטון ג'ון בשיר מעולה מדונה בשיר טוב לךא יודע אם הוא מרגש אבל הוא אפל וטוב...

הביצוע של "יום מושלם" מ-1997 הוא ביצוע

לא טוב ולא משתווה למקור המדהים של לו ריד. הוא לא רציף וזה מאוד מפריע לי. לא אוהבת את הביצוע הזה. השיר המקורי מקסים,הזוי וגאוני. "כולי לבדי" זה שיר מדהים עם פזמון ממכר. השיר של אלטון ג'ון מצויין ואחד היחידים שלו שאני באמת אוהבת. השיר של היהודים טוב מאוד. סך הכול להקה די טובה. והשיר של מדונה מקסים.

livemylife

New member
אחלה שירים

השיר של אלטון ענק, הייתי שם אותו במקום יותר גבוהה אם היית שואל אותי :p....ופרוזן אני שומע עכשיו חחח...אחלה של מצעד :)

ForeverMC

New member
../images/Emo163.gif../images/Emo27.gif

Lou Reed & Friends - Perfect Day .60 - נפלא. מעדיף את הגרסא הסולנית של לו ריד ללא שותפים. 59. Eric Carmen – All By Myself -
אוהב את השיר הזה המון שנים, ומעדיף את הגרסא הזו על הידוש של סלין
58. Elton John – Your Song - שיר ניצחי, מגיע לו מקום במצעד כזה ואפילו גבוה יותר..
57. היהודים – הימים שלנו - לא מהאוהדים הגדולים של היהודים..אבל שיר טוב. 56. Madonna – Frozen - שיר טוב שלה

1Shir

New member
היהודים עם אחד השירים הכי מרגשים שלהם באמת

כנ"ל מדונה.. למרות שאצלה זה יותר "מצמרר" ממרגש לגבי השיר הזה

למעלה