כשמוזיקאי טוב - מתלבש רע

kobbar

New member
../images/Emo122.gif כשמוזיקאי טוב - מתלבש רע

בשרשור הזה תביאו תמונות שבהן הדמות או הדמויות שאתם אוהבים (או סתם רוצים להביא) מעולם המוזיקה - התלבשו בצורה זוועתית ברמות מטורפות. זה לא מצעד, זה סתם שרשור לצחוק על מוזיקאים שלא יודעים איך לצאת מהארון. קדימה.

kobbar

New member
../images/Emo27.gif שירי מימון ../images/Emo7.gif

עם כל אהבתי הרבה לשירי מימון, הבחורה הרגה אותי עם הלבוש המזעזע והנוראי הזה. הקורבן הראשון - #1 - שירי מימון
The Fashion Police בעקבותייך על פשע נורא.

Akay4

New member
זה נראה עצוב...

כאילו הדביקו לה את הראש בפוטושופ
...

SuperShiro

New member
../images/Emo6.gif

בתחילת כיתה ח' [אם אני לא טועה
] היא הופיעה בחיפה [עיר מגוריי
] באמפי שיש בים, אני וחברות הלכנו לראות אותה ולהסתובב שם, ממש לפני שהיא עלתה לבמה ראינו אותה עם סדוור ארוך כזה, כובע מצחייה, מוקפת בארבעה שומרי ראש, בקושי ראו אותה
אחת החברות שלי צעקה לה היי והיא חייכה, היא די חמודה

אוי אין לכם שמץ באופנה

מי שבאמת מבין יגיד שהיא לבושה הכי יפה בעולם למרות שהחולצה לא מתאימה לה כי צריך בשבילה צוואר ארוך יותר. הייתי חייבת להגיב... שירי

kobbar

New member
ברוכה הבאה צ'יקי גירל !

אני ממליץ לך להישאר לפורום ולכתוב, כי עוד כמה חודשים שירי מימון תחזור עם דיסק חדש, ואז את ואני כל הזמן נצביע לה במצעד השבועי העברי של הפורום ונעשה אותה מקום 1 לנצח.

תמר 64

New member
היא מוציאה דיסק בקרוב?

מחכה לזה.. מתלבשת גרועה אבל זמרת גדולה!

ראבק אתם לא מבינים כלום!

זה הכי סטייל,זה שזה נראה לכם מוזר זה לא אומר כלום |: היא אספה את השיער, שמה איפור עדין, חולצה שפחות אהבתי כי היא לא מחמיאה לה אבל היא ממש הולכת עכשיו, חצאית בלון מהממת שהיא שמה אותה גזרה גבוהה (שזה חוזר לאופנה, תתכוננו), גרביונים ונעלי עקב שחורות עם החור שזה גם הכי הולך. וכמובן תיק קטן קלאסי שחור כדי להשלים את ההופעה... וכנראה שהיא מוציאה בספטמבר..

KiShKooSh

New member
../images/Emo6.gif בגלל שאת מעריצה שלה

וכל דבר שהיא תעשה או תלבש יראה לך כהכי נכון שאפשר אין זה אומר דבר היא מתלבשת רע אך זמרת דגולה עם קול מדהים אז אל תיכנסי לקטנות, ושימי לב שכולם רק הוסיפו להחמיא על הקול שלה

טושית18

New member
אבל היא נמוכה והגזרה גבוהה לה מדי

וזה מקצר אותה ואותה אותה פחוסה כזאת...

kobbar

New member
../images/Emo27.gif נינט טייב

גם נינט טייב יודעת לפשל.. הנה תמונה לא משהו שלה... בחולצה קצת גברית יותר מדי.

למעלה