30 הגדולים של הפורום

X Slider

New member
../images/Emo68.gif1 באפריל שמח לכולנו../images/Emo68.gif

כמובן שהכל יש לראות ברוח ההומוריסטית של היום המיוחד. הנתונים אגב, נכונים, והמצעד אגב גם אמיתי. אז תתחילו לעבוד על עצמיכם!

kobbar

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שחף, OMG, בחיים, אבל בחיים, לא צחקתי ככה משרשור בפורום, ואני מתכוון - באף פורום !!!!!! באף שרשור !!!!!! זה היה ע-נ-ק !!!! קראתי הודעה הודעה, עברתי על הכל, לא הפסקתי לצחוק. 2079 זה המון. המון. המון. המון !!!!! אני זוכר שבחודש ינואר עשיתי מצעד שמסכם את כל כמות ההודעות מתחילת שנה, והיה לי 6200, וזה היה אחרי תקופה ארוכה ארוכה של שנה ושלושה חודשים בפורום...
OMG אולי באמת צריך לקצץ קצת במינון
חחחח עוד אשכרה אנשים לא בטוחים מי מקום ראשון, אתה אומר להם להמר, אף אחד לא בטוח, כאילו HELLO - ברורררררררר שזה אני
(אהממ.. לא שזה טוב כל כך...) חחחחחחחחח כמה צחקתי, איזה שרשור ענק !!!!!! כל הכבוד, קרעת אותי לגמרי לכל אורך השרשור !!!!!!!!!!! שחף כל הכבוד על אחלה שרשור !!!!!!! תודה, ממש ממש ממש צחקתי מהשרשור, באמת שרשור שכיף לעבור עליו ברמה בלתי רגילה
(וזה גם תמיד כיף להיות מקום ראשון, אפילו אם זה לא כל כך חיובי...) תגיד, מקום 20 שהיה שמור במערכת, נראה לי שזה kyliem68 (יענו, אני), לא?

Akay4

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אויייייייייייייייייי אני נקרעעעעעעע ... חחחחחח גדולה!!

kobbar

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

Karma Killer

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי

חחחחחחחחחחחחחחח זהאחד הדברים הקורעים [והמזוויעים גם יחד. סלחי לי.] מעניין כמה זמן ייקח לזה להמחק :)

idodo cohen

New member
בינינו, בשביל לכתוב רשומה כזאת,

אתה צריך להיות חסר חיים מספר אחת :p ואהבתי את הדירוג שלי
.. סביר להניח שאם זה היה צריך להתבסס על החודש האחרון הייתי מדורג גבוה יותר אבל לא נורא
.

למעלה