30 הגדולים של הפורום

X Slider

New member
../images/Emo157.gifחסר חיים - 4../images/Emo157.gif

מעאלי צ'רלי הצטרף לפורום ממש לא ממזמן וכבר הספיק לכתוב 701 הודעות!!! הוא אדום בפורומי שנות ה-90 וה-80, גולש מוערך בפורום דאנס והאוס, ועכשיו הוא גם אצלנו!

אני אדום רק בפורום שנות ה90

וסליחה על הפלישה המהירה והחזקה..
ותודה שוב לקובי שחיזק אותי (כאן) עד הלום! בלעדיו הייתי עוזב את הפורום לאחר יומיים.......

kobbar

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

תודה, מאוד משמח אותי לשמוע את זה

X Slider

New member
../images/Emo128.gifחסר חיים - 3../images/Emo128.gif

X Slider
מי זה? קבלו סקופ!!! אני הייתי אמור להיות מקום 4, אבל בזכות המצעד הזה וההודעות עקפתי את צ'רלי ועליתי למקום השלישי בשניה האחרונה עם 703 הודעות בחודשיים האחרונים!

X Slider

New member
../images/Emo41.gifחסר חיים - 2../images/Emo41.gif

won the game
ניב אמנם ניצח את המשחק, אבל הוא לא ניצח במצעד!!! הוא כתב 863 הודעות בפורום בחודשיים האחרונים! בן 17, מאזור עמק יזראל, אוהב את מימי מסיקה וחבר פעיל מאוד בתנועת נוער הזאת שלו..
בחתימה הוא ציטט משפט ענק: Music makes the people come together

kobbar

New member
Music !!! ../images/Emo99.gif!!! Come ../images/Emo99.gif

חחחח... ניב...
אני מקום ראשון, אתה מקום שני, אני אוהב את שירי מימון, אתה את מירי מסיקה... זה יצא בדיוק כמו במצעדים בארץ לשנת תשס"ה...

X Slider

New member
../images/Emo47.gifחסר חיים מספר 1 של הפורום../images/Emo47.gif

kobbar תחזיקו חזק... תשבו טוב.... קובי שלנו, לבדו, בלי אלאניס, בלי שמרית, בלי קיילי, בלי שיר2, בלי שחף די לחסום, בלי קובר11, בלי קובר יס באק, בלי קובררר, בלי יאלה מלחמה, בלי די לחסום, ובלי אושרת, כתב: 2079 הודעות בחודשיים (שהם פחות מ- 4 שבועות בשבילו)!!! קובי לאחרונה הכריז שהוא אחרי הכל! שהוא משתנה, שהוא השתנה, שהוא לא יעשה יותר בלאגן - ואנחנו כאן מאחלים לו בהצלחה! סך הכל איש טוב
עכשיו צריך לאזן את מספר ההודעות

Rincewind

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo47.gif

העכביש2

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אני נראה כמו בול עץ לידו

SuperShiro

New member
ואם מתחשבים בעובדה שמחצית

מההודעות שלו הן "אוברייטד!!!" אז יש לו 1039 הודעות, משהו כזה

למעלה