30 הגדולים של הפורום

X Slider

New member
../images/Emo157.gifחסר חיים - 27 ב'../images/Emo157.gif

מיידעלה19 אם אני לא טועה ענבר, היא מיידעלה! כתבה גם היא 138 הודעות בחודשיים האחרונים, והיא חסרת חתימה! (המקור העיקרי לתוכן שלי) אז אין לי מה לספר
היא בת 19, מזל אריה, מת"א והמרכז.

אריה31

Member
מנהל
שחף, אתה צריך להכיר את האנשים יותר

מיידעלה19 היא עדיה. נכנסה לפורום לפני כמה חודשים, ונכנסה חזק מאוד!!

X Slider

New member
מזהיר מראש: אני סנילי, לא זוכר שמות

אז זרמו! אמרתי ענבר אז ענבר!

X Slider

New member
../images/Emo59.gifחסר חיים - 26../images/Emo59.gif

קרנוק קרן!
קוקסה מושלמת שלי
בהתחלה חשבתי שקרן היא סתם עוד קרן. אבל אז שיחה נחמדה במסנג'ר האירה את עיני על מול קרן השולטת!
היא משתוקקת לפגוד את דנה אינטרנשיונל, היא מתסובבת עם אוחצ'ות וקוקסות תל-אביביות טיפוסיות, ויושבת רק בבתי קפה של סלב!
כתבה עליה שהיא סטודנטית+מוסיקאית ואמנית בפוטנציה, בת 23, מת"א והמרכז. כתבה 142 הודעות בחודשיים האחרונים והחתימה שלה אומרת: "זה לא פשוט נהדר להיות דיווה?!
" קרן

אריה31

Member
מנהל
142? בכלל בלי להרגיש

טוב בשבילה זה מעט בהשוואה למרץ אשתקד למשל

X Slider

New member
../images/Emo157.gifחסר חיים 25../images/Emo157.gif

Ran Bimba לא ברור מה פשר הבימבה בשם של רן, במיוחד שאומרים בי*נ*בה!! עם N!! טמבלון
רן הוא נצגינו בפורום אירוויזיון הסמוך, דואג לעדכן (או למעשה, עשה את זה פעם אחת והבטיח להמשיך ולא המשיך!) לגבי השירים של אירוויזיון 2007 הקרוב. נסיים בחתימה הענקית שלו
אני: משרד החינוך שלום מדבר רן, במה אוכל לעזור? אלה: אני צריכה סיסמא וקוד משתמש אני: אוקיי, ת.ז בבקשה אלה: XXXXXXXX אני: תרשמי, D8C2B אלה: מה זו האות האחרונה? אני: B, כמו בננה אלה: אהה D בסדר אני: לא לא זה B כמו ברז, ביג, בלון... אלה: מה?????? אני: B !! B!!! כמו בולבול!! אלה: |שוק| אני: אממ.. בולבול הציפור כאילו |משקר לעצמי|

Ran Bimba

New member
אתה צודק, אני חרא של בנאדם../images/Emo7.gif

בע"ה אם ירצה השם, עד יום שבת ייפתח שירשור מיוחד על אירוויזיון 07' עם כל ההסברים האפשריים. וגם אני מתכנן כמה מצעדים, מה שלא יוצא לי לעשות בדר"כ. יהיה טוב

X Slider

New member
../images/Emo62.gifחסר חיים - 24../images/Emo62.gif

O Twenty וקסמן! או אור אם תרצו הוא אחד האנשים הבודדים (למעשה היחיד) שאני מכיר ולא מהפורום! הכרנו עוד מבמה חדשה, שהוא היה מוגבל שחשב שהוא עושה מוזיקה יפה
עכשיו הוא השתפר.. אז סלחתי
(אני מזכיר שהכל בהומור) וקסי אחראי לאחד הטאגליינס האהובים עלי, 100 הדאנסים הטובים ביותר בעריכתו
הוא כתב 143 הודעות החודשיים האחרונים, ואין לו חתימה!

Akay4

New member
חחחח אגב...

הוא היה שולח/משמיע לי המון מיקסים ישנים של shahafleohayon אז אפשר להגיד שהכרתי אותך לפני גם כן חח.. אור השתפר עם הזמן, אתה גם היית חלש חח...
לא ביקרתי שם המון זמן כבר

X Slider

New member
../images/Emo157.gifחסר חיים - 23../images/Emo157.gif

Beautiful Intention קובי! כתב 144 הודעות החודשיים שחלפו עלינו, אוהב את ג'נט שדפקה קאמבק נוראי לאחרונה
(שלא תדע עוד צער
) יש לו שם שמזכיר לכולנו מישהו אחר..
(אז כן ידעת עוד צער...
) למעשה גם הוא אחד מהמתגנבים לפורום שפשוט מגיעים, כותבים, ומשתלבים יפה!

אריה31

Member
מנהל
התכוונתי באופן יחסי

אני מכיר אותך, ובוודאי שאני שם לב שאתה עורך את מצעד ההעפות של מדונה, אבל לא שמתי לב שכתבת כל כך הרבה בפורום, יפה!

X Slider

New member
../images/Emo44.gifחסר חיים - 22../images/Emo44.gif

tomorrow girl אכן כן! הילדה של מחר! הלא היא שירה, מנהלת פורום אבריל לאבין וסניגורית מספר אחת שלה בישראל! אל תטעו! שירה היא רק בת 15, למרות שיש לה ראש של בת 25!
בבית אין לה
אבל כן יש לה מחשב+אינטרנט מהיר. יחסי עדיפויות מהממים
אם אני אגיד שהיא אוהבת את אבריל לאבין אני לא אחדש כלום, אז אני פשוט אגיד שגברת שירה כתבה 145 הודעות בחודשיים האחרונים, שזה יפה! אנחנו עולים לאט לאט...

X Slider

New member
../images/Emo12.gifחסר חיים - 21 ../images/Emo12.gif

venustudent טוב כאן למען האמת אני עומד מולכם נבוך!
אני לא מכיר את האישיות שמאחורי הכינוי, ולכן אגיד רק שהוא/היא כתבה 148 הודעות בחודשיים האחרונים

למעלה