מצעד מייקל ג'קסון
תוצאות!

X Slider

New member
זה באמת היה נשמע לי דפוק

אבל בתכלס אולי הוא רוצה להראות שיש לו?

אבל איך הוא יכול?

לפני איזה שנה אמרו שהבנק חסם לו את החשבון ובלה בלה בלה ויעקלו לו את הקטלוג של הביטלס אם הוא לא יחזיר את החובות... אם החשבון שלו חסום נראה לי קצת בעייתי להשכיר קומה שלמה... ובלי קשר לא נראה לי שהוא בקטע של "אני גבר ואני לא בחובות"... הוא לא כזה... כשהוא התמכר למשכחי כאבים הוא פנה יפה מאוד לטיפול בלי להתבייש הרבה. למה שיתבייש בפשיטת רגל... חח ולא, הוא לא פשט רגל

X Slider

New member
הוא לא כזה? מאיפה אתה יודע? ../images/Emo3.gif

אתה יודע גם עם כמה ריבועים הוא מקנח את האף? (פגעתי בנקודה רגישה
)

נראה לי 3 ריבועים...

חסכן
אז איך ייפשוט רגל?? XD אבל אמרתי איך אני יודע- כשהוא התמכר למשכחי כאבים הוא פנה לטיפול בלי להסתיר הרבה... אין לו את הקטע הזה של אגו או לא יודע מה חח

TalovesMj

New member
כי מייקל ג'קסון שם ז*ן על

התקשורת. הוא לא יסכן את עצמו בשביל הפוזה... וכן אם הוא במצב שלמכור את כל רכושו ומצד שני להשכיר קומה במלונות שכל לילה שם זה 5000 יורו ועוד עם ההזמנות המיוחדות שלו ועוד להשאר שם לשבוע... ועוד הטיסות מפה לשם משם לפה, האנשים שהוא השכיר... זה נחשב לסכן.. איזה בן אדם יכול להוציא כ''כ הרבה כסף כשתוך כדי הוא צריך למכור את הבית שלו?(והוא לא) אז בשביל שמועות מפגרות שרודפות אותו? הוא משכיר קומה כל הזמן כי זה לא הגיוני שלא. כשאמרו שהוא חייב כסף לבית מרקחת הוא אמר שזה נכון והלך לשלם להם וסגר עניין... הוא לא הבן אדם:)

kyliem68

New member
מייקל ג'קסון הזוי בשנים האחרונות

וביגלל זה יש לו כתם על כל הקריירה וחבל זה לא אמור להיות ככה הוא צריך להשתנות ולהיות יותר נורמלי ולא להחזיק תינוקות מעל למרפסת ולהתרחק מהתקשורת ולא ללבוש עליו מסיכות ולא להסתיר את הילדים עם וילון ולא להיות כזה מטורף ואז התקשורת שוב תאהב אותו והוא יחזור עם דיסק טוב ויהיה זמר מצליח כמו פעם בשנות ה-שמונים או מדונה שנה שעברה

זה לא ממש נכון....

מייקל "הזוי" לא מהיום והתקשורת רודפת אחריו לא מהיום למשל השיר LEAVE ME ALONE נכתב בשנת 87... כנראה כבר אז לא בדיוק היה לו שקט מהם, ועובדה שהוא עדיין הוציא אלבום שפוצץ במכירות עם סיבוב הופעות ענק ומצליח. וזה לא נכון שאם מייקל יוציא דיסק טוב התקשורת תאהב אותו. ככל שאתה גדול יותר, טוב יותר ומצליח יותר אתה מטרה גדולה יותר לתקשורת. כמו שמייקל אמר בראיון שלו לפני כמה שנים- כשהוא שבר עם טרילר את השיא של האלבום הכי נמכר בכל הזמנים, תוך יממה הוא הפך למוזר, הומוסקסואל, אמרו שהוא קנה את עצמות איש הפיל... וזה היה בשנת 82.... קיצר- מייקל ג'קסון תמיד נרדף ע"י התקשורת, תמיד מוזר בעיני אנשים ותמיד מצליח יותר מכולם.

aMJel

New member
אתה לא תגיד למייקל ג'קסון

מה לעשות ומה לא. ובטח שלא להשוות אותו למדונה!

kyliem68

New member
אם הוא ניהיה ערבי אני מחרים אותו

אני לא מוכן לשמוע אותו אם הוא עושה את זה רשמית מספיק מה שהוא אמר על היהודים קודם.. אני מחרים אותו על דבר כזה, ערבים שונאים את ישראל וזה אומר שהוא גם נגדנו וזה מצחיק הרי הוא היה פה בארץ אז למה הוא בכלל חושב ככה?????? שלא היה בא וזהו

אתה מבין למה התכוונתי בהודעה מעליך?

אתה אומר "וזה מצחיק הרי הוא היה פה בארץ אז למה הוא בכלל חושב ככה?????? שלא היה בא וזהו". אתה חושב שהוא אנטישמי ולא מבין למה הוא בא לפה! אולי תחשוב על זה שהוא בא לפה וזה אומר שהוא לא אנטישמי?? נראה לי אני הולך לפתוח סדנאת היגיון... אנשים לא מתאמצים לחשוב. ולא משהו אישי אליך, כולם ככה.

kyliem68

New member
התקשורת אולי מנפחת ומגזימה אבל היא

אף פעם לא משקרת אם זה שקר - אז תמיד באים אנשי היחסי ציבור של האמן ומסבירים את זה והתקשורת מבהירה, כמו עם שאקירה פעם שהיא אמרהו משהו רע על היהודים אבל הפעם במקרה של מייקל ג'קסון הוא אמר שהיהודים הם באמת אנשים רעים, כולם אני לא מעריך את מייקל הבנאדם אלא את הזמר והזמר גם בשנים האחרונות ממש ממש רע בכלל הוא היה צריך לפרוש בשנות התשעים או לירות לעצמו בראש וככה היה לו פחות פדיחות והוא היה מת כמו גיבור כמו אלביס

TalovesMj

New member
הדוברת של מייקל דווקא כן התייחסה

התקשורת לא טרחה לפרסם. סוף דיון. ההצהרה פורסמה ויש אותה בפורום שלנו איפשהו כשכל האנשים באו להטיף לנו. על המשפט האחרון אתה ממש... ממש אבל... יצאת לא חכם. הוא לא חי בשביל התקשורת ובטח שלא שר 40 שנה כדי שגיא פינס יגיד עליו מילה טובה. אם הוא היה פורש ומתאבד הוא היה משאיר מאחוריו מליוני מעריצים, 3 ילדים מקסימים והרבה שאלות מיהרת להספיד מישהו שהצליח גם עם אלבום שלא קיבל פרסום ויצא ממנו סינגל וחצי.

kyliem68

New member
הוא היה משאיר הרבה ילדים מאחוריו

אותם ילדים שהוא כל הזמן נגע בהם וישן איתם
אין עשן בלי אש יש בשמועות האלה אמת וזה גם נכון ומה בן 45 ישן עם בן 4 חחח באותה מיטה שאין לו קשר אליו כאילו משהו פה לא נורמלי עם מייקל ג'קסון זה ברור ובטוח הוא ניהיה ממש בדיחה מהלכת וחבל לי עליו כי אני אהבתי אותו פעם... עכשיו הוא מבזה את עצמו, מה שקרה איתו זה קטסטרופה. חבל שהוא ממשיך עדיין לעשות שטויות. אני במקומו הייתי פורש מזמן. בטח מה זה צוחקים על הילדים שלו חחחחח

TalovesMj

New member
אבל הוא יצא זכאי

איזה סמכות משפטית יש לך כדי לקבוע אחרת? היית שם? שמעת את כל העדים? (מעל למאה) ביקרת במשך חצי שנה לשמוע את כל הסיפור? השוטרים הפכו לא את הבית ולא מצאו כלום. 13 מושבעים + שופט החליטו פה אחד - לא אשם בכל 10 הסעיפים בהם הואשם. פה אחד משמע = לא מחמת הספק הוא לא ישן עם הילד באותה מיטה, הילד ישן על המיטה והוא על הרצפה הילד בן 4 היה בן 12 (שנראה בן 17 אגב.. איכס!) לא נהיה איתו כלום ויש עשן בלי אש. מייקל ג'קסון נולד זכאי ואם יש לאדוני בעייה עם חפותו של מר ג'קסון הוא מוזמן להגיש עירעור שאפילו התביעה מהפאדיחה לא התלוננו שוב.. מה לשקר פעמיים? חבל על הזמן נכון להיום גברת ארויזו (אם הילד התובע) דווקא כן הורשעה בגין אחזקת סמים ומתן עדות שקר במשפט והיא בחובות שהייתי מאחלת רק למי שחושב שמייקל פדופיל למרות הכל.... יותר הגיוני מה שאתה אומר עכשיו נכון?

אתה יודע שאתה שקרן?

אפילו לא שמעת את האלבום האחרון של מייקל ומה שכן שמעת אהבת! פה אתה אומר שאתה לא מכיר את השיר מהאלבום האחרון מה שמראה שלא שמעת את כל האלבום. כאן את אומר על השיר שכן הכרת מהאלבום האחרון שהוא מעולה. על שאר השירים בסקר הזה מהאלבום האחרון לא הגבת כנראה כי אתה לא מכיר. אז איך יש לך את הבושה לבוא ולהגיד שהוא גרוע אם אתה לא שמעת את האלבום ומה שכן שמעת אהבת!! דרך אגב, האלבום האחרון מכיל 16 שירים 6 מתוכם נכנסו לדירוג הזה של המצעד... וכמוך עוד הרבה לא בחרו בהם כי לא הכירו... אז בבקשה אל תנסה לגרום לנו לבכות דרך ירידות אינפנטיליות על מייקל כי זה מוציא אותך מטומטם. ואל תנסה לשכנע את עצמך שהוא כבר לא עושה מוזיקה טובה כי עובדתית הוא כןXD

aMJel

New member
מייקל ג'קסון לא התאסלם.

והוא רק אמר על ה"חברים" שלו היהודים אורי גלר, מרסל אברהם, שמולי בוטח שהם עלוקות מוצצי דם, לא התכוון לכלל היהודים. רק שבתקשורת בחרו להציג את זה כך. חוצמיזה שניים מהילדים שלו הם ילדים לאם יהודיה...

למעלה