מצעד מייקל ג'קסון
תוצאות!

TalovesMj

New member
אבל הצועק במקום:)

הבנתי שזה לא הטעם אבל אני ממש חייבת לציין את זה שאם לא היה צועק היה פחות אגדה.

g a g a

New member
שיר מדהים ביופיו + מסר נהדר.

אבל הייתי שמה אותו מקום #2 ואת MITM מקום #1. נו שוין
העיקר שמייקל הוא מלך הפופ הבלתי מעורער

Shiri from the block

Active member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo113.gif השיר הכי מושלם שאי פעם נוצר../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif אני פשוט סוגדת לו מהשנייה ששמעתי אותו../images/Emo47.gif מגיע לו מקום ראשון!

היה צפוי.גם אני אירגנתי מצעד למייקל

בפורום שנות ה90 דירגו למצעד גם חברים מהפורום של מייקל בתפוז ובהחלט זהו השיר שצבר הכי הרבה נקודות שיר האדמה!

mc lyte

New member
שיר נ-ד-י-ר פשוט מ--ד--ה--י--ם../images/Emo70.gif

זה ללא ספק השיר הכי טוב שלו
והקליפ נהדר !

lltk

New member
מצעד מדהים אך חסרים כמה שירים

במיוחד מתקופת הג'קסונס. blame it on the boogie, I'll be there, ABC... כמו כן חסרים לי שני שיתופי הפעולה עם פול מקרטני - the girl is mine, say say say.

TalovesMj

New member
אמממ צודק

אבל השירים הנ''ל למעט TGIM עם פול מקרטני לא נחשבים שירים של מייקל. המצעד הזה הוא אך ורק לשירים שלו שיצאו בדיסקים שלו - שלא נתחיל לספור את כל השירים שלא יצאו אצלו בדיסקים כי יש לו כמה מתקופת הג'קסונים, ושירים שלא יצאו בדיסקים עם השנים שהם פשוט..
אבל לא הפעם the girl is mine הוא שיר די חלש בThriller וההצבעות מדברות בעד עצמן- הוא לא פה. למרות שכן יש שירים מעולים שחסרים במצעד הזה.

אם כבר ציינת ת'שיתופי-פעולה! היו-3!

לא לשכוח, ת'שיתוף פעולה היותר מקסים של השניים, השיר נמצא באלבום של מקרטני (בהפקה משותפת/חלקית עם מייקל), שם השיר המדהים הנ"ל-> THE MAN

X Slider

New member
מצעד מעולה! ../images/Emo45.gif

כל הכבוד!! ארגון, פרסום ועריכה מעולים!!
שמתי בטאגליינס!

../images/Emo45.gif גם התוצאות לא רעות בכלל../images/Emo13.gif

תקנו אותי אם אני טועה אבל- שמתי לב שהמצעד הזה הזכיר לכמה אנשים פה מי זה באמת מייקל ג'קסון המוזיקאי. מעבר לכל השקרים והשטויות עליו (הוא עדיין לא התאסלם סתם שתדעוXD)....

לא בכלל../images/Emo3.gif

אני פשוט אוהב לצחוק על ה"אינטיליגנציה" של אנשים שקוראים על מייקל את אותו השקר פעמיים בשנה ובכל פעם מאמינים לזה מחדש... בשנת 95 אמרו שמייקל מתאסלם- כולם האמינו ( סבבה) לפני שנתיים אמרו שהוא מתאסלם- כולם האמינו (איפה ההיגיון?) עכשיו אמרו שהוא מתאסלם- כולם האמינו (תגידו לי שלא בא לכם כבר לבכות...) או לחלופין: לפני 3 שנים אמרו שהוא פושט רגל ומוכר את נוורלנד- כולם האמינוXD לפני חצי שנה אמרו שהוא מוכר את נוורלנד- כולם האמינו... הוא החזיק מעמד שנתיים וחצי בפשיטת רגל איזה מלך
זה פשוט עצוב שאנשים לא מפעילים טיפה של שיקול דעת כשהם קוראים בעיתון דברים (ולא רק עליו...). סיימתי את הנאום הלא קשור למרות שיש עוד המון דוגמאות

X Slider

New member
מה הוא לא בחובות?? ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

כמה מיתוסים מתפוצצים לי פה!

חחחח הקטע הכי יפה זה

שמפרסמים באותה כתבה שהוא בחובות ושהוא השכיר קומה שלמה בבית מלון יוקרתי.... אפילו התקשורת כבר מזלזלת בהיגיון של הקוראים XD

למעלה