מצעד דיימון אלברן

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifמצעד דיימון אלברן../images/Emo41.gif

טוב, לאחרונה חטפתי שפעת דיימון והתחלתי לחרוש על 3 הלהקות/פרויקטים שלו... בלר, הגורילז והטוב, הרע והמלכה. מי יש להגיד, לטעמי אחד היוצרים הבריטים המוכשרים ביותר שהגיעו אלינו בשנות ה90 (טוב נו, סוף שנות ה80) ולמרות שאני עוד באמת לא מספיק בקיאה (זה לוקח זמן לעבור על כל הדיסקוגרפיה הזאת) אני לאט לאט תופסת. אז הנה הטופ20 שלי של דיימון אלברן - נכון לרגע זה (ככל שאני אכיר עוד אני מניחה שזה ישתנה).

CitizenErased

New member
../images/Emo26.gifמקום 20

"I got my head checked, by a jambo jet, it wasn't easy, but nothing is..." Blur - Song 2 לקוח מהאלבום החמישי של בלר (שם האלבום הוא Blur) כנראה (טוב נו, בטוח) השיר המוכר ביותר של Blur... וכנראה שבגלל הבעיה הזאת הוא ממוקם כל כך נמוך. שיר באמת כיפי (אם כי קצר מדי) אבל אוברייטד. תאשימו את פיפא 98 שבחרו לשים את השיר בסאונדטראק. http://youtube.com/watch?v=iJ-6xGaETHQ

Jagged chaos

New member
../images/Emo6.gif תאשימו את פיפא 98../images/Emo45.gif

שחוק, חרוש, לעוס, מאוס... אבל גם 10 שנים אחרי, השיר הזה יחד עם אלכוהול, הוא השיא של כל מסיבה....

חולוני

New member
כנראה השיר הכי כיפי שלהם.

נכון שהוא מאוס, אבל הוא עדיין עושה את העבודה.

Rincewind

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

CitizenErased

New member
מקום 19../images/Emo36.gif

"You got to press it on you You just, think it, that's what you do it baby Hold it down there..." Gorillaz - Dare לקוח מהאלבום השני של הגורילז (Demon Days) טוב, דיימון לא ממש שר כאן אבל לטעמי זה אחד השירים הטובים ביותר של הגורילז... נו כולם מכירים. http://youtube.com/watch?v=TPCh6ThVmM8

X Slider

New member
../images/Emo99.gif פאק

20-19 2 שירים אחד מהאהובים עלי בכל הזמנים!!!!

CitizenErased

New member
../images/Emo27.gifBlur../images/Emo37.gif

להקת בלר נוסדה ב1989. חברי הלהקה - דיימון אלברן (סולן), גראהם קוקסון (גיטרה), דייב ראונטרי (תופים) ואלכס ג'יימס (בס). הפריצה הגדולה של הלהקה הייתה בשנת 1994 עם האלבום השלישי שלהם - Parklife, מה שהעלה אותם על גל ההצלחה של הבריטרוק באנגליה וכמובן גם גרם לסכסוכים עם הלהקה המתחרה - אואזיס (שדיי ידועים בסכסוכים שלהם, לא?). הסכסוך השתקק כאשר שתי הלהקות פנו לכיוונים שונים בז'אנר. לבלר יש 7 אלבומים: Leisure (1991) Modern Life Is Rubbish (1993) Parklife (1994) The Great Escape (1995) Blur (1997) 13 (1999) Think Tank (2003) 5 מהם נכנסו למקום הראשון במצעד האלבומים הבריטי. גראהם קוקסון הגיטריסט עזב את הלהקה בשנת 2002. בלר מעולם לא התפרקו רשמית וכנראה שעוד יחזרו להקליט בקרוב... עם זאת זה לא נראה כי גראהם מתכוון לחזור ודיימון כנראה ינגן על הגיטרה במקומו. עם זאת הוא אמר ש"הדלת תמיד פתוחה בשביל גראהם. הסיבה שאני לא מחפש גיטריסט אחר זה בגלל שאין גיטריסט יותר טוב מגראהם".

למעלה