עפרה חזה

razM19

New member
../images/Emo39.gifמקום ראשון

"לאורך הים" מילים: איילה אשרוב לחן: איילה אשרוב מס' נקודות= 110 מתוך האלבום "כל הנשמה" שנת 1994
ביצוע של השיר מתוך התוכנית של יאיר לפיד

X Slider

New member
ענק ענק.

מצעד מעולה! פשוט שירים ענקים אחד אחרי השני. הצמרת פשוט מדהימה תודה רבה רז!

won the game

New member
מוצדק, שיר כל כך מרגש... ../images/Emo47.gif

אחת הזמרות הגדולות שידעה המדינה שלנו
כל הכבוד רזי, על ההשקעה האדירה

hilali1

New member
בהחלט השיר הכי הכי

אני זוכרת שכשהיא נפטרה כתבנו אותו על השולחן בבית ספר. והמורה באה לכעוס עלינו והיא ראתה שזה השיר הזה אז היא לא כעסה וביקשה שנקריא לכולם ושיעור שלם דיברנו על עופרה והשירים

razM19

New member
../images/Emo26.gifהמצעד המלא

1) לאורך הים 2) מישהו הולך תמיד איתי 3) אם ננעלו 4) חי 5) תפילה 6) יד ביד 7) שיר הפרחה 8) גבריאל 9) הכאב הזה 10) אדמה 11) כמו ציפור 12) כל יום מתחילה שנה 13) כל הנשמה 14) הגשם 15) הנערים הספנים 16) שביל תפוח הזהב 17) התחדשות 18) גורל אחד 19) קופסת צבעים 20) גלבי

Akay4

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo27.gif

1) לאורך הים לא מפתיע בכלל, הכי טוב שלה 2) מישהו הולך תמיד איתי מרגש מאוד, מיקום מפתיע! 3) אם ננעלו מיקום סביר...... 4) חי שיר חביב, גבוה מדי... 5) תפילה מיקום סבבה 6) יד ביד מיקום סביר... 7) שיר הפרחה נמוך לדעתי... 8) גבריאל יפה מאוד! 9) הכאב הזה 10) אדמה 11) כמו ציפור נחמד מאוד! 12) כל יום מתחילה שנה 13) כל הנשמה שיר יפה! 14) הגשם 15) הנערים הספנים 16) שביל תפוח הזהב 17) התחדשות 18) גורל אחד 19) קופסת צבעים שיר מקסים! 20) גלבי

1Shir

New member
יצא מצעד ממש נהדר! מקום 1 כ"כ ראוי

זה מקום 1 שלי והשיר הכי הכי יפה שלה ללא ספק בעיני... וד"א כנ"ל מקום 2. וגם כל שאר המקומות - מאוד ראויים. יצא מעולה. זה היה אגב הדירוג שלי: 1-לאורך הים 2-מישהו הולך תמיד איתי 3-יד ביד 4-מה אומרות עיניך 5-ירושלים של זהב 6-אדמה 7-גבריאל 8-אם ננעלו ורז - כל הכבוד לך על הפרוייקט הזה! אין עליך, רק אתה מסוגל להרים משהו כ"כ מרגש! אתה מדהים, ותודה!

ForeverMC

New member
יוזמה נהדרת ותוצאות מצויינות../images/Emo140.gif

רז כל הכבוד על הפרוייקט הכ"כ מושקע הזה.
בשבוע החולף יצא לי לשמוע הרבה שירים ל עופרה חזה ואין ספק שהיא אבדה עצומה למוזיקה הישראלית, אחת הזמרות הטובות שזכינו להן שהלכה מוקדם מדי.. 1) לאורך הים -
גם המקום ה-1 שלי, הביצוע בעצרת לזיכרו של רבין ז"ל עדיין מצמררת 2) מישהו הולך תמיד איתי -
יפהפה וכ"כ משמח שהוא אהוב כאן 3) אם ננעלו -
4) חי - גם אם השיר עצמו הוא לא עילוי, המשמעות של לשיר את מילות השיר על אדמת גרמניה מרגשת עד היום. 5) תפילה - מילים נחממדות, אבל העיבוד הצ'יזי מאוד מיושן היום 6) יד ביד - אחד האהובים גם עלי.
7) שיר הפרחה -
שיר מעולה שהייתי בטוח שיגיע לשלושת הגדולים 8) גבריאל - חמוד מאוד 9) הכאב הזה - אחד המרגשים והיפים בשיריה
, אני מאמין שלולא הקטבר של נינט ועיברי, זה לא היה זוכה לאותה הצלחה כאן ובכל מקרה המקור של עופרה הרבה יותר מצמרר 10) אדמה - נהדר
11) כמו ציפור - מאוד שמח על ההצלחה של השיר הזה.. 12) כל יום מתחילה שנה - די הפתיע אותי במקומו הגבוה 13) כל הנשמה - טוב. 14) הגשם - יצא לי לשמוע אותו הבוקר ברדיו, שיר יפה
15) הנערים הספנים - לא מתלהב ממנו אבל נחמד.. 16) שביל תפוח הזהב - אוהב מאוד
17) התחדשות -
18) גורל אחד -
19) קופסת צבעים - נחמד 20) גלבי - חשבתי שיגיע גבוה יותר

אריה31

Member
מנהל
תודה רבה רז על המצעד המצויין../images/Emo13.gif

אני כמעט לא מגיב על שירים באופן ספציפי כי אני אוהב כמעט את כל השירים של עפרה ז"ל, כמעט באותה מידה. אני שמח מאוד על המקום השני המקסים. את המקום הראשון אני לא אוהב. הנערים הספנים בטח נכנס בזכותי:) שיר הפרחה ואדמה גם שירים נהדרים. חשבתי שחי יהיה יותר גבוה, ואני שמח שהתבדתי. כל הכבוד לך שוב על עריכת המצעד

Ran Bimba

New member
מצעד מקסים../images/Emo23.gif

1) לאורך הים - שיר מרגש ואדיר
2) מישהו הולך תמיד איתי - מרטיט
3) אם ננעלו - ניחוח אוריינטלי במיטבו, ענק
4) חי - לא אוהב
5) תפילה - ילדותי מדי, הייתי רוקד את זה בשיעורי מחול ביסודי 6) יד ביד - שיר חביב ביותר
7) שיר הפרחה - מילים ענקיות, לחן ממכר.. מקסים
חסר לי מאוד במצעד "אדון סליחות", זה אחד השירים הכי מצממרים אי פעם.

razM19

New member
מקווה שנהניתם../images/Emo24.gif

היה לי חשוב מאוד לעשות את הפרוייקט הזה לזיכרה של עפרה חזה ז"ל. עפרה היא לא ספק הזמרת הישראלים האהובה עליי מכל הזמנים, עם קול של מלאך שחודר לנשמה בכל שיר. מוקדש בהרבה אהבה וגעגועים. אני בטוח שקולה של עפרה מנעים אוזניי מלאכים בשמיים.
תהיי נשמתה צרורה בצרור החיים

yanmusic

New member
בטח שנהנתי! היה מרגש ואהבתי!אין....

אין לי ספק שההפסד הוא של כולנו על לכתה של עופרה חזה. לצערי, רק אחרי מותה היא נהפכה לסמל שהייתה צריכה להפוך עוד בחייה. וחבל...... אילו היא הייתה חיה אני מאמין שהיא היתה מוציאה לפחות עוד אלבום אחד, נוגע ומרגש. עופרה חזה.... אני זוכר איך כשהיא נפטרה בכיתי, והלכנו להיפרד ממנה בשכונת התקווה, במתחם שבו הונח ארונה. אהבתי אותה בתור ילד. רז תודה!

nik name

New member
כל הכבוד על ההשקעה

נהנתי לקרוא את כל מה שכתבת על עפרה ז"ל עשית סקירה יפה ומעניינת מאוד
תודה רבה
דרך אגב היום יש דוקוסלב מיוחד לזיכרה בערוץ הבידור הישראלי בהוט אני כבר ראיתי אתמול ,מאוד מומלץ . בהחלט אחת האבדות הגדולות
יהי זכרה ברוך

peppermint

New member
כבוד.

נגע וצמרר. קח את כל המחמאות הזמינות
עופרה חזה היא ממש בלתי נשכחת, ואכן השאירה לנו פה כמה מהיצירות היפות ביותר שקיימות. במיוחד בזמנים כאלה, (בין השאר איך שנראים פני המוזיקה בישראל כיום), כיף-עצוב להיזכר בכל זה. אצלנו בבית יש לפחות דיסק אחד שלה, ואני זוכרת שתמיד אהבו אותה. סוג של תמצית-הישראליות נדירה שכזו, שכבר לא רואים היום. אין כמוה. אמן ותנוח על משכבה בשלום.
חשוב מאד לראות את זה, אז אני מקפיצה באותה הזדמנות.

למעלה