Dance-Must EVER Chart

venustudent

New member
../images/Emo45.gif

בזכות המצעד הזה אני מגלה כמה שירי דאנס משנות ה-2000 (אמנם בעיקר מתחילתן) אני מכירה ואוהבת...

uk23

New member
אני מצפה לראות את הבאים גבוה

רוברט מיילס, גם לו אני מצפה שיהיה גבוה. היי בוי היי גירל, של הקמיקל בראדרס גם צריך להיות גבוה. BREATHE של הפרודיג'י כנ"ל. BORN SLIPPY כנ"ל. BRING IT BACK של מולוקו ויש עוד מלא בטח...שעפו ופרחו לי מזכרוני. אגב קיילי מינוג בקטע שלה CONFIDE IN ME ברמיקס של תומר ג'י, נחשב לדעתי לאחד המשובחים שיצאו אי פעם. ועוד רמיקס שמיקומו חייב להיות גבוה הוא לרמיקס הטוב ביותר שנעשה לשיר, וזה מהיחידים שאפשר להגיד עליהם שמתעלים על המקורי - WHITNEY - ITS NOT RIGHT BUT IT'S OK - THUNDERPUSS REMIX

peppermint

New member
וואו יש לך כמה פנינים

אני ממש אוהבת את הסגנון המקפיץ הזה שפרח בסוף שנות ה-90. מעולה! נהנית לראות את אהובי ילדותי- Cotton Eye Joe יו איך אני אוהבת
, Barbie Girl, Goooooo West, BoomBoomBoomBoom, Where Do You Go my darling hhaa, Love Dont Let Me Go, Youre Not Alone לא יודעת אם תשים, אבל לא יכולה להתאפק מלהזכיר- כל השירי-חייזרים האלה!, Want You Back In My Life, Freed From Desire, Im Your Tamagotchi#@$%#, My Heart Goes Boom, Around The World, I'm Blue, Rockafeller Skank, Freestyler, Heaven, Samba Dijanero ooh ah just a little bit,, macarena לא יודעת שכחתי מלא בדרך, אבל יו, הבאת לי נוסטלגיה מוטרפת לבת מצוות ואסיפות כיתה

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif27../images/Emo190.gif

27. The Underdog Project - Summer Jam 2003 עוד טריו אירופי שפצח בקריירה שלו בשנת 2000 עם להיטי טו-סטפ חמדמדים. ואז ב- 2003 מישהו חיבר בין ה- Summer Jam המתוק שלהם ל- Fiesta של The Sunclub (שצועד במצעד במקום ה- 45), והפך אותו ללהיט מועדונים כנראה הגדול ביותר של 2003!

X Slider

New member
../images/Emo47.gif

רק עכשיו אני שם לב לתגובות שלי
"צריך צריך צריך"
... בטעות וקסי
השיר הזה מדורג טוב

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif26../images/Emo190.gif

26. Bellini - Samba De Janero חוזרים 10 שנים אחורה בחזרה לסופה של רשת ג' הלועזית. באותו קיץ ה- להיט היה דאנס ברזילאי, ומי שהתחילו את כל הסיפור הזה היו בליני עם הלהיט הענק הזה! אגב, שימו לב שעל עטיפת הסינגל כתוב "The Original" וזה בגלל שהיו המון חקיינים ללהיט הזה. אני אישית מאזין עד היום לגירסא של Carrilio שהופיע על האוסף "Summer Party" שיצא ב- 97'.

venustudent

New member
עוד נוסטלגיה

למרות שבזמנו הוא קצת נמאס עליי מרוב שחרשו עליו.

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif25../images/Emo190.gif

25. Culture Beat - Mr. Vain להיט הענק של ההרכב ה גרמני הידוע, מסמן תקופה של סאונד עצבני בדאנס של תחילת שנות ה- 90. שהה במקום הראשון במצעד הסינגלים הבריטי באוגוסט 93'.

venustudent

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אחד משירי הדאנס שהכי זכורים לי מהתקופה הזאת.

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif24../images/Emo190.gif

והינה אחד מלהיטי הדאנס הפחות אהובים עלי: 24. Deee-lite - Groove Is In The Heart בעזרת המון פאנק, הלהיט הזה צעד עד למקום ה- 2 במצעד הבריטי, והרביעי במצעד האמריקאי (ראשון במצעד הדאנס האמריקאי).

למעלה