Dance-Must EVER Chart

O Twenty

New member
../images/Emo11.gif31../images/Emo11.gif

31. Olive - You're Not Alone היי שם באמצע-סוף שנות ה- 90 היה פה ג'אנגל. הג'אנגל הוא הסיגנון המקדים של הברייקביט והוא גם הרבה יותר אנדרדוג ממנו. בעצם, השיר הזה הוא להיט הג'אנגל היחיד מעולם. הפקה מ-ד-ה-י-מ-ה!!!!

uk23

New member
נמוך ואחד היפים ביותר ../images/Emo13.gif

הייתי נותן לו מינימום טופ 15... מינימום

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif30../images/Emo190.gif

30. Lasgo - Something ממשיכים את הטיול ביבשת האירופית. הפעם בלגיה שולחת לנו את השלישיה הדאנסית הזאת עם הלהיט שהסאונד שלו יהפוך לאחד מהמזוהים של המועדונים בשנות האלפיים. שימו לב לעטיפת האלבום - ניתן לראות בבירור את האיכויות הבלגיות...

venustudent

New member
../images/Emo99.gif

אני חייבת לציין שבזכות המצעד של אריה גיליתי איך קוראים לשיר הזה...

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif29../images/Emo190.gif

סוף סוף משהו מהיבשת האמריקאית: 29. Madonna - Hung Up טוב, לא בדיוק. המפיק של הלהיט המטורף הזה הוא סטיוארט פרייס שאחראי על האלבום האחרון של המלכה! אחד מלהיטי הפופ-דאנס החשובים בכל הזמנים שכמו תמיד מדונה מביאה מהמועדונים אל המיינטרים ומחזירה בענק את ה- 80S. אי אפשר להישאר אדישים!

venustudent

New member
עוד שיר שלה שאני פחות אוהבת

במיוחד מפריע לי הסימפול של אבבא.

O Twenty

New member
../images/Emo190.gif28../images/Emo190.gif

28. Modjo - Lady הפראנצ'האוס היה אחד מהסיגנונות הבולטים של הדאנס בתחילת המילניום. השילוב בין המיקצבים והסאונד של שנות ה- 70, עם הלופים והסאונדים הממוחשבים של ימינו הביאו סיגנון מלא גרוב שצמח בצרפת (ועל כן נקרא פרנצ'...) בזכות אמנים כמו דאפט פאנק וסטארדאסט. מודג'ו היו גדולים מאוד בעונת קיץ-חורף 2000, וסוד קטן: ללירן (עכביש) יש את האלבום שלהם...

למעלה