Dance-Must EVER Chart

O Twenty

New member
../images/Emo11.gif35../images/Emo11.gif

35. David Guetta - Love Don't Let Me Go קשה להאמין שדוד גואטה לא יודע עברית אבל זה נכון. לגבי ברית או לא אין לי מושג. מה שבטוח: אמן צרפתי שעושה עבודה יפה מאוד ביחוד בזכות הווקאל המעולה (והקליט). זכה בשנה האחרונה לעדנה מחודשת עם טראק אנונימי של "הביצה" (השמאלית). 2002

O Twenty

New member
../images/Emo11.gif34../images/Emo11.gif

34. Dirty South vs. Evermore - It's Too Late Evermore הוא הרכב אוסטרלי מתוק. כל כך מתוק ששיר שלו נכלל בפסקול העונה השנייה של The O.C. ואז בא עוד הרכב אוסטרלי- Dirty South, הרכב קצת פחות מתוק, ועשה לו רמיקס מטורף. בפעם הראשונה מזה שנים שגלגלצ מאמצת לה להיט גם מאגף הדאנס.

venustudent

New member
מבינה למה גלגלצ אימצו אותו...

השיר שעשו לו רמיקס נשמע בהחלט "גלגלצי".

O Twenty

New member
../images/Emo11.gif33../images/Emo11.gif

33. The Chemical Brothers - Galvanize עוד לפני הרומן הכימיקלי היו לנו אחים כימיקלים והם ידעו לעשות את העבודה שלהם. דווקא באלבום האחרון הם הפכו לקונצנזוס. עם סימפול מרוקאי (אם תהיתם) הם לקחו בשנה שעברה את פרס הדאנס של הגראמי! 2005

שיר מעולה

אם כי אני מסכים עם קודמי - הוא לא כ"כ שייך למצעד הזה. באופן פרדוקסלי, אם הייתי צריך לשים אותו במצעד , נראה לי שאיזור המקום ה-70-80 היה סביר ( בגלל אי השייכות)

O Twenty

New member
../images/Emo11.gif32../images/Emo11.gif

32. Daft Punk - One More Time האלבום Discovery שני במספר של דאפט פאנק, הוא המקביל הדאנסי ל- The Wall של פינק פלוייד. ולא בגלל הגאוניות המוזיקלית (למרות שיש על מה לדבר, אני אישית פשוט לא סובל את פינק פלוייד
) אלא בגלל שכמו האלבום ההוא גם השני של דאפט פאנק הפך לסרט. כאן מדובר בסרט מצוייר בשיטת המאנגה היפנית, כאשר האלבום מתנגן ומשמש כפסקול לסרט. הקליפים מתוך האלבום היו בעצם הקטעים מהסרט... השיר עצמו הוא טראק מעולה המסמפל שיר של זמר בשם אדי ג'ונס (More Spell On You), ונעשה בו שימוש מטורף באפקטים הקוליים! עד היום זה עושה לי צמרמורות! ללא ספק אחד ההרכבים החשובים במוזיקת הדאנס, וביחוד בפראנצ'-האוס, שהם מאבותיו המייסדים

למעלה