DO YOU THINK I'M CRAZY????

העכביש2

New member
אני חושב שהרבה זה מעט...

כל דבר בחיים שיש לך הרבה ממנו- מאבד מהערך שלו. זה דומה לאוכל לדוגמה-- אם תאכל כל יום את המאכל האהוב עלייך- הןא יימאס עלייך באיזשהו שלב, ויש עוד המון דוגמאות. מי שהוא "זונת מוזיקה" ואוהב מלא סגנונות מאבד מעצמו לפי דעתי, מתפזר, לא ממוקד והאומנות והערך המוסף של המוזיקה הולך לאיבוד. זה לא אומר להיות נעול על סגנון אחד מאוד ספציפי ומדוייק, אבל אם אתה גולש ל-10 או 15 סגנונות אז כבר יש טעם נפגם... ככה זה אצלי לפחות וככה אני חושב. כמובן שכל אחד לוקח את המוזיקה למחוזות אישיים משל עצמו...

won the game

New member
טוב, גם לדעתי 15-20 זה מוגזם...

אבל אני שופט קודם לפי השיר עצמו, ולא לפי הסגנון!

uk23

New member
../images/Emo45.gif צודק בהחלט. חשוב להיות עם ראש

פתוח לכמה סגנונות אבל דבר ראשון לשמוע, להאזין, לפתוח את הראש הלב והאזניים ולא לפסול הכל על הסף. כי לפעמים מגיעות הפתעות מגכיוונים שלא ציפו להם. אז המסקנה היא, זה בסדר להיות "זונת מוזיקה" ואם זה אומר - להיות פתוח לכמה סגנונות ולקבל כמה דברים, אז זה מצויין ואין כל התנגדות לכך. אני אישית אוהב כל מיני סגנונות, מתחבר לשירים בגלל היותם טובים ולא כי הם שייכים לקטגוריה מסויימת. אז אני אוהב אר אנד בי, אוהב רוק, אוהב פופ, אוהב אלקטרוני/צ'יל אאוט, אבל הכל בטעם ובכל ז'אנר ספציפי יש כמה אהובים יותר ואהובים פחות

1Shir

New member
קודם כל קרן../images/Emo24.gif-הכול נורמלי!!!!!

אני חושבת שזה אינדבידואלי - כל אחד לוקח ממוזיקה ונהנה ממנה באופן שהכי מתאים לו... אי אפשר להגיד שהרחבת אופקים זה דבר גרוע - הרי זה רק הופך אותך למבינה גדולה יותר, לא? אמנם אני אישית נוטה יחסית להיות ממוקדת, הייתי רוצה להאמין שזה לא הופך אותי לשמרנית, כי אני לעיתים מנסה סגנונות שונים ולעיתים רחוקות גם אוהבת... בעיקרון אני אשפוט מוזיקה לא לפי הסגנון שלה, אלא לפי הטיב שלה. ככה לדעתי צריך לעשות. ברור שלכל אחד יש את הסגנונות שהוא מתחבר אליהם יותר ופחות... וכמו בתחומים אחרים בחיים, יש אנשים שאוהבים להתמקד באופן מצומצם יותר, ויש אנשים שיותר פתוחים למגוון. אני לדוגמא שייכת לקבוצה הראשונה, ולא רק במוזיקה אלא ברוב הדברים בחיים - אוכל, אנשים, ספרים, טלויזיה.. והכי חשוב - להיות חריג זה לא רע!!! להפך!!! כמו שלימדה אותנו מדונה
היא היתה חריגה אבל מצד שני היא היתה פורצת דרך... שכל אחד יאמין בעצמו וישמע רק ואת כל מה שעושה לו כיף וטוב... בין אם זה שיר אחד בלבד ובין אם זה מכל הסגנונות בעולם... הכול לגיטימי ובסדר גמור - כמובן שתמיד טוב לשמור על ראש פתוח לדברים חדשים...

למעלה