DO YOU THINK I'M CRAZY????

קרנוק

New member
DO YOU THINK I'M CRAZY????

השבוע עברה בראשי המחשבה הזאת והסוגיה שאחת ולתמיד אני רוצה לשמוע דעה של חובבי מוסיקה לגביה. טעם מגוון מאד מאד-מעיד על אוזן פתוחה וסוג של "ליברליות מוסיקלית" או התפזרות? טעם מאד מסוים-אדם ממוקד שיודע מה הוא רוצה או "שמרן" שסוגר את עצמו ועושה הכללות על שירים מסויימים כי הם תחת סגנון כזה או אחר? האם זה נורמלי שבפלייליסט שלי יש בריט פופ,אגדות רוק,ג'ז של הפיפטיז,דיוות נשמה,פופ שטחי,פופ פחות שטחי,מוסיקה אירית,מקצבים אתניים,צ'יל אאוט,דאנס,אלקטרו,האוס,שחור,אלטרנטיב לסוגיו אהההה???(ברור שזה נורמלי,זה נמצא אצל כולם בפלייליסט) האם אני חריגה או שיש עוד יצורונים כמוני?(אני יודעת שיבגני כמוני יחסית פתוח להכול חוץ ממה שהוא שונא
)

כמוך כמוני

אני אוהב מאוד ניו-אייג', מוסיקת עולם, צ'יל אאוט, פופ רגוע ורוק רך, יחד עם זאת אני לא פוסל גם סוגי מוזיקה אחרים, כמו רוק יותר כבד, דאנס, האוס, אלקטרו, פופ שטחי וקצבי, בריט פופ וכל סוג אחר של פופ, RnB, מוזיקה אלקטרונית, אלטרנבית ומאטל ופאנק פה ושם.

CitizenErased

New member
לא ממש...

האנגלים מסתכלים על להקות רוק כמו אואזיס, בלר וכדומה, כל הלהקות רוק החלשות האלה כפופ... פופ באנגליה נחשבת מילה יותר נחמדה מאשר בארה"ב. והלהקות האלה הן בריטפופ.

חולוני

New member
"הלהקות החלשות האלה"?

נכון, אואזיס הם להקה חלשה מאוד...אבל בלר, לעומת זאת, להקה גדולה.

CitizenErased

New member
סורי לא הסברתי את עצמי כראוי

התכוונתי לסגנון רוק חלש.. גרר, קשה לי להסביר את זה. בלר להקה גדולה.

חולוני

New member
לא מדויק.

בריטפופ זה דווקא כינוי לסצינה של להקות רוק פופלריות בבריטניה באמצע הניינטיז שהיוותה אלטרנטיבה או תשובה לגראנג' האמריקאי שהיה פופלרי מאוד בתחילת הניינטיז. הכוונה היא להרכבים כמו בלר, אואזיס, סוויד, פאלפ, סופרגראס וכו'. הנה המצעד שעשיתי על הבריטפופ לפני חצי שנה.

CitizenErased

New member
בדקתי.

אוהבת שם 8 מתוך 10 שירים, את השניים האחרים עוד לא הכרתי ואני עוד אכיר

CitizenErased

New member
דווקא את השיר של...

אואזיס (שאני מכירה רק את הלהיטים החרושים שלהם) ואת Mansun שאני חייבת לציין שלא שמעתי על הלהקה בעבר.

CitizenErased

New member
ושאלה לי אליך...

למרות שזה לא בדיוק בריטפופ אבל עדיין בלר, מה דעתך על השיר Tender?

חולוני

New member
אחלה שיר

הפקה מעולה של וויליאם אורביט (הוא הפיק להם את כל האלבום 13 מ-99).

למעלה