לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1489714,897 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'DO YOU THINK I'M CRAZY????'
DO YOU THINK I'M CRAZY????
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2007 | 21:19
47
51
השבוע עברה בראשי המחשבה הזאת והסוגיה שאחת ולתמיד אני רוצה לשמוע דעה של חובבי מוסיקה לגביה.

טעם מגוון מאד מאד-מעיד על אוזן פתוחה וסוג של "ליברליות מוסיקלית" או התפזרות?
טעם מאד מסוים-אדם ממוקד שיודע מה הוא רוצה או "שמרן" שסוגר את עצמו  ועושה הכללות על שירים מסויימים כי הם תחת סגנון כזה או אחר?

האם זה נורמלי שבפלייליסט שלי יש בריט פופ,אגדות רוק,ג'ז של הפיפטיז,דיוות נשמה,פופ שטחי,פופ פחות שטחי,מוסיקה אירית,מקצבים אתניים,צ'יל אאוט,דאנס,אלקטרו,האוס,שחור,אלטרנטיב לסוגיו אהההה???(ברור שזה נורמלי,זה נמצא אצל כולם בפלייליסט)

האם אני חריגה או שיש עוד יצורונים כמוני?(אני יודעת שיבגני כמוני יחסית פתוח להכול חוץ ממה שהוא שונא )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמוך כמוני'
כמוך כמוני
15/02/2007 | 21:56
11
אני אוהב מאוד ניו-אייג', מוסיקת עולם, צ'יל אאוט, פופ רגוע ורוק רך, יחד עם זאת אני לא פוסל גם סוגי מוזיקה אחרים, כמו רוק יותר כבד, דאנס, האוס, אלקטרו, פופ שטחי וקצבי, בריט פופ וכל סוג אחר של פופ, RnB, מוזיקה אלקטרונית, אלטרנבית ומאטל ופאנק פה ושם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי מה זה בריט פופ'
אף פעם לא הבנתי מה זה בריט פופ
15/02/2007 | 22:13
20
13
מישהו יכול להסביר לי?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פופ - שמגיע מבריטניה.'
פופ - שמגיע מבריטניה.
15/02/2007 | 22:15
19
7
לצפיה ב-'לא ממש...'
לא ממש...
15/02/2007 | 22:39
6
13
האנגלים מסתכלים על להקות רוק כמו אואזיס, בלר וכדומה, כל הלהקות רוק החלשות האלה כפופ... פופ באנגליה נחשבת מילה יותר נחמדה מאשר בארה"ב.

והלהקות האלה הן בריטפופ.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'"הלהקות החלשות האלה"?'
"הלהקות החלשות האלה"?
15/02/2007 | 22:44
17
נכון, אואזיס הם להקה חלשה מאוד...אבל בלר, לעומת זאת, להקה גדולה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בלר להקה חלשה? לא הייתי אומר'
בלר להקה חלשה? לא הייתי אומר
15/02/2007 | 22:47
3
23
את זה אפילו לא בצחוק
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סורי לא הסברתי את עצמי כראוי'
סורי לא הסברתי את עצמי כראוי
16/02/2007 | 01:06
2
13
התכוונתי לסגנון רוק חלש.. גרר, קשה לי להסביר את זה.

בלר להקה גדולה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה זה סגנון רוק חלש?'
מה זה סגנון רוק חלש?
16/02/2007 | 01:09
1
12
את מתכוונת לרוק קל?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, פחות או יותר חחחח'
כן, פחות או יותר חחחח
16/02/2007 | 05:00
3
לצפיה ב-'כל מה שיוצא מבריטניה הוא פופ'
כל מה שיוצא מבריטניה הוא פופ
16/02/2007 | 16:46
11
רוב המוזיקה לפחות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מדויק.'
לא מדויק.
15/02/2007 | 22:42
11
16
בריטפופ זה דווקא כינוי לסצינה של להקות רוק פופלריות בבריטניה באמצע הניינטיז שהיוותה אלטרנטיבה או תשובה לגראנג' האמריקאי שהיה פופלרי מאוד בתחילת הניינטיז.
הכוונה היא להרכבים כמו בלר, אואזיס, סוויד, פאלפ, סופרגראס וכו'.
הנה המצעד שעשיתי על הבריטפופ לפני חצי שנה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הסבר טוב יותר משלי חח'
הסבר טוב יותר משלי חח
15/02/2007 | 22:43
9
11
וואי, איזה רשימה הבאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תבדקי את המצעד שלי.'
תבדקי את המצעד שלי.
15/02/2007 | 22:44
8
4
לצפיה ב-'בדקתי.'
בדקתי.
16/02/2007 | 01:06
7
8
אוהבת שם 8 מתוך 10 שירים, את השניים האחרים עוד לא הכרתי ואני עוד אכיר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה לא הכרת?'
איזה לא הכרת?
16/02/2007 | 01:10
6
4
לצפיה ב-'דווקא את השיר של...'
דווקא את השיר של...
16/02/2007 | 05:03
5
8
אואזיס (שאני מכירה רק את הלהיטים החרושים שלהם)

ואת Mansun שאני חייבת לציין שלא שמעתי על הלהקה בעבר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ושאלה לי אליך...'
ושאלה לי אליך...
16/02/2007 | 10:01
4
9
למרות שזה לא בדיוק בריטפופ אבל עדיין בלר, מה דעתך על השיר Tender?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה שיר'
אחלה שיר
16/02/2007 | 12:15
3
11
הפקה מעולה של וויליאם אורביט (הוא הפיק להם את כל האלבום 13 מ-99).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' שיר ממש מיוחד '
שיר ממש מיוחד
16/02/2007 | 12:33
2
5
לצפיה ב-'מאותו אלבום יש גם את'
מאותו אלבום יש גם את
16/02/2007 | 12:43
1
8
הסינגלים המעולים Coffee & TV ו-No Distance Left to Run.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
16/02/2007 | 12:48
6
הבעיה היחידה בCoffee & TV לדעתי זה שהקליפ מתעלה על השיר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה מצעד עשית שם.. קראתי עכשיו'
אחלה מצעד עשית שם.. קראתי עכשיו
15/02/2007 | 23:53
5
וזה גם היה ביומולדת שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אני ככה'
גם אני ככה
15/02/2007 | 22:54
9
אני אוהב המון סגנונות שונים... דוגמא טובה לזה:זכור לי שרשמתי כאן מתישהו את הזמרות האהובות עלי(ג'ניפר לופז,ביורק וסלין דיון) וצחקו עלי כאן שהן ממש לא קשורות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אני ככה'
גם אני ככה
15/02/2007 | 22:56
7
וזה בכלל לא רע

אסור לפסול מראש דברים...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוקיי אז זה מה שאני חושב...'
אוקיי אז זה מה שאני חושב...
15/02/2007 | 22:59
8
את האמת שהיתה לי שיחה על זה בדיוק השבוע עם חברה

העניין הוא כזה...

אני חושב שיש הבדל בין מה שאתה קונה ומעמיק לבין מה שאתה מוריד מתוך התעניינות ....

יש תמיד את האמנים הספיציפיים שאתה תקנה את הדיסקים שלהם כי אתה ממש אוהב אותם ויש את האמנים שכל פעם שיוצא משהו חדש אתה מתעניין , אתה מוריד אחרי שזה עובר מפה לאוזן....

כאן ההבדל בין מישהו שהוא פתוח ובעל אוזן מוזיקלית לבין מישהו סגור ושמרני יותר....

בן אדם פתוח ובעל אוזן מוזיקלית לא חייב לקנות את כל הסגנונות, אבל כשיצא שיר חדש, לאוו דווקא של אמן שהוא אוהב, והוא פתוח מספיק כדי לשמוע את השיר ולחוות דעה ואולי אפילו לאהוב אותו, זה אומר משהו על הבנאדם..
כי יש כאלה שלמשל לא אוהבים את סתם דוגמה בריטני ספירס...
ויצא לה שיר חדש שכולם מדברים עליו
אז יש כאלה שלא סובלים אותה והם  יגידו איכ בריטני מי יקשיב לה...

והטיפוסים היותר פתוחים, יגידו אוקיי אמרו שזה שיר טוב בואו נשמע ונראה ואולי נאהב....
והם מקשיבים לשיר לא פעם אלא מס פעמים (כי השירים הטובים באמת עושים לך את זה רק אחרי כמה פעמים)

באשר לסגנונות, אז באופן אישי אני חושב שלא חייבת להיות סתירה בין סגנון מוצמצם לאוזן מוזיקלית ופתיחות...

אני למשל הסגנונות שאני הכי אוהב זה: פופ כמובן, ניו יורק האוס, נעימות ומוזיקת עולם ומוזיקה אתנית...
למשל יצא שיר רוק חדש של להקה שאני לא מתחבר אליה או לסגנון שלה וכולם יגידו שזה שיר טוב...

אז בתור בנאדם שמעיד על עצמו פתוח מוזיקלית, אני אקשיב לשיר ואברר מה זה השיר הזה  שכולם אוהבים ואני לא אפסול אותו ישר רק בגלל שהוא רוק אלא אאזין לו ספציפית, כבש אותי אחלה לא כבש אותי הלאה...

ככה זה קרה לי עם להקת קין הבריטית למשל..על פניו, הכי לא הטעם שלי..
מצד 2, אהבתי כמה שירים שלהם והם ממש טובים לדעתי מכל הלהקות שיצאו בשנים האחרונות....

אז לסיכום, אני לא חושב שבן אדם פתוח הוא מפוזר כי הנה אני בנאדם פתוח אבל אני עדיין נאמן למספר סגנונות ועם זאת, אני כן פתוח לשצמוע דברים חדשים ואחרים....

יש משהו בזה שבנאדם שדבק בסגנון אחד הוא סגור , אני לא חושב שמיקוד זה העניין..למשל בנאדם ששומע אך ורק אך ורק מוזיקת האוס זה נשמע לי כמו בנאדם לא מפותח מבחינה מוזיקלית..כי הרי יש כל כך הרבה בלדות טובות או פופ טוב או אר אנד בי והוא פשוט פוסל את זה על הסף ...למה? בגלל שהוא כזה סגור ושמרן....

אני אומר: תהיו נאמנים למס סגנונות , כי אין מה לעשות, לכל אחד יש העדפה מסוימת (לרובנו) אבל עדיין תשמרו על פתיחות ותמיד תהיו קשובים לדברים אחרים, תרעננו , אולי פתאום תתחברו לאיזה משהו חדש....

ככה זה קרה לי כמעט עם כל אמן שאני מחשיב היום בתור אמן אהוב שלי....(דפש מוד למשל , היום הם הלהקה שאני הכי אוהב ואני פשוט חולה עליהם וזה התחיל משיר אחד שאהבתי ולאוט לאט התענינתי ודרך חבר גיליתי עוד ועוד)

אז זהו זו דעתי בכל אופן...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אצל המוזיקה מתחלקת ל-2'
אצל המוזיקה מתחלקת ל-2
15/02/2007 | 23:00
17
8
מוזיקה טובה ומוזיקה לא טובה.

דוגמאות למוזיקה טובה -
הקלאש, הסמית'ס, הפיקסיז, וו-טאנג, נפטונז, טימבה, הפליימינג ליפס, הסטוג'ס, דיוויד בואי וכו'.

דוגמאות למוזיקה לא טובה -
U2, קולדפליי, קין, ניקאלבק, סלין דיון, אלאניס מוריסט, מוזיקת רימון וכו'.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה של מיון'
אחלה של מיון
15/02/2007 | 23:08
8
8
הקלאש, הסמית'ס, הפיקסיז!-שלוש להקות טופ 10 אצלי!
הסטוג'ס איפשהו בטופ 20...את הפליימינג אני סתם מאוד אוהב...את בואי מיותר לציין...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפליימינג ליפס'
הפליימינג ליפס
15/02/2007 | 23:13
7
7
אחת הלהקות הכי אהובות עליי.
"יושימי נלחמת ברובוטים הורודים" מ-2002 הוא אחד האלבומים הכי אהובים עליי בכל הזמנים.
וכמובן שגם ה"סופט בולטין" הוא קלאסיקה ענקית ואחד האלבומים הגדולים של הניינטיז.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יושימי זו קלאסיקה גדולה!'
יושימי זו קלאסיקה גדולה!
15/02/2007 | 23:16
6
3
לדו יו ריאלייז ו-יושימי נלחם...פארט 1 אני כבר ממזמן מכור
אין לי ספק בגדולתם...להקה גדולה, הייתי קונה את יושימי אם לא הייתי כל כך לחוץ בכסף
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לי יש 4 אלבומים מקוריים שלהם'
לי יש 4 אלבומים מקוריים שלהם
15/02/2007 | 23:28
4
6
Transmissions from the Satellite Heart מ-93 (זה עם הלהיט הכי גדול שלהם She Dont Use Jelly, איתו הם הופיעו בזמנו בבוורלי הילס 90210).
The Soft Bulletin מ-99 (המבקר של AMG כתב בביקורת עליו שזה האלבום הכי טוב של הניינטיז).
Yoshimi Battles the Pink Robots מ-2002 (האלבום הכי אהוב עליי שלהם, קניתי אותו שבוע אחרי שהוא יצא בוירג'ין מגהסטור ב-LA).
ו-At War with the Mystics משנה שעברה (גם אלבום מעולה ולא מספיק מוערך שכולל את הסינגל הענק The Yeah Yeah Yeah Song).

ואני מתכנן לרכוש בקרוב גם את Clouds Taste Metallic מ-95.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אין מה להגיב חוץ מזה שאני מקנא בך'
אין מה להגיב חוץ מזה שאני מקנא בך
15/02/2007 | 23:34
3
3
ולא ידעתי שהם הופיעו בבוורלי הילס
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'God Bless YouTube'
God Bless YouTube
15/02/2007 | 23:41
2
3
הנה ההופעה שלהם בתוכנית (באיכות גרועה, אבל זה מה שיש).

ושים לב למשפט המחץ של סטיב בסוף ההופעה:
"I've never been a big fan of Alternative music but these guys rock the house!".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' תכנית מפגרת..'
תכנית מפגרת..
15/02/2007 | 23:48
1
3
וראית את הקליפ של דיוטי פרי?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, אחלה שיר, אהבתי.'
כן, אחלה שיר, אהבתי.
15/02/2007 | 23:50
4
לצפיה ב-'כל-כך מסכימה !'
כל-כך מסכימה !
15/02/2007 | 23:08
7
במיוחד עם , קולדפליי , U2 , סלין דיון .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חח אוקיי, בואו נהפוך'
חח אוקיי, בואו נהפוך
15/02/2007 | 23:13
4
את זה ותקבלו את שלי סתם, פשוט קולדפליי, קין וניקאלבק בפלייליסט שלי.
אבל אני מסכימה לגבי טימבה, דיוויד בואי, U2 ורימון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכים לגבי הלא טובה.'
מסכים לגבי הלא טובה.
15/02/2007 | 23:18
5
לצפיה ב-' פיקסיס, קלאש ודיוויד בואי'
פיקסיס, קלאש ודיוויד בואי
16/02/2007 | 01:07
7
לצפיה ב-'מסכימה כמעט בהכול,'
מסכימה כמעט בהכול,
16/02/2007 | 09:36
2
7
אני לא מכירה את כל הרשימה של ה"טובים" עבורך אבל את אלאניס מוריסט אני אוהבת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באסה לך.'
באסה לך.
16/02/2007 | 12:16
1
3
לצפיה ב-'אני לא מבואסת.'
אני לא מבואסת.
16/02/2007 | 14:00
3
לצפיה ב-'אני חושב שהרבה זה מעט...'
אני חושב שהרבה זה מעט...
16/02/2007 | 18:18
2
5
כל דבר בחיים שיש לך הרבה ממנו- מאבד מהערך שלו. זה דומה לאוכל לדוגמה-- אם תאכל כל יום את המאכל האהוב עלייך- הןא יימאס עלייך באיזשהו שלב, ויש עוד המון דוגמאות.

מי שהוא "זונת מוזיקה" ואוהב מלא סגנונות מאבד מעצמו לפי דעתי, מתפזר, לא ממוקד והאומנות והערך המוסף של המוזיקה הולך לאיבוד.

זה לא אומר להיות נעול על סגנון אחד מאוד ספציפי ומדוייק, אבל אם אתה גולש ל-10 או 15 סגנונות אז כבר יש טעם נפגם...

ככה זה אצלי לפחות וככה אני חושב. כמובן שכל אחד לוקח את המוזיקה למחוזות אישיים משל עצמו...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב, גם לדעתי 15-20 זה מוגזם...'
טוב, גם לדעתי 15-20 זה מוגזם...
16/02/2007 | 20:42
1
4
אבל אני שופט קודם לפי השיר עצמו, ולא לפי הסגנון!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' צודק בהחלט. חשוב להיות עם ראש'
צודק בהחלט. חשוב להיות עם ראש
16/02/2007 | 20:47
4
פתוח לכמה סגנונות אבל דבר ראשון לשמוע, להאזין, לפתוח את הראש הלב והאזניים ולא לפסול הכל על הסף.

כי לפעמים מגיעות הפתעות מגכיוונים שלא ציפו להם.

אז המסקנה היא, זה בסדר להיות "זונת מוזיקה" ואם זה אומר - להיות פתוח לכמה סגנונות ולקבל כמה דברים, אז זה מצויין ואין כל התנגדות לכך.

אני אישית אוהב כל מיני סגנונות, מתחבר לשירים בגלל היותם טובים ולא כי הם שייכים לקטגוריה מסויימת.
אז אני אוהב אר אנד בי, אוהב רוק, אוהב פופ, אוהב אלקטרוני/צ'יל אאוט, אבל הכל בטעם ובכל ז'אנר ספציפי יש כמה אהובים יותר ואהובים פחות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קודם כל קרן-הכול נורמלי!!!!!'
קודם כל קרן-הכול נורמלי!!!!!
16/02/2007 | 21:01
6
אני חושבת שזה אינדבידואלי - כל אחד לוקח ממוזיקה ונהנה ממנה באופן שהכי מתאים לו...

אי אפשר להגיד שהרחבת אופקים זה דבר גרוע - הרי זה רק הופך אותך למבינה גדולה יותר, לא?

אמנם אני אישית נוטה יחסית להיות ממוקדת, הייתי רוצה להאמין שזה לא הופך אותי לשמרנית, כי אני לעיתים מנסה סגנונות שונים ולעיתים רחוקות גם אוהבת... בעיקרון אני אשפוט מוזיקה לא לפי הסגנון שלה, אלא לפי הטיב שלה. ככה לדעתי צריך לעשות. ברור שלכל אחד יש את הסגנונות שהוא מתחבר אליהם יותר ופחות... וכמו בתחומים אחרים בחיים, יש אנשים שאוהבים להתמקד באופן מצומצם יותר, ויש אנשים שיותר פתוחים למגוון. אני לדוגמא שייכת לקבוצה הראשונה, ולא רק במוזיקה אלא ברוב הדברים בחיים - אוכל, אנשים, ספרים, טלויזיה..

והכי חשוב - להיות חריג זה לא רע!!! להפך!!! כמו שלימדה אותנו מדונה היא היתה חריגה אבל מצד שני היא היתה פורצת דרך... שכל אחד יאמין בעצמו וישמע רק ואת כל מה שעושה לו כיף וטוב... בין אם זה שיר אחד בלבד ובין אם זה מכל הסגנונות בעולם... הכול לגיטימי ובסדר גמור - כמובן שתמיד טוב לשמור על ראש פתוח לדברים חדשים...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ