המצעד הרביעי שלי - Britpop

ערן1987

New member
שמעתי הרבה על השיר הזה

וזאת הפעם ה-1 שאני שומע אותו,ואחד הסינגלים של אביב גפן מהאלבום האחרון ממש מזכיר אותו(לא "מחר" ו"עם הזמן") אבל ברח לי השם שלו

The Human

New member
להקה שירדה מהפסים...

אחרי Standing On The Shoulders Of Giants.. התקופה שלפני הייתה התקופה שלהם.. והשיר הזה הוא דוגמה מובהקת לכך.. לא שאני מעריץ שלהם או משהו.. אבל בתקופה הזו חיבבתי אותם מאוד.. כנ"ל לגבי רדיוהד ואלבומי העשור החדש של המילניום..

חולוני

New member
מקום שמיני

Mansun - Wide Open Space אף פעם לא יצא לי להתעמק בלהקה הזאת, אבל הסינגל הזה הוא חתיכת המנון. הקליפ

חולוני

New member
מקום שביעי

The La's - There She Goes וואן היט וונדר של החבר'ה האלה משנת 90, אבל איזה וואן היט וונדר! לא סתם הם נחשבים לסנדקי הבריטפופ. הקליפ

a Warming Sign

New member
../images/Emo99.gif

אחד ה-וואן היט וואנדר'ס
שיר מצויין שאני מאוד אוהבת, ורובי עשה לו חידוש קטן,לא שהוא חידש הרבה אבל גרסא מצויינת
http://www.youtube.com/watch?v=vdpaJg8Qi3w ופרט קטן: המתופף של הLa's בזמנם הוא המתופף של רובי מזה 10 שנים,בחור חמוד ומתופף מצויין

חולוני

New member
מקום שישי

The Stone Roses - I Wanna Be Adorded ובמקום השישי יש לנו תותחים רציניים, שגם הם נחשבים לסנדקי הבריטפופ. הסינגל הזה מ-89 לקוח מתוך אלבום הבכורה שלהם שנבחר לא פעם ע"י ה-NME לאלבום הבכורה הטוב בכל הזמנים (קצת הגזמה לטעמי, אבל זה אכן אלבום קלאסי לכל דבר). הקליפ

חולוני

New member
מקום חמישי

Ash - Girl From Mars הלהיט הראשון של ילדי הפלא של הבריטפופ מ-95, זה לא השיר שלהם שאני הכי אוהב, אבל זה השיר הכי מוכר שלהם. הקליפ

למעלה