הפרדס מס´ 6 - הקרב מגיע.

../images/Emo124.gifהפרדס מס´ 6 - הקרב מגיע.

אז אחרי שבשבוע שעבר נו דאוט נכנסו למקום הראשון והעיפו משם את בריטני, הבלונדה הקטנה קיבלה כוחות מחודשים ודי ניקנקה את כולם בדרך לשבוע שלישי (!) בראש המצעד...אבל...מי מחכה לה בפינה לשיפוטכם ??? 1. Britney Spears - Overprotected 2. Daniel Bedingfield - Gotta Get Through this 3. Pink - Get The Party Started 4. Staind - Outside 5. Christina Milian - Am To Pm 6. No Doubt - Hey Baby 7. R.E.M - I´ll take the Rain 8. Aaliyah - More than A Woman 9. Mariah carey - Don´t Stop יצאו מהמצעד : אחרי 5 שבועות מתוכם שבוע אחד בראש המצעד עוזבים רובי וויליאמס וניקול קידמן את הפרדס. סיכום המצעד :מעבר לעובדה שבריטני שוב במקום הראשון, כדאי לשים לב שr.e.m עדיין במצעד ושסטיינד במקום הרביעי (עדיין), כניסות חדשות לכריסטינה מיליאן ל-5 ולaaliyah המנוחה רק ל-8, פינק שכמעט עפה בשבוע שעבר מטפסת ל-3... הפינה לשיפוטכם : חיכיתם לזה הרבה זמן, היא מגיעה אלינו שבוע אחד לפני כולם, In Your Eyes בפינה, האם קיילי מינוג תוכל להעיף את בריטני מהמקום הראשון או שמא תחגוג העלמה ספירס שבוע רביעי בראש הפרדס ??? ועכשיו מתחיל הקרב האמיתי...

QueenNaughty

New member
אוי.........נו באמת

רוב האנשים בפורום מעריצים את קלי מינוג...מממממ.....אני מגיעה למסקנה שהיא כן תעיף את בריטני...הרי, בשביל מה המעריצים??????

ומי התארחה ביום חמישי בג´יי לנו?

הביצוע לייב לCANT היה לא משהו, הרקדנים היו מעצבנים והאולפן הקטן לא התאים למידותיה של הקיילי, אבל שיהיה. מה שכן, השאלה הראשונה של ג´יי לנו עסקה ב"שכנים" ובשרלין מיטשל. לא נראה לי שקיילי אהבה אותה במיוחד...

ובכל זאת,

מי שמכיר את הופעותיה של הקיילי, יודע שבמה בגודל דן שילון, כומ שיש אצל ג´יי לנו, אינה מספיקה להכיל את כל הכשרון שלה.

KM-AIR

New member
הקלטת במקרה?

זה היה ביום חמישי האחרון?- אני צריך לדעת איזו קלטת לבקש מהחבר´ה ב"יס פלוס".

QueenNaughty

New member
*.........נחש......במה השתמשתי....*

מה איך הגעתי למסקנה?! פשוט מאוד...רוב האנשים פה מעריצים/אוהבים/(אומרים שהם לא מעריצים/אוהבים אבל הם בעצם כן)...את קלי מינוג. אז אני יוצאת מתוך נקודת הנחה, שאם רובם פה אוהבים/.....(כנ"ל) אז הם יבחרו בה (בשיר שלה, What ever)?! ואולי אני בכלל מדברת שטויות?! *M=;)]*

Tom2002

New member
אני לא אוהב אותה אבל בטח שלא שונא!!

היא יפה יש לה שירים יפים! מה יש כל כך לשנוא בה?

הביטלס? הלהקה הכי מושמעת גם היוםן!

הלהקה שהכי עושים לה קאווריםץ הלהקה שאין תינוק שלא יודע מי אלה? ואתה מעז להשוות בין גאוני המאה ה20 לבין איזו פרחה אוסטרלית שבעוד שלושים שנה אף אחד לא יזכור?

אני ממש לא יודע מאיפה את ממציאה את

הנתונים שלך. הלהקה הכי מושמעת? יש לך מכונת זמן או משהו?

or 2002

New member
אני לא יודע מי אלה הביטלס...

טוב, אני מכיר אבל רק את השם של הלהקה וחוץ מזה כ-ל-ו-ם... מה יש בהם שאת כל כך מתלהבת מהם... חוץ מהעובדה שחצי מהם כבר... מתים

or 2002

New member
נכון, אני ילד

אבל את בעצמך אמרת שכל תינוק מכיר את הביטלס... אז הוכחתי לך שאת טועה.. וזה שאני לא מסכים איתך עושה אותי טיפש??? ממש לא חמודה... היחידה הטיפשה פה זו את, שלא יודעת לקבל דעות של אחרים... חבל!!!

Electrolite

New member
אני איתך.....

אומנם בעצמי כוד ילד בן 16 ודי מעצבן אותי לפעמים התנשאות מסויימת בנודע למוזיקה אבל אין מקום נורמלי בו אפשר לדבר על מוזיקה אמיתית ברחבי הרשת??? אני כבר מיואש......

למעלה